درباره خرید بلیط اتوبوس

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

برنامه ریزی و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس باعث صرفه جویