پلاژهای مازندران برای سفرهای تابستانی
1396/04/14 - 13:00 ایرانگردی

پلاژهای مازندران برای سفرهای تابستانی

مازندران یکی از استان‌هایی است که بیش از هر چیز به خاطر همجواری با دریای مازندران و داشتن جنگل‌های انبوه و زیبا معروف است.

به همین خاطر بیشتر مسافران این استان برای دیدن دریا و گشت و گذار در جنگل‌های آن به مازندران سفر می‌کنند و به دنبال تفریحاتی متناسب و وابسته به آن هستند.

پلاژ محلی کنار دریا است که برای شنا و تفریحات آبی آماده‌سازی شده و مورد حفاظت قرار می‌گیرد تا گردشگران بتوانند در محیطی امن به شنا و تفریح بپردازند.

ما در این مطلب پلاژهای مناسب شمال کشور را به شما معرفی می‌کنیم تا در سفر به شمال بتوانید به تفریح و شنا در آن بپردازید.

(برای خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط چارتر می‌توانید به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

پلاژ سیترا نوشهر

این پلاژ یکی از مجهزترین و بزرگترین پلاژهای نوشهر است که از امکاناتی چون شهربازی، اسکله تفریحی، پیست دوچرخه سواری، منطقه مخصوص و مجزا برای شنای بانوان و آقایان، سوارکاری، کارتینگ، موتورهای ATV و ... برخوردار است.

پلاژ سیترا در نوشهر در مازندران قرار دارد و اقامتگاه‌ها و مراکز خرید متعددی اطراف آن قرار دارد.

این پلاژ همچنین امکاناتی چون رستوران، کافی شاپ، سرویس بهداشتی و ... نیز دارد و محلی مناسب برای شنا و تفریح است.

پلاژ شهرداری محمود آباد

پارک بسیار زیبای شهرداری محمود آباد یکی از اماکن تفریحی و مناسب این شهر ساحلی است که از فضای سبز و امکانات خوبی برای تفریح برخوردار است.

این پلاژ از امکاناتی چون شهربازی،کافی شاپ، فضای سبز و محلی مجزا برای شنا برخوردار است و محلی مناسب برای شنا و تفریح است.

پلاژ لیدو رامسر

این پلاژ مکانی دنج و مناسب دارد و دارای رستوران، قهوه خانه و چند فروشگاه صنایع دستی و غذایی است.

پلاژ توسکاسرا رامسر

پلاژ توسکاسرا در رامسر نام خود را از رستوران و استخر توسکاسرا گرفته و در منطقه کازینوی رامسر واقع بوده و دارای رستوران، فروشگاه صنایع دستی و حیوانات تاکسی‌درمی، کتاب فروشی، امکانات قایق سواری، شهر بازی، سالن تیراندازی و محل شنا می‌باشد.

پلاژ شهرداری رامسر

این پلاژ در انتهای خیابان بیست متری و در منطقه‌ای زیبا با فضاسازی جدید واقع شده است. این پلاژ که محلی مناسب برای ستراحت و تفریح گردشگران است، امکاناتی چون کافی شاپ، پارک کودک، مکان برپایی چادر، رستوران و فروشگاه دارد.

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط