بهترین نرخ بلیط وین

درباره سفر به وین

بهترین زمان برای سفر به وین چه زمانی است؟

وین تابستانهایی گرم و زمستان‌هایی سرد دارد. بهترین زمان برای سفر به این شهر اواخر تابستان تا اواخر پاییز و فصل بهار است. در بین این زمان‌ها اواخر تابستان بیشترین گردشگر را دارد و به همین طبع شهر گران‌تر می‌شود. در تمام فصول سال رطوبت در هوای وین وجود دارد و همین آن را تازه و مطبوع‌تر می‌کند.

هزینه‌های سفر به وین به چه صورت است؟

اگر می‌خواهید سفر ارزانی به وین داشته باشد در روز میانگین ۷۰ تا ۱۰۰ یورو هزینه خواهید داشت. از این نظر وین از گران‌ترین شهر ها محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید هزینه‌هایتان را از این هم کمتر کنید بهتر است کارت گردشگری وین را دریافت کنید. شما با این کارت که ۱۹ یورو قیمت دارد شامل تخفیف‌های ویژه‌ای می‌شوید.

راه‌های حمل و نقل در وین

حمل نقل در وین با وسایل نقلیه عمومی بسیار به صرفه و ساده است. گران‌ترین قطار این شهر قطار فرودگاه است که ۱۷ یورو قیمت دارد. باقی مسیر‌های داخل شهری را به راحتی می‌توانید با ۲ تا ۵ یورو طی کنید. از آنجا که این قطار ها پوشش خوبی در شهر دارند برای اغلب مسیرها مناسب‌اند.

جاذبه‌های گردشگری شهر وین چیست؟

وین بهشت علاقه‌مندان به موسیقی است. خانه اپرای وین اولین جاذبه‌ای است که این افراد را به خود جلب می‌کند. جز اینها کلیسای سنت چارلز، تئاتر ملی، ساختمان پارلمان اتریش، کاخ بلودر، باغ‌ها و کاخ شون‌برون از مهمترین دیدنی‌های این شهر زیبا محسوب می‌شوند.

مسافر وین هستید؟

اگر تصمیم دارید به وین سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!