exciting-sports-in-kish
1395/11/10 - 8:22 ایرانگردی

سه ورزش هیجان انگیز در جزیره زیبای کیش

سافاری

سافاری به معنای گشت و گذار در طبیعت و بازدید از جاذبه های طبیعی و مکان های دیدنی یک محل خاص به وسیله خودرو و یا چارپایانی مانند شتر است.

يکي از معروفترين انواع تور سافاري، تور صحرا است که موقعيت و مسير حرکت آن، نقاط بياباني و صحرایی است. انواع وسيله نقليه مورد استفاده در اين تورها شامل خودروهاي دو ديفرانسيل و چهار محور نظير لندرور، تويوتا لندکروز و حتي شتر می باشد. شرايط اقليمي مورد نياز يک تور صحرا، طبيعت گرم و خشک بياباني و نيمه بياباني است.

جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت مناسب برای پذیرش توریست، ظرفیت های بالایی برای برگزاری این نوع تور دارد.

پیست offroadپارس سافاری محیط مناسبی برای تجربه موتورسواری با موتور های Buggy، ATV، موتور Trailو موتور Crossاست. پارس سافاری دارای چند پیست آسفالت استاندارد است که امکان تجربه اتومبیلرانی و موتور سواری در رشته های متنوع برای سنین مختلف در شرایط امن را فراهم می کند.

کارتینگ

کارتینگ یک ورزش بسیار مفرح و هیجان انگیز است که با خودروهای چهارچرخه کوچک و چرخ باز انجام می شود.

این ورزش را که پایه اتومبیل رانی حرفه ای است می توانید در پیست کارتینگ کیش امتحان کنید. پیست كارتينگ كيش به طول 800 متر يكى از بزرگ ترين پيست هاى خاورميانه و نخستين پيست كارتينگ در ايران بوده و موتورهاى چهار چرخ ATV و ماشين هاى كنترل از راه دور هم در آن مجموعه وجود دارد.

یادتان باشد که حداقل سن برای استفاده از کارتینگ 10 سال و حداقل قد 140 سانتی متر است.

بانجی جامپینگ

بانجی جامپینگ از ورزش هایی است که نیاز به دل و جرأت زیادی دارد. چون در این ورزش هیجان انگیز فرد با طناب فنر دار از ارتفاع به سمت زمین سقوط آزاد می کند.

اما اصول ایمنی در این وسیله کاملا رعایت شده و لحظاتی قبل از رسیدن به زمین توسط طناب متصل شده به فرد از برخورد به زمین جلوگیری می شود.

بانجی جامپینگ کیش دارای دو سکوی پرش با ارتفاع ۴۰ و ۶۰ متر است.

بیماران قلبی و خانم های باردار اجازه استفاده از این وسیله را ندارند. هیجان ایجاد شده در استفاده از بانجی جامپینگ بسیار بالاست و خیلی از کسانی که جرأت بالا رفتن از پله های وسیله را دارند، زمانی که به سکوی پرش می رسند و متوجه ارتفاع واقعی از سطح زمین می شوند و پایین را نگاه می کنند انصراف می دهند!

اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید می توانید برای خریدبلیط ارزان کیش به فلایتیو مراجعه کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط