مراکز خرید و بازارهای بوشهر
1397/04/11 - 11:00 ایرانگردی

با بهترین مراکز خرید و بازارهای بوشهر آشنا شویم

بوشهر همزمان که شهر بازارهای سنتی، بساط دستفروشان و فروشنده‌های گرم و مهربان و معاشرتی است، شهری پر از پاساژها و مراکر خرید مدرن و امروزی هم محسوب می‌شود. به طوری که نزدیکی‌اش به مرزهای آبی بسیاری از مسافران را برای خرید با قیمت ارزان و مناسب به این شهر می‌کشاند. اگر به تازگی سفر بوشهر در پیش داشته باشید قطعا به این فکر خواهید کرد که کدام  بازار مناسب مایحتاج و یا علایق شماست. در این یادداشت تعدادی از این بازارها را بررسی می‌کنیم. با فلایتیو همراه باشید.

 

برای خرید بلیط هواپیمای بوشهر به فلایتیو مراجعه کنید.

بازار قدیم بوشهر

این بازار از دوران قاجار تا به امروز پر رونق‌ترین بازار شهر است و مردم بیشترین نیازهایشان از خرید روزانه تره بار تا مواد غذایی و یا حتی لوازم منزل را در این بازار انجام می‌دهند. برای رفتن به بازار قدیم یا بازار صفا کافی است به مرکز شهر و خیابان شهدا بروید.

 

پاساژ نادر

اگر به بوشهر سفر کنید و خرما نخرید حتما سفرتان چیزی کم دارد. برای خرید خرما شاید پاساژ نادر بهترین جا باشد. خرماها در طعم‌ها و شکل‌های مختلف همه یک جا کنار هم جمع شده اند و هر نوعی که مد نظرتان باشد را حتما و به راحتی پیدا خواهید کرد.

 

بازار ماهی فروشان

آوازه این بازار را از قدیم‌الایام در تمام شهرهای ایران شنیده‌ایم. بازاری پر از ماهی‌های جورواجور که بعض از آنها را هرگز ندیده‌اید. همه این ماهی‌ها صید بوشهر و به همین دلیل بسیار تازه و خوش‌طعم هم هستند. اگر خرید ماهی ندارید باز هم حتما به بازار ماهی‌فروشان بروید. حیف است بوشهر را ترک کنید اما هرگز این اتمسفر را تجربه نکرده باشید.

 

مجتمع تجاری زیتون

این پاساژ شیک و امروزی از اولین مجتمع‌های تجاری است که به صورت مدرن در بوشهر ساخته شده و شما می‌توانید در این مجتمع از لوازم خانگی تا پوشاک و مایحتاج روزانه را تهیه کنید.

 

مجتمع تجاری هوم کورت آدیداس

این فروشگاه بزرگ لقب دومین فروشگاه هوم کورت در کشور و همچنین عنوان چهارمین هوم کورت در خاورمیانه را به خود اختصاص داده است. اگر قصد خرید از برندهایی مانند آدیداس یا ریباک را دارید این مجتمع مناسب افرادی مثل شماست.

 

شما تجربه خرید از کدام یک از مجتمع‌های تجاری بوشهر را دارید؟ اگر از اهالی بوشهر هستنید و یا به عنوان مسافر به این شهر زیبا سری زده‌اید تجربیاتتان را با ما درمیان بگذارید.

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط