kish-hotel
1395/10/05 - 13:24 ایرانگردی

معرفی 5 هتل لوکس کیش

جزیره کیشیکی از جزیره‌هایخلیج فارس و از توابعبخش کیش، شهرستان بندر لنگه دراستان هرمزگان و ازنقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایراناست. در گذشته، اینجزیرهرا به نام «قیس» می‌خواندند. شکل این جزیره بیضی‌مانند است و در ۱۲کیلومتری کرانهشیبکوهجای گرفته‌است. اینجزیرهسالانه یک میلیون نفرگردشگررا به خود جذب می‌کند.این جزیره با مساحت 91.5 کیلومترمربع به عنوان یکی از بزرگ ترین جزیره های ایران شاخته می‌شود.

1- هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش تنها هتل 5 ستاره که بر روی آب ساخته شده است. همچنین فاز دوم این هتل لوکس در کنار سلحل خلیج همیشه فارس در حال احداث است. این هتل از 100 سوئیت به متراژهای 40، 50 و 60 متری تشکیل شده که دارای امکاناتی چون سالن اسپا، سالن بیلیارد، سال ورزش و کافی شاپ است.

از ویژگی‌های جالب این هتل کف شیشه‌ای آن است که امکان دیدن سطح زیر دریا را برای مسافران فراهم می‌کند.

2- هتل بزرگ داریوش

هتل داریوش کیش که با هزینه 125 میلیون دلاری در جزیزه کیش ساخته شده است. دارای معماری ایران باستان است. خدماتی مانند اینترنت پرسرعت، پذیرایی از میهمان هنگام ورود در این هتل به صورت رایگان می‌باشد. همچنین خدمات اسپا، سالن ورزشی ... از جمله امکاناتی است که در این هتل لوکس ارایه می‌شود.

3- هتل سورینت مریم

هتل سورینت که به سبک اروپایی باروک در چهار طبقه ساخته شده است دارای 56 اتاق بوده که به مشتریان خدمات رسانی می‌کند. خدمات اسپا، صندوق امانات، سرویس 24 ساعته کافی شاپ و اینترنت پر سرعت از دیگر امکانات این هتل شیک در جزیره کیش است.

4- هتل شایگان

یکی از قدیمی ترین هتل‌های جزیره کیش، هتل شایگان است که در زمینی به مساحت 1500 متر مربع ساخته شده است. این هتل در مجموع 210 اتاق داشته که دارای امکانات رفاهی مانند: اجاره اتومبیل، استخر و سونا، سالن ماساژ، اینترنت پر سرعت است.

5- هتل مارینا

این هتل در بهترین نقطه جزیره کیش واقع است. خدماتی مانند ماساژ، اینترنت پرسرعت رایگان و سالن ورزشی بخشی از خدمات این هتل پنج ستاره در جزیره بزرگ کیش است.

اگر قصد سفر دارید برای بلیط چارتر کیش به فلایتیو سر بزنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط