toranj-hotel
1395/11/09 - 18:55 ایرانگردی

هتل 5 ستاره ترنج در میان آب های خلیج فارس

جزیره کیشیکی از جزیره‌هایخلیج فارسو از توابع استان هرمزگان در جنوبایراناست. در گذشته، اینجزیرهرا به نام «قیس» می‌خواندند. شکل این جزیره بیضی‌مانند است و در ۱۲کیلومتری کرانهٔشیبکوهجای گرفته ‌است. اینجزیرهسالانه یک میلیون نفرگردشگررا جذب می کند.

مجموعه گردشگری و هتل 5 ستاره دریایی ترنج در شمال غربی جزیره کیش در منطقه بکر با اکوسیستم طبیعی واقع گردیده است. این مجموعه در دو فاز تعریف شده است فاز اول هتل بر روی آب و فاز دوم هتل طبقاتی ساحلی و همچنین رستوران، کافی شاپ و فست فود ساحلی ، رستوران های بزرگ و کوچک و همچنین کافی شاپ بر روی دریا با دید بسیار عالی از غروب و آبهای آزاد خلیج فارس، سالن اسپا با اتاق هایی دارای کف شیشه ای، سالن ورزش برروی آب ،خانه بازی کودک، سالن بیلیارد و بازی و ... می باشد.

سوئیت های این هتل ( 100 عدد ) همگی بر روی دریا احداث گردیده و دارای کف شیشه ای و بالکن اختصاصی است . این سوئیت ها با اسکله چوبی به هم متصل شده اند و چیدمان نهایی از بالا تصویر یک بته جقه را بر روی خلیج فارس حک نموده است . واحد ها 40 متری، 60 متری و 120 متری به ترتیب سوئیت فلت، یک خوابه رویال و VIP 2 خوابه می باشد. برای رفاه حال میهمانان از ماشین های گلف برای حمل و نقل استفاده می گردد و برای جابه جایی ملزومات روزمره مورد نیاز اتاق ها نیز از ماشین های ترولی گلف استفاده می گردد.

برخی از امکانات هتل ترنج کیش

1- روم سرویس

2- سالن کنفرانس

3- آتلیه عکاسی

4- اورژانس

5- خدمات خشکشویی

6- سالن ماساژ

خدمات رایگان هتل ترنج کیش

1- ترانسفر رایگان فرودگاهی

2- صبحانه بوفه

3- اینترنت

4- مینی بار

5- سرویس روزانه به مراکز خرید

6- خانه کودک

برای کاهش هزینه های سفر به کیش و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما کیش می توانید از خدمات فلایتیو استفاده کنید. همچنین یکی از روش های ارزان سفر کردن خرید بلیط چارتر کیش است.

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط