معرفی سواحل تفریحی جنوب ایران
1396/05/01 - 8:00 ایرانگردی

معرفی سواحل تفریحی جنوب ایران

در جنوب ایران از قشم گرفته تا چابهار سواحلی وجود دارند که در کنار خلیج نیلگون فارس محیط بسیار دلپذیری برای استراحت و آسودن است. این سواحل در برخی نقاط دارای پلاژهایی هستند که امکانات ساحلی و شنا را برای گردشگران فراهم کرده است. با فلایتیو همراه باشید تا با این سواحل و پلاژها آشنا شوید.

برای خرید بلیط چارتر کیش و و خرید بلیط اینترنتی هواپیما به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

معرفی سواحل کیش

پارک ساحلی مرجان

این پارک ساحلی در کنار بازار مرجان واقع شده و امکانات تفریحی مختلفی اعم از دریایی و خانوادگی در آن‌جا برای گردشگران فراهم شده است.

پلاژ بانوان

مکانی برای شنای بانوان است و در بخش شمالی کیش واقع شده است. این پلاژ امکاناتی همچون دوش آب گرم، کافی شاپ، رستوران، سوپرمارکت و خدمات آرایشی را برای خانم‌ها فراهم کرده است.

پارک ساحلی میرمهنا

این پارک و اسکله تفریحی در شمال غربی کیش قرار گرفته و شامل امکانات تفریحی ساحلی، آلاچیق و پیاده‌روی است. اما این اسکله به منطقه‌ای معروف برای ماهیگیری شناخته می‌شود.

پارک ساحلی سیمرغ

این مرکز تفریحی در جنوب شرقی کیش و در کنار پارک دلفین‌ها واقع شده است. پارک بازی کودکان، آلاچیق، تفریحات دریایی، مسیر پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری و زمین‌ برای ورزش‌های مختلف از امکانات این مجموعه تفریحی هستند.

معرفی سواحل قشم

پارک ساحلی زیتون

این پارک در جاده ساحلی جنوبی قشم واقع شده است و امکاناتی همچون زمین‌های ورزشی، رستوران، فضای سبز، تفریحات ساحلی و بازار را برای گردشگران فراهم کرده است.

پلاژ سیمین یا ساحل طلایی

این تفرجگاه در جاده ساحلی جنوبی قرار گرفته است و پلاژ شنا، تفریحات دریایی و ساحلی، ماهیگیری، غواصی و پیک نیک از امکانات این منطقه است.

پارک ساحلی سوزا

این پارک ساحلی به مکانی برای تماشای کروکدیل‌ها معروف است. در این مکان موقعیت شنا، غواصی و تفریحات دیگر وجود دارد. سوزا نام شهرستانی است که در بخش شهاب قشم واقع شده.

پارک ساحلی هامون

اسکله تفریحی هامون با ساحلی از ماسه‌های طلایی در راه قشم و درگهان واقع شده است.

ایران زمین

این مجتمع تفریحی-اقامتی در غرب قشم و در نزدیکی تفرجگاه زیتون واقع شده است. این مجتمع به امکانات تفریحی و رفاهی مجهز است.

معرفی سواحل چابهار

ساحل تفریحی دریا بزرگ

در این منطقه تماشای سواحل صخره‌ای و لاکپشت‌‌ها در کنار امکانات تفریحی همچون رستوران و آلاچیق منطقه محبوب گردشگران چابهار است.

سواحل مکران

این منطقه پهناور دارای سواحل صخره‌ای، ماسه‌ای و مرجانی است که از گواتر تا جاسک امتداد دارد. در این منطقه امکانات تفریحی فراوانی فراهم شده است.

معرفی سواحل بندر عباس

بوستان غدیر

این پارک ساحلی در کنار هتل گوهرشاد و در سواحل خلیج فارس منطقه‌ای برای تفریحات مختلف ورزشی و ساحلی است. در این منطقه پارک‌ها و رستوران‎‌های مختلف برای ارائه خدمات وجود دارند.

ساحل سورو و پلاژ بانوان

این ساحل زیبا بیش‌تر مکانی طبیعی است تا تفرجگاهی. اما به تازگی یک پلاژ بانوان نیز در سورو افتتاح شده است که امکان شنا را برای بانوان فراهم کرده است.

فلایتیو شما را برای اطلاع از نحوه خرید بلیط چارتر هواپیما راهنمایی می‌کند.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط