بلیط هواپیمایی اتریش

بلیط هواپیمایی اتریش

پرواز آسترین بر فراز اروپا

بهترین نرخ پروازهای هواپیمایی اتریشی

پرواز هواپیمایی اتریش

جستجوی پروازهای بیشتر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

با هواپیمایی اتریشی بیشتر آشنا شوید

شرکت هواپیمایی بین‌المللی اتریشی بزرگ‌ترین گروه هواپیمایی اروپا به شمار می‌آید. آسترین ایرلاین در حال حاضر به بیش از ۱۳۰ کشور جهان در اروپا، آسیا، آمریکا و آفریقا پرواز دارد. بیشترین تمرکز آن روی ۳۵ مقصد در اروپای مرکزی و شرقی است. این شرکت‌ هواپیمایی چندین بار در هفته از تهران به وین و از وین به تهران پرواز می‌کند. هواپیمایی اتریشی در سال ۱۹۵۷ با ادغام دو شرکت آستریا و آسترین ایرویز تاسیس شد و در سال ۲۰۰۹ توسط شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا خریداری شد. مهمان‌دارانی خوش‌برخورد و بهترین سرویس غذایی از مزیت‌های سفر با این هواپیمایی است.

بار مجاز در پروازهای هوایپمای اتریشی

قوانین مجاز بار شرکت هواپیمایی اتریشی هر مسافر مجاز است تا در پروازهای اکونومی کلاس و پرمیوم اکونومی کلاس یک کیف دستی به وزن ۸ کیلوگرم و در پروازهای بیزینس کلاس، دو کیف دستی به وزن ۸ کیلوگرم با خود حمل کند. اندازه هر کیف دستی هم باید در ابعاد ۵۵* ۲۳* ۴۰ باشد. علاوه‌بر کیف‌دستی می‌توانید یک کیف دستی زنانه یا کیف لپ‌تاپ با ابعاد ۴۰* ۳۰* ۱۰ با خود داشته باشید. به یاد داشته باشید که اگر وزن بار بیش از حد مجاز بیشتر شود، باید هزینه اضافه بار پرداخت کنید.

هزینه اضافه‌بار در پروازهای بین قاره‌ای بین ۱۲۰ یورو تا ۲۴۰ یورو خواهد بود که با توجه به اندازه چمدان تغییر می‌کند. هزینه بار اضافه در پروازهای بین قاره‌ای طولانی مدت هم بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ یورو متغییر است.

لانج هواپیمایی اتریشی

هواپیمایی اتریشی، دارای ۶ لانج بزرگ همراه با امکانات مدرن است که فضایی کاملا اتریشی را برای شما در فرودگاه بین‌المللی وین فراهم می‌کند. ۳ لانچ در منطقه شینگن و ۳ لانج در منطقه خارج از شینگن. در حال حاضر شما می‌توانید از لانج‌های بیزنس و سناتور هواپیمایی اتریشی به همراه یک وعده غذای بسیار خوشمزه لذت ببرید و در یک محیط بسیار آرام استراحت کنید. قابل ذکر است که حتی مسافران کلاس اکونومی نیز می توانند از بیزنس لانج اتریشی در فرودگاه وین، استفاده کنند و هیچ محدودیتی برای افراد وجود ندارد.

کیفیت غذاها و خوراکی‌های هواپیمایی اتریشی

در هواپیمای اتریشی یک منو شامل ۹ غذا و خوراک اتریشی و سایر جهان در اختیار مسافران قرار می‌دهند که آن‌هاغ بتوانند غذای موردنظر خود را انتخاب کنند. طبق قوانین این هواپیمایی این منو از ۲۴ ساعت قبل به مسافران ارائه می‌شود. مسافران بیزنس با نوشیدنی رایگان پذیرایی می‌شوند، در حالی که مسافران کلاس اکونومی باید هزینه نوشیدنی را پرداخت کنند. در داخل پروازهای اتریشی، شما می‌توانید از امکاناتی مانند اینترنت داخل پرواز، مجله الکترونیکی و ۳۵۰ ساعت برنامه‌های ویدیویی و شنیداری، استفاده کنید.

قوانین تخفیف ۵۰ درصد اتریشی

 برای دریافت تخفیف ۵۰ درصدی بلیط اتریشی برای سفر دوم باید چند مورد را رعایت کنید:

مهلت خرید بلیط اول:‌ ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱

مهلت سفر: تا ۱۵ ژوئن ۲۰۲۲

مهلت خرید بلیت دوم با ۵۰ درصد تخفیف: بعد از انجام پرواز اول تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲

تاریخ بلیت دوم نباید در ایام نوروز از۱۰ مارچ تا ۱۰ آوریل باشد.

بلیت دوم باید به نام مسافر بلیت اول صادر شود و امکان صدور برای شخص دیگری وجود ندارد.

هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی ایران ایرلیست بلیط هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی قطر
هواپیمایی قطرلیست بلیط هواپیمایی قطر
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ماهانلیست بلیط هواپیمایی ماهان
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی آسمانلیست بلیط هواپیمایی آسمان
هواپیمایی ترکیش
هواپیمایی ترکیشلیست بلیط هواپیمایی ترکیش

فلایتیو سیستم آنلاین خرید بلیط هواپیما، هتل و قطار

 هواپیمایی اتریشی با قدمتی نزدیک به یک قرن فعالیت پرچمدار کشور اتریش به شمار می‌آید. در سال ۱۹۵۷ پس از جنگ جهانی دوم که اتریش از آلمان جدا شد و دو ناوگان ایر آستریا Air Austria آسمان اتریش و آسترلین ایرویز Austrian Airways با هم ادغام شده و یک شرکت هواپیمایی به نام آسترین ایرلاینز شکل گرفت. در کارنامه این شرکت هوایپمایی آمده است که این شرکت در سال ۱۹۶۳، اولین جت مسافربری خود را سفارش داده و پس از آن سراغ هواپیماهای داگلاس دی‌سی جدید رفت و به عنوان اولین ایرلاین از MD-80 در پروازهای خود استفاده کرد. در سال ۱۹۶۹ نیز پرواز به نیویورک از طریق بروکسل به برنامه پروازی آسترین ایرلاین اضافه شد. در دهه ۱۹۹۰ سفرهای طولانی شرکت هواپیمایی اتریشی به مقصد چین و آفریقای جنوبی راه‌اندازی شد. در سال ۲۰۰۰ هم این شرکت برای پروازهای طولانی هواپیماهای جدید ایرباس ۳۴۰ و ۳۳۰ را خرید. این ایرلاین در سال ۲۰۰۹ توسط لوفت هانزا خریداری شد اما کماکان پروازهایش را با نام شناخته شده خود انجام می‌دهد.

در حال حاضر شرکت هواپیمایی اتریشی سالانه به ۶ شهر مهم این کشور پروازهای داخلی و به بیش از ۱۲۰ مقصد در جهان پروازهای بین المللی انجام می‌دهد.

ناوگان

ایرلاین اتریشی از هواپیماهای قدرتمند ایرباس و بوئینگ استفاده می‌کند و در حال حاضر ۱۲ هواپیمای بوئینگ ۷۶۷ و بوئینگ ۷۷۷ و همچنین ۳۵ هواپیمای ایرباس ۳۱۹، ۳۲۰ و ۳۲۱ دارد. همچنین این هواپیمایی به ۱۸ هواپیمایی بمباردیر با قابلیت حمل ۷۶ مسافر و ۱۷ هواپیمای امبرائر با قابلیت حمل ۱۲۰ مسافر هم مجهز است.

کلاس پروازی هواپیمایی اتریشی

هواپیمایی اتریشی سه نوع کلاس پروازی بیزنس کلاس، پریمیوم اکونومی و اکونومی دارد.

بیزنس کلاس:

در این نوع از کلاس صندلی‌ها به راحتی باز می‌شوند و طولی به اندازه ۲ متر دارند. صندلی‌ها بسیار راحت هستند. علاوه‌بر این سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه مطلوبی در این بخش وجود دارد. همچنین در هر صندلی مانیتورهای ۱۵ اینچی لمسی، برای سرگرمی‌های صوتی و تصویری مسافران قرار داده شده است. در همه کلاس‌های هواپیمای اتریشی غذاهای با کیفیت سرو می‌شود اما در این بخش تزئینات و کیفیت آن کمی متفاوت و بهتر است.

 پریمیوم اکونومی:

اگر که قصد ندارید به اندازه بیزنس کلاس هزینه کنید، اما دلتان می‌خواهد یک سفر راحت داشته باشید بهتر است که پریمیوم اکونومی را انتخاب کنید. صندلی‌های این بخش با هم فاصله قابل توجهی دارند که باعث آرامش خاطر و رفاه شما می‌شود.

اکونومی:

در این بخش هم امکانات و خدمات بسیار خوبی از جمله غذای با کیفیت به مسافران داده می‌شود. همچنین روی هر کدام از این صندلی‌ها هم یک مانیتور وجود دارد که مسیر پرواز را به شما نشان می‌دهد.

اگر می‌خواهید در هواپیما از منظره لذت ببرید یا به فضای بیشتری در داخل پرواز برای نشستن احتیاج دارید، هواپیمایی اتریشی این امکان را به شما می‌دهد تا هر صندلی را که می‌خواهید رزرو کنید.

اقدامات هواپیمایی اتریشی در دوران کرونا

ایرلاین اتریشی در ابتدای بحران کرونا تعداد دفعات نظافت کابین را افزایش داده و پس از هر پرواز به سرعت برای تمیز کردن میزها، صندلی‌ها، کمربند ایمنی و دستگیره‌های درب اقدام می‌کنند.

مسافرانی که به دلیل شرایط فعلی پروازشان لغو یا به زمان دیگری رزرو می‌شوند ولی خودشان نمی‌خواهند از گزینه رزرو مجدد استفاده کنند، می‌توانند استرداد کنند.

درخواست بازپرداخت از طریق فرم آنلاین یا مرکز خدمات هواپیمایی امکان‌پذیر است.

به صورت کلی در حال حاضر شرایط ورود برای کشورهای مختلف ممکن است در مدت کوتاهی تغییر کند. مقررات را در مقصد خود بررسی کرده و از آزمایشات Covid-19 در فرودگاه‌های ملی و بین‌المللی مطلع شوید.