با بهترین هتل‌های بندر‌عباس آشنا شویم
1397/03/23 - 11:42 ایرانگردی

با بهترین هتل‌های بندر‌عباس آشنا شویم

بندر عباس یکی از مهم‌ترین شهر‌های حوزه خلیج فارس است. بندری که نقشی اساسی در اقتصاد کشور دارد و همین رونق اقتصادی همیشه دلیلی برای افزایش و گسترش سفرهای کاری به آن بوده و هست. علاوه بر سفرهایی به قصد اقتصادی، سفرهای توریستی و تفریحی هم به این بندر زیبا کم نیستند. این حجم از توریست که هر روز وارد بندرعباس می‌شوند بزرگترین دغدغه و سوالشان اقامت است. اینکه کجا اقامت کنیم و هر اقامت‌گاهی چه امکاناتی در مقابل چه قیمتی ارائه می‌دهد. برای خرید بلیط قطار تهران بندرعباس و خرید بلیط هواپیما داخلی از خدمات فلایتیو استفاده کنید. 

 

هتل هرمزگان، انتخاب مشکل‌پسندان

اگر برایتان مهم است که در یک پنج‌ستاره با کیفیت اقامت کنید این هتل بهترین گزینه برای شماست. هتل هرمزگان با پلان اف شکلش هم دید خوبی به خلیج فارس و هم به شهر دارد. این هتل از امکاناتی مانند رستوران‌های با کیفیت باشگاه بدنسازی و صبحانه‌های بی‌نظیر و متنوع برخوردار است. شاید بد نباشد اشاره کنیم هتل هرمزگان تنها هتل ایرانی است که موفق به دریافت نشان cs  شده است.

 

هتل همای بندرعباس

پس از انقلاب مجموعه هتل‌های هیلتون تبدیل به هما شدند و این برند در صنعت هتل‌داری ایران همواره خوشنام و با کیفیت بوده است. اگر هتل هما را برای اقامتتان انتخاب می‌کنید می‌توانید اطمینان داشته باشید هتلتان از هر نظر کامل و یک پنج‌ستاره واقعی‌ست. هرچند این هتل امروزه با یک اتوبان عریض از خلیج فارس جدا شده اما هنوز هم نزدیکی‌اش به دریا از محاسن آن به حساب می‌آید.

رستوران‌ها و سالن‌های بدنسازی و اجتماعات هتل هما مانند باقی امکاناتش همگی عالی و با کیفیت هستند و می‌توانید اقامت خوش و آسوده‌ای در این مجموعه داشته باشید.

 

هتل آتیلار بندر عباس

شاید آتیلار بلندترین ساختمانی باشد که در بندرعباس به چشمتان خواهد خورد. این هتل یکی از با کیفیت‌ترین مراکز اقامتی بندرعباس محسوب می‌شود. این هتل چون در مرکز شهر قرار گرفته از نظر دسترسی به مراکز تفریحی و تجاری و نقاط دیدنی بسیار مناسب است. هتل آتیلار طوری طراحی شده که برای برگزاری برنامه‌های رسمی و اداری کاملاً مجهز و مناسب باشد. چند تالار مخصوص همایش و کنفرانس و مراسم دیگر در هتل وجود دارد که سیستم صوتی و تصویری آن کاربردی و مناسب با اهداف سالن طراحی شده.

 

شما کدام هتل‌های بندرعباس را امتحان کرده‌اید؟ دیدگاه‌هایتان را با ما هم درمیان بگذارید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط