بهترین نرخ پروازهای هواپیمایی اتریشی

درباره بلیط هواپیما اتریشی

با هواپیمایی اتریشی بیشتر آشنا شوید

هواپیمایی اتریشی پرچم دار کشور اتریش و یکی از چندین شرکت تابعه گروه هواپیمایی لوفت هانزا، بزرگ ترین گروه هواپیمایی اروپا می باشد. این شرکت هواپیمایی یک شبکه مسیر جهانی در حدود ۱۳۰ مقصد دارد که بیش ترین تمرکز آن برروی ۳۵ مقصد در اروپای مرکزی و شرقی است. هواپیمایی اتریشی همیشه بهترین و ممتازترین سرویس غذایی را در طول پرواز به مسافران به خصوص مسافران کلاس بیزنس ارائه می دهد. در نظرسنجی جوایزSkytrax سال ۲۰۱۸، این شرکت توانست رتبه اول جهانی را در بین شرکت های هواپیمایی دیگر در ارائه سرویس غذا درکلاس بیزنس و رتبه اول اروپا در ارائه خدمات توسط کارمندان این شرکت به مسافران را به دست آورد.

مالک هواپیمایی اتریشی کیست؟

آسترین ایرلاینز در سال ۱۹۵۷ و با ادغام دو شرکت آستریا ایر و آسترین ایرویز تأسیس شد. دولت اتریش در سال ۲۰۰۸ تصمیم به فروش این شرکت هواپیمایی به یک شرکت خارجی گرفت که در نهایت شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا در سال ۲۰۰۹ این شرکت را از دولت اتریش خریداری کرد و این شرکت اکنون از زیر مجموعه‌های این شرکت آلمانی به‌شمار می آید.

خصوصیات پروازهای اتریشی

در کلاس‌اکونومی اتریشی به اروپا، هر مسافر مجاز به حمل ۸ کیلو بار دستی و یک چمدان ۲۳ کیلویی است. در داخل پرواز های اتریشی، شما می توانید از سرگرمی های داخل پرواز همانند اینترنت داخل پرواز، مجله الکترونیکی و ۳۵۰ ساعت برنامه های ویدیویی و شنیداری، بهره مند شوید. اگر می خواهید در داخل هواپیما از منظره لذت ببرید یا به فضای بیشتری در داخل پرواز برای نشستن احتیاج دارید و یا می خواهید در کنار خانواده از پرواز لذت ببرید، هواپیمایی اتریشی این امکان را به شما می دهد و شما می توانید صندلی خود را همان گونه که می خواهید رزرو کنید.

لانج هواپیمایی اتریشی

هواپیمایی اتریشی، ۶ لانج بزرگ همراه با امکانات مدرن دارد و فضایی کاملا اتریشی را برای شما در فرودگاه بین المللی وین فراهم می کند. ۳ لانج در منطقه شینگن و ۳ لانج در منطقه خارج از شینگن. در حال حاضر شما می توانید از لانج های بیزنس و سناتور هواپیمایی اتریشی به همراه یک وعده غذای بسیار خوشمزه لذت ببرید و در یک محیط بسیار آرام استراحت کنید. برای دسترسی به لانج، شما فقط کافیه ۴۷ ساعت قبل از پرواز از طریق وب سایت، لانج خود را خریداری و یا در همان روز پرواز از کانتر مشخص، دسترسی خود را به لانج تهیه کنید. قابل ذکر است که حتی مسافران کلاس اکونومی نیز می توانند از بیزنس لانج اتریشی در فرودگاه وین، استفاده کنند و هیچ محدودیتی برای افراد وجود ندارد.

مسافر هستید؟

اگر تصمیم دارید با هواپیما سفر کنید، همین حالا بلیط خود را رزرو نمایید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!