بهترین نرخ بلیط کوالالامپور

درباره سفر به کوالالامپور

بهترین زمان برای سفر به کوالالامپور چه زمانی است؟

از آگوست تا نوامبر باران‌های زیادی در مالزی می‌بارد. این باران‌ها برای خیلی‌ها قابل تحمل نیست و تعداد گردشگران را پایین می‌آورد. در باقی ماه‌ها به دلیل کم شدن بارش‌ها تعداد توریستها‌ّ هم بیشتر می‌شود و چون این کشور به خط استوا نزدیک است معمولا دمای هوا در تمام فصل‌ها به یک میزان است.

هزینه‌های سفر به کوالالامپور به چه صورت است؟

برای اقامت به‌صرفه در کوالالامپور باید در چاینا تاون به دنبال هاستل بگردید. قیمت این هاستل‌ها از ۳۰ رینگت برای هر شب آغاز و در مورد هتل‌های چهار یا پنج ستاره به ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ رینگت می‌رسند. برای یک وعده غذای ارزان بین ۸ تا ۱۶ رینگت و برای یک غذای لاکچری تا ۱۵۰ رینگت باید برای در نظر بگیرید.

راه‌های حمل و نقل در کوالالامپور

در کوالالامپور وسایل حمل و نقل عمومی زیادی وجود دارد. خطوط ال آر تی، منوریل، اتوبوس و تاکسی همه از وسایلی است که می‌توانید در این کشور استفاده کنید. قیمت بلیطهای تک سفره ۲۰ تا ۵۵ رینگت و قیمت تاکسی‌ها برای هر پنج کیلومتر ۱۱ رینگت است.

جاذبه‌های گردشگری شهر کوالالامپور چیست؟

کوالالامپور قدمت زیادی ندارد بنابراین اغلب جاذبه‌های آن مدرن هستند. برج‌های پتروناس، معبد سری مها ماريامان، مسجد نگارا، باغ وحش نگارا و باتو کیو از مهمترین این جاذبه‌ها هستند. به علاوه که شما می‌توانید در فروشگاه‌های این شهر از اغلب برند‌ها خرید با کیفیتی داشته باشید.

مسافر کوالالامپور هستید؟

اگر تصمیم دارید به کوالالامپور سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!