بهترین نرخ بلیط بانکوک

درباره سفر به بانکوک

بهترین زمان برای سفر به بانکوک چه زمانی است؟

بانکوک به دلیل نزدیکی به خط استوا در اغلب ماه‌ها آب‌وهوای یکسانی دارد. با این وجود اغلب روزهای سال بیشتر به گرما تمایل دارند. بارش باران در بهار و پاییز بیشتر است اما در باقی ماه‌های سال هم به‌وفور دیده می‌شود. در مجموع بانکوک شهری است که در تمام ماه‌ها ظرفیت خوبی برای سفر دارد.

هزینه‌های سفر به بانکوک به چه صورت است؟

رنج متفاوتی از قیمت‌ها در بانکوک وجود دارد برای مثال اقامت در بانکوک می‌تواند از ۲۰۰ تا ۹۰۰۰ بات در هر شب متغیر باشد و شما با توجه به بودجه‌تان همه نوع انتخابی پیش روی دارید. در مورد غذاها هم این تنوع دیده می‌شود. شما می‌توانید با دست‌کم ۴۰ بات و حداکثر ۵۰۰ بات یک وعده غذای دلخواهتان را بیابید.

راه‌های حمل و نقل در بانکوک

بیشترین هزینه حمل‌ونقل در بانکوک می‌تواند به تاکسی‌های فرودگاه اختصاص داشته باشد. این تاکسی‌ها از ۲۰۰ تا ۴۰۰ بات قیمت دارند اما در درون شهر قیمت‌ها بسیار پایین‌تر است. قیمت ترن هوایی از ۱۵ بات، تاکسی از ۶۰ و توک‌توک از ۴۰ بات آغاز می‌شود. بنا بر مقصدتان می‌توانید یکی از این راه‌ها را انتخاب کنید.

جاذبه‌های گردشگری شهر بانکوک چیست؟

در بانکوک بیشتر جاذبه‌ها به بناهای زیبا مخصوصاً معابد اختصاص دارد. معبد وات آرون، معبد بودای خمیده و پایتخت قدیم تایلند با ویرانه‌های زیبایش از بهترین‌های این لیست‌اند. به‌جز این‌ها کاخ بزرگ بانکوک به‌عنوان اولین نماد این شهر را نمی‌شود از در میان جاذبه‌ها نادیده گرفت.

مسافر بانکوک هستید؟

اگر تصمیم دارید به بانکوک سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!