هتل‌های کرمانشاه
1397/04/05 - 13:00 ایرانگردی

با هتل‌های کرمانشاه آشنا شویم

کرمانشاه یکی از مهترین شهرهای غرب کشور است. شهری که در کتاب تاریخ این مرز و بوم بخش مهمی را به خود اختصاص داده است. شهری که نام اسطوره‌هایی همچون فرهاد کوه کن را بر دوش می‌کشد و آوازه بیستونش در جهان پیچیده است. اگر تا به حال به این شهر زیبا سفر نکرده‌اید همین امروز اولین زمان خالی‌تان را مشخص و سفری برنامه‌ریزی کنید. قطعا در این سفر اولین نکته‌ای فکرتان را مشغول می‌کند یافتن اقامتگاه مناسب است. در این یادداشت تعدادی از هتل‌های کرمانشاه را با هم بررسی می‌کنیم. با فلایتیو همراه باشید.

برای رزرو بلیط هواپیما، بلیط قطار و هتل در کرمانشاه، به فلایتیو مراجعه کنید.

هتل لاله بیستون

هتل لاله از زیباترین هتل‌های ایران است. این هتل که زیرمجموعه هتل‌های زنجیره‌ای لاله است در یک کاروانسرای سیصد ساله عباسی ساخته‌شده و اقامت در آن شما را به سالهای دور و نوستالژی‌های زیبای زندگی در خانه‌های بزرگ حیاط دار با حوز‌های آبی مرکزی می‌برد. این هتل در مجموعه بیستون ساخته شده و نزدیک‌ترین اقامتگاه به سایت گردشگری بیستون است. از پشت پنجره اتاقتان در هتل لاله می‌توانید ساعت‌ها به زیبایی بیستون خیره شوید و افسانه فرهاد کوه‌کن را مرور کنید. بنابراین اگر یک اقامت کاملا متفاوت مد نظرتان است، این هتل بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. ضمن اینکه همه آنچه از یک پنج‌ستاره انتظار دارید را در اختیارتان می‌گذارد.

 

هتل پارسیان

این هتل یکی از هتل‌های پنج ستاره کرمانشاه و یکی از هتل‌های مجموعه پارسیان محسوب می‌شود. از مزایای هتل پارسیان نزدیکی‌اش به مرکز شهر و مکان‌های دیدنی است. چیزی که این هتل را از رقیبانش متمایز می‌کند قیمت نسبتا ارزانش نسبت به خدمات خوبی است که ارائه می‌کند.

هتل چهارستاره آزادگان

هتل آزادگان نزدیک‌ترین هتل به بناهای مهم تاریخی از جمله شکارگاه خسروپرویز است که از معدود آثار باقی مانده دوران ساسانی است.

 

هتل رسالت کرمانشاه

این هتل سه ستاره است و در منطقه میدان فردوسی واقع شده. از ویژگی‌های این هتل تمیزی و امکانات رفاهی مناسب در مقایسه با قیمت است. اگر سفری اقتصادی برنامه‌ریزی کرده‌اید این هتل مناسب شماست.

شما چه تجربه‌ای از اقامت در هتل‌های کرمانشاه دارید؟ این تجربیات را با ما در میان بگذارید.

 

 

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط