where-and-how-to-purchase-tickets-for-international-flights-out
1395/07/12 - 11:03 راهنمای سفر

از کجا و چطور باید بلیط پروازهای خارجی را تهیه کرد؟

ما ایرانی ها تا همین چند سال پیش زیاد به خارج از کشور سفر نمی کردیم اما الان آمار سفر به خارج از کشور در میان ایرانی ها بیشتر شده است، خیلی ها برای تفریح و گردش و خیلی ها برای تحصیل و کار به خارج از کشور سفر می کنند، برای تهیه بلیط پروازهای خارجی هم هنوز مسافران به آژانس های هواپیمایی و مسافرتی مراجعه می کنند و بعد از چندین ساعت وقت تلف کردن و وقت و انرژی گذاشتن برای رفتن به آژانس بلیط پروازهای خارجی را خریداری می کنند، حالا اگر به دلایلی مسافران مجبور به کنسل کردن پرواز بشوند هزار مشکل و گرفتاری دیگر پیش می آید که خودش ماجراهای زیادی دارد، علاوه بر این که پیدا کردن پرواز جایگزین هم به این مشکلات اضافه می شود، اما کمی که دقت کنیم متوجه می شویم که دیگر دوره و زمانه رفتن به آژانس های هواپیمایی و تهیه حضوری بلیط پروازهای خارجی و داخلی سرآمده است!

الان همه به اینترنت دسترسی دارند، همه یک گوشی موبایل یا تبلت یا کامپیوتر و لپ تاپ دارند که با استفاده از آن می توان، قسمت عمده ای از کارهای روزانه را انجام داد، یکی از این کارهای بسیار وقت گیر روزانه همین خرید کردن است، حالا هر نوع خریدی! خانه، لباس، خودرو، لوازم الکترونیک، کتاب و ...یا مثلا همین خرید بلیط پروازهای خارجی! با این همه مشغله روزانه و کمبود وقت و ترافیک که همه ما هر روز با آن درگیری داریم، بهتر نیست در کنار خرید های اینترنتی که انجام میدهیم با همین گوشی موبایل یا لپ تاپ و کامپیوتر خرید بلیط پروازهای خارجی را هم انجام بدهیم؟

از کجا و چطور باید بلیط پروازهای خارجی را تهیه کرد؟

خیلی ساده است، وارد سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار فلایتیو بشوید، ایمیل خودتان را وارد کنید و در صفحه پرواز خارجی، بلیط پروازهای خارجی مورد نظر را انتخاب کنید، ایرلاین های مختلف را ببینید و بررسی کنید، تاریخ پروازها را مشاهده کنید، قیمت ها و نحوه ارائه خدمات هر ایرلاین را بررسی کنید و در نهایت بلیط پروازهای خارجی خودتان را رزرو کنید یا خریداری کنید، هزینه آن را هم آنلاین بپردازید آن هم با بهترین نرخ بلیط!

اگر هم به هر دلیلی مجبور بشوید سفرتان را لغو کنید، پشتیبانی شبانه روزی فلایتیو در کنار شماست تا پاسخ گو و راهنمای شما باشد.

به همین سادگی نصف روز در زمان خودتان صرفه جویی کردید، نه مرخصی گرفتید نه از کارهای ضروری دیگری گذشتید، نه در ترافیک و شلوغی شهر ماندید، فقط چندتا کلیک کردید و بلیط پروازهای خارجی خودتان را خریدید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط