هنگام سفر به وین به این نکات توجه کنید
1396/05/21 - 16:20 راهنمای سفر

هنگام سفر به وین به این نکات توجه کنید

وین، پایتخت اتریش، از شهرهای مهم اروپایی است که در سال حدود 7 میلیون توریست از آن دیدن می کنند. این شهر که پایتخت موسیقی جهان محسوب می شود، محلی امن و آرام برای استراحت، تفریح و گردش است و سفر به آن چیزهای زیادی به شما می‌آموزد.

با ما همراه باشید تا با نکات سفر به این شهر زیبا آشنا شوید.

(برای سفر به وین و رزرو رایگان بلیط هواپیما، بلیط ارزان هواپیما و رزرو هتل خارجی می‎‌توانید از خدمات سایت فلایتیو استفاده کنید.)

  • یادتان باشد که وین شهری با تعداد زیاد مکان‌های دیدنی، کلیساها و ساختمان‌های قدیمی است. به همین خاطر تقسیم وقت و برنامه‌ریزی برای دیدن تمامی این جاذبه‌ها کار سختی است و نیاز به اولویت‌بندی دقیقی دارد.
  • فرودگاه اصلی وین Flughafen Wien نام دارد که از شرق تنها 12 مایل از مرکز شهر فاصله دارد. برای رفتن به این فرودگاه می‌توانید از خط S7 مترو تردد کنید که شما را در عرض 26 دقیقه به مرکز شهر می‌رساند.
  • برای گشت و گذار در قسمت قدیمی شهر وین نیازی به مترو و وسایل حمل و نقل عمومی ندارید. این قسمت از شهر به شکلی طراحی شده که به راحتی می‌توانید همه جای آن را پیاده بگردید.
  • سعی کنید تا حد امکان هتل و محل اقامت خود را جایی در مرکز شهر انتخاب کنید. چون در غیر این صورت باید هزینه زیادی صرف وسایل حمل و نقل عمومی و رفت و آمد کنید.
  • هزینه غذا و مواد غذایی در وین مانند بسیاری از شهرهای اروپایی توریستی دیگر گران است. به همین خاطر با اقامت در هاستل می‌توانید مواد غذایی را خودتان تهیه کنید و غذا بپزید.
  • وین موزه‌ها‌ی زیادی دارد و خیلی از این موزه‌ها هم آنقدر بزرگ هستند که فرصت نمی‌کنید تمام آنها را ببینید. به همین خاطر قبل از دیدن موزه‌ها اطلاعاتی درباره‌ گنجینه‌هایشان داشته باشید تا بتوانید بخش مورد نظرتان را ببینید.
  • بیشتر رستوران‌ها در محله‌های توریستی وین منوی انگلیسی هم دارند، اما خیلی از رستوران‌ها اسم غذای روز را که معمولا بهترین غذای رستوران است، روی تخته سیاه می‌نویسند، نه در منو. به همین خاطر بهتر است پیش از سفارش غذا از پیشخدمت درباره غذای روز پرس و جو کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط