بهترین نرخ پروازهای هواپیمایی آلیتالیا

درباره سفر با هواپیمایی آلیتالیا

تاریخچه هواپیمایی آلیتالیا

آلیتالیا از سال ۱۹۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت هواپیمایی که نام آن به معنی بال‌های ایتالیا است، بزرگ‌ترین ایرلاین این کشور محسوب می‌شود. قطب اصلی این شرکت هواپیمایی فرودگاه لئوناردو داوینچی رم و قطب دوم آن فرودگاه اصلی میلان است. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی نیز در شهر فیومیچینو رم قرار دارد.

با آرم آلیتالیا آشنا شوید

هواپیمایی آلیتالیا (Alitalia)، ایرلاین ملی و حامل رسمی پرچم کشور ایتالیااست، در حال حاضر در ناوگان پروازی هواپیمایی آلیتالیا ۱۰۳ هواپیمای ایرباس و بوئینگ وجود دارد.

جایگاه هواپیمایی آلیتالیا

آلیتالیا در نظرسنجی‌های سایت معتبر worldairlineawards در سال ۲۰۱7 به عنوان شصت و سومین ایرلاین برتر جهان انتخاب شد. شرکت هواپیمایی آلیتالیا در حال حاضر به بیش از ۱۰۰ مقصد مختلف در تمام قاره‌های جهان پروازهای مسافربری و باربری انجام می‌دهد.

خصوصیات پروازهای آلیتالیا

هر مسافر اجازه دارد با خود یک چمدان کوچک به وزن 8 کیلوگرم و با ابعاد ۵۵ سانتی متر در ارتفاع، ۳۵ سانتی‌متر در عرض و ۲۵ سانتی‌متر در عمق داخل هواپیما ببرد. چمدانی که به قسمت بار تحویل داده می‌شود نیز بسته به مسیر و کلاس مسافرتی محدودیت‌های خاص خود را دارد. معمولاً مسافران اجازه دارند یک یا دو چمدان ۲۳ تا ۳۲ کیلویی با خود همراه داشته باشند که به مسیر بستگی دارد. مجموع ابعاد چمدان نباید از ۱۵۸ سانتی متر تجاوز کند و هر چمدانی که بیش از این مقدار اندازه یا وزن داشته باشد مشمول اضافه بار خواهد شد.

مسافر مقاصد خارجی هستید؟

اگر تصمیم دارید به یکی از مقاصد خارجی سفر کنید، همین حالا بلیط آلیتالیای خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!