از فلایتیو بپرس

سوالات متداول رزرو هتل خارجی

چگونه هتل خارجی ارزان در فلایتیو پیدا کنیم؟

راه‌های زیادی برای یافتن هتل‌های ارزان در فلایتیو وجود دارد. می‌توانید هتل‌ها را بر اساس قیمت فیلتر کنید تا گزینه‌های متناسب با بودجه‌ موردنظرتان را به شما نشان دهد.

نحوه رزرو آسان هتل در وبسایت فلایتیو؟

برای جستجو در فلایتیو تنها چیزی که باید وارد کنید؛ نام شهر یا هتل مقصد، تاریخ سفر و تعداد افراد همراه شما است. اگر هنوز نمی‌دانید کجا یا چه زمانی قصد سفر دارید؟ می‌توانید سایت ما را مرور کنید تا الهام بگیرید و در عوض هتل مناسب خود را پیدا کنید.

پرداخت رزرو با کارت شتاب

با رزرو هتل خارجی در فلایتیو، مشکلی در پرداخت نخواهید داشت. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل را با همین کارت‌های اعتباری ساده خود پرداخت کنید و نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست. سیستم پرداخت فلایتیو از امنیت بالایی برخوردار است و با اتصال به سامانه امن شتاب، امکان رزرو به سادگی فراهم شده.

امکان و جریمه استرداد هتل در فلایتیو چطور است؟

توصیه‌ی ما به شما این است که پیش از پرداخت حتما از انتخاب خود مطمئن باشید. اما گاهی شرایطی پیش می‌آید که مجبور به کنسل سفر خود می‌شوید. به یاد داشته باشید که هر هتلی قوانین خاصی برای کنسلی دارد. برای مثال برخی از آن‌ها استرداد پول را می‌پذیرند و با پرداخت 20 تا 50 درصد جریمه، کنسلی شما را انجام می‌دهند. (میزان جریمه در هر هتلی متفاوت است.) اما هتل‌هایی هم هستند که استرداد و کنسلی را قبول نمی‌کنند. اگر مجبور به کنسلی رزرو هتل خود شدید، حتما با همکاران ما در فلایتیو تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.

پذیرش رایگان کودکان در هتل

این قانون در هر هتلی متفاوت است و بهتر است هنگام رزرو هتل خارجی در فلایتیو، بخش قوانین آن را به صورت کامل مطالعه کنید. برخی هتل‌ها سنین مختلفی همچون زیر 7 سال یا زیر 3 سال را از پرداخت هزینه معاف می‌کنند. حتما از این قضیه باخبر شوید تا نیازی به پرداخت هزینه اضافی نباشد.

تخت توئین، تخت دبل، امپریال و سوئیت چه معنایی در انتخاب هتل دارد؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارد و مناسب زوج‌ها هستند؛ اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر فضای اتاق نسبت به اتاق‌های استاندارد بهتر هستند، همچنین در طبقات بهتری از هتل قرار دارند. با این حال سرویس و خدمات برای همه اتاق‌ها یکسان است.

اصطلاح واچر در رزرو هتل خارجی چیست؟

به رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه «واچر» می‌گویند. پس از پرداخت در فلایتیو برای شما یک واچر صادر می‌شود که در پروفایل خودتان قابل رویت است.

بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما برای تمام مقاصد داخلی و خارجی

رزرو هتل
رزرو هتل

رزرو هتل داخلی و خارجی با کارت شتاب

بلیط قطار
بلیط قطار

خرید بلیط قطار از تمام خطوط ریلی کشور با قیمت مناسب

ماموریت ما در فلایتیو کمک به شما برای کشف دنیای خودتان است، با ارائه بهترین مکان‌های جهان برای سفر و خرید هتل خارجی تا اقامت در بهترین مکان‌ها و جاذبه‌های دیدنی. برای دستیابی به این هدف، ما از هیچ اقدامی برای خدمات‌رسانی به مخاطبان و همراهان خود دریغ نخواهیم کرد. اگر به فکر رزرو از فلایتیو هستید، به موارد زیر توجه کنید.

پشتیبانی 24 ساعته هتل خارجی

بنابراین همکاران ما در 24 ساعت شبانه‌روز اینجا هستند تا به صورت پیام در واتساپ یا به صورت تلفنی به شما در استفاده راحت‌تر خدمات ما کمک کنند. می‌توانید از طریق پنل کاربری فلایتیو به رزرو هتل خود مراجعه کنید و خدمات پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت کنید.

رزرو بهترین هتل های خارجی از فلایتیو

شما می‌توانید به راحتی وارد سایت فلایتیو شوید؛ به صورت آنلاین و با وارد کردن نام هر مقصد خارجی یا هتل خارجی اقامتگاه و اتاق مناسب خود در هر جای شهر را انتخاب کنید. فلایتیو از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدمات سفر خارجی در ایران است. پس می‌توانید انتظار داشته باشید که برترین هتل‌های خارجی در وبسایت ما پیدا شود.

در سایت فلایتیو با توجه به تجربه کاربری راحت و دوستانه‌ای که دارد، کاربران همه بازه‌های سنی در هر موقعیتی می‌توانند با فشردن چند کلیک ساده هتل خارجی خود را رزرو کنند. فلایتیو بهترین قیمت‌های موجود را تضمین می‌کند.

ستاره هتل های خارجی به چه معنا است؟

ستاره‌های یک هتل یکی از نکاتی است که برای انتخاب اقامتگاه و فضای اقامتی خارج از کشور به آن دقت و بر اساس آن تصمیم‌گیری می‌کنیم. ما در فلایتیو برای اینکه بتوانید انتخاب بهتر و راحتری داشته باشید، گزینه میزان محبوبیت را اضافه کرده‌ایم. می‌توانید با استفاده از رتبه‌بندی یک تا ده هتل مناسب با قیمت مناسب را انتخاب کنید. همچنین با فیلتر قیمت یا ستاره ارائه شده توسط سازمان‌های ارزش‌گذاری بین‌المللی مورنظر خود را انتخاب کنید. حتی می‌توانید از روی نقشه مقصد هتل را انتخاب کنید و بر اساس جاذبه‌های گردشگری نزدیک به هتل تصمیم بگیرید.

ستاره هتل‌ها بر اساس مجموعه‌ای از استانداردهای بین‌المللی و محلی مشخص خواهد شد. استانداردهای بین‌المللی در هتل‌ها یکسان هستند اما ممکن است مقامات و دولت محلی هم نکاتی را وضع کنند که در ستاره‌دهی هتل تاثیر خاصی داشته باشد.

برای استفاده از آخرین تغییرات وب‌سایت فلایتیو صفحه را مجددا بارگذاری کنید