بلیط هواپیما وین

بلیط هواپیما وین

راهنمای سفر به وین

بهترین قیمت بلیط وین

بلیط چارتر وین

بلیط هواپیما

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

پرواز تهران وین ایران ایر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

آشنایی با وین

پرواز وین تهران

وین، شهر رویاها، خانه بتهوون، موتزارت، شوبرت و اولین روانکاو جهان، زیگموند فروید با ساختمان‌هایی به سبک باروک، با تاریخ و فرهنگ‌های چند هزار ساله یکی از بهترین مقصدهای سفر و تعطیلات است. هر چند که چندین بار در طول تاریخ این شهر به عنوان یکی از بهترین مکان‌های با کیفیت برای زندگی در سطح جهانی انتخاب شده است. هنگام خرید بلیط هواپیما وین باید بدانید که تقریباً یک چهارم جمعیت اتریش در وین زندگی می‌کنند، یعنی شهری با ۲ میلیون نفر ساکن. وین ششمین شهر بزرگ از نظر جمعیت در محدود شهرهای اتحادیه اروپا است. با سفر به وین در قدیمی‌ترین باغ وحش دنیا قدم خواهید زد، مکانی که سال ۱۷۵۲، فرانتس اول به خاطر علاقه شدید خود به طبیعت تاسیس شده است. درست در قلب شهر، کلیسای جامع گوتیک سنت استفان را می‌بینید که از میان خیابان‌های سنگفرش سر بلند کرده است. کاخ‌ها و پارک‌های دوره هابسبورگ، کاخ شنبرون با گلوریت و باغ وحش، کاخ بلدره و کاخ هوفبورگ، هوایی سلطنتی به شهر بخشیده است.

بلیط هواپیما وین
بلیط هواپیما وین
پرواز تهران وین
پرواز تهران وین
بلیط وین
بلیط وین
پرواز وین از فلایتیو
پرواز وین از فلایتیو
پشتیبانی ۲۴ ساعته پرواز وین
پشتیبانی ۲۴ ساعته پرواز وین

وین کجاست؟

تاریخ وین به ۵ قرن پیش از میلاد مسیح برمی‌گردد. زمانی که رومی‌ها اردوگاه‌‌ نظامی ویندوبونا را تاسیس کردند که به تدریج به پایتخت اتریش تبدیل شده‌است. شما که بلیط هواپیما وین خریدید و قصد سفر به آن‌جا را دارید، بهتر است که اطلاعاتی را هم درباره تاریخ این کشور داشته باشید. نام این شهر در سال ۸۸۱ ونیا (Wenia) و در سال ۱۰۳۰ وین ثبت شد. سلسله فرانكی، دوك‌های بابانبرگ، از سال ۱۱۵۶ تا ۱۲۴۶ فرمانروایان وین بودند. در بخشی از این شهر به دلیل گردشگرپذیر بودن آن، مردم به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند اما بیشتر شهروندان به زبان آلمانی صحبت می‌کنند.

واحد پول وین یورو است وین سومین شهر دنیاست که دفتر سازمان ملل متحد در آن قرار دارد و دفاتر بین‌المللی برخی از سازمان‌های جهانی مانند اوپک، OSZE و سازمان انرژی اتمی در این شهر استقرار یافته‌است. وین در شمال شرقی کشور اتریش و در نزدیکی رود دانوب قرار دارد. متروی وین در سال ۱۹۷۶ تأسیس شده و هم‌اکنون دارای ۵ خط و ۱۰۴ ایستگاه است. رزرو هتل وین در فلایتیو آسان تر از همیشه شده. 

بلیط هواپیما وین

کافه‌گردی در وین

بلیط هواپیما وین که تهیه کردید و آماده سفر به این شهر بودید و حتما به کافه‌های این شهر سر بزنید. به گفته نویسنده کتاب «در جستجوی جهان پیش از جنگ بزرگ» فرهنگ کافه‌نشینی، بحث و گفت‌وگو در این کافه‌ها بخش مهمی از زندگی وینی است. طبق یک روایت وقتی ترکان عثمانی در سال ۱۶۸۳، از محاره وین منصرف شدند و عقب‌نشینی کردند. گونی‌های قهوه زیادی را در شهر جا گذاشته بودند و اولین کافه وین با استفاده از همین گونی‌های قهوه افتتاح شد.

