بهترین نرخ بلیط باکو

درباره سفر به باکو

بهترین زمان برای سفر به باکو چه زمانی است؟

باکو اغلب فصل‌های سال خوش آب و هوا است. این شهر میانگین دمای سالیانه‌ای بین ۱۴ تا ۱۵ درجه دارد و همین تعادل نسی دما و مطبوعیت آن را نشان می‌دهد. این شهر برای ساکنان کشورهای گرمسیری جای مناسبی برای فرار از تابستان است و در بهار و پاییز زیبایی شاعرانه‌ای دارد.

هزینه‌های سفر به باکو به چه صورت است؟

شما با ۳۰ تا ۹۰۰ دلار می‌توانید هتل‌های سه تا پنج ستاره را بوک کنید. این قیمت برای هاستل‌ها گاهی به شبی ۵ دلار و حتی کمتر هم می‌رسد که از هر نظر ارزان و به‌صرفه است. غذا در این شهر هم قیمت و تنوع و خوبی دارد. شما با دست کم ۳ دلار می‌توانید یک غذای خیابانی و با ۱۰ تا ۵۰ دلار غذایی در رستوران میل کنید.

راه‌های حمل و نقل در باکو

راه‌های حمل و نقل به‌صرفه‌ای در باکو وجود دارد و این شبکه عمومی تقریبا برای رفتن به تمام نقاط شهر کفایت می‌کند. شما با ۰.۱۲ دلار می‌توانید یک بلیط اتوبوس یا مترو تهیه کنید. برای سوار شدن به تاکسی برای هر کیلومتر باید نیم دلار بپردازید و هزینه‌ی انتظار تاکسی حدود سه دلار در هر ساعت است.

جاذبه‌های گردشگری شهر باکو چیست؟

باکو با فرهنگ آذربایجانی‌اش بسیار شبیه به آذربایجان ایران است. قدم زدن در کوچه پس‌کوچه‌های زیبای این شهر که تلفیق زیبایی از معماری مدرنِ الهام‌گرفته از معماری سنتی و معماری کاملا سنتی و اصیل باکو است برای هر گردشگری جذاب است. در میان این معماری‌ها مجموعه شیروان‌شاه بسیار سرشناس است.

مسافر باکو هستید؟

اگر تصمیم دارید به باکو سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!