کافه لانتمان (Café Landtmann)، پاتوق فروید، هنوز در بلوار معروف رینگ است. تروتسکی و هیتلر مشتری کافه سنترال (Café Central) بودند که با کافه لانتمان فقط چند دقیقه پیاده فاصله داشت.

سفر کاری به وین

اتریش به عنوان یکی از کشورهای ثروتمند جهان، بخاطر نرخ پایین بیکاری موردتوجه مهاجران است. مردم کشور اتریش در تمام دنیا به داشتن هنر و صنایع دستی مانند جواهرسازی، سرامیک و وسایل شیشه‌ای معروف هستند. همچنین بخاطر کوه‌های آلپ و شهرهای تاریخی که در اتریش وجود دارد. فرصت‌های شغلی زیادی در صنعت گردشگری و خدمات هتلداری در این کشور برای مهاجران است. قبل از اینکه بلیط هواپیما وین برای سفر کاری تهیه کنید و کارفرما باید به مدت ۳ ماه متوالی در کشور اتریش و ۳ ماه متوالی در تمام اتحادیه اروپا، کار مورد نظر را آگهی کند. در صورتی که یک شخص اتریشی یا یک شخص اروپایی متقاضی آن کار نباشد، شخص کارفرما می‌تواند برای یک شخص خارجی و غیر اروپایی دعوتنامه کاری و پیشنهاد شغلی صادر کند.

سفر تحصیلی به وین

ادامه تحصیل در اتریش و وین تقریبا به صورت رایگان است و یکی از پرطرفدارترین نقطه برای مهاجرت در اروپا به شمار می‌آید. در دانشگاه‌های وین در مرحله پذیرش نیازی به مدرک زبان آلمانی نیست. همچنین دانشگاه‌های ممتاز اروپا و جهان با رتبه زیر ۱۰۰ و رتبه پنجم شهر دانشجویی دنیا در سال ۲۰۱۲ یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ادامه تحصیل در اتریش است.

مقصد محبوب بلیط هواپیما

پیشنهاد فلایتیو

بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما پاریسلیست بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما کیشلیست بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما تورنتولیست بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما دبیلیست بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما مشهدلیست بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما شیراز
بلیط هواپیما شیرازلیست بلیط هواپیما شیراز

سوالات متداول

بلیط هواپیما وین

چگونه با بهترین قیمت بلیط هواپیما وین را خریداری کنم؟

در سایت فلایتیو می‌توانید با انتخاب مبدا و مقصد خودتان بلیط موردنظر خود را با مناسب‌ترین پیشنهاد تهیه کنید. قیمت بلیط هوایپما وین در فصل‌های مختلف با توجه به شرایط و کلاس پرواز متفاوت است. هزینه‌های پیش از سفر هم شامل گرفتن پاسپورت، ویزا، خرید بلیط خلاصه می‌شود.

بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز تهران به وین چه زمانی است؟

بیشتر توریست‌ها فصل تابستان وین را بخاطر آب‌ و هوای گرم و آفتابی برای تعطیلات خود انتخاب می‌کنند. بین ماه‌های ژوئن تا آگوست یعنی از ۱۱ خرداد تا ۹ شهریور این شهر پر از گردشگر است. پس به یاد داشته باشید که قبل اینکه بلیط هواپیما وین بخرید، در ماه می و ژوئن بخاطر فستیوال‌ وین به مدت ۵ تا ۶ هفته شهر پر از توریست و جمعیت می‌شود.

پرواز تهران تا وین چقدر طول می‌کشد؟

اگر پرواز هواپیمایی اتریشی را خریداری کنید احتمالا نزدیک به ۴ ساعت بدون توقف در پرواز باشید. اما اکثر پروازهای با ۱ توقف نزدیک به ۷ ساعت طول می‌کشد.

میزان بار مجاز در پرواز وین چقدر است؟

میزان بار مجاز شما در پرواز تهران به وین کاملا به ایرلاین بستگی دارد. احتمالا بین ۲۰ تا ۳۰ کیلو بار را بتوانید جابه‌جا کنید اما حتما قبل از خرید بلیط میزان بار مجاز را بررسی کنید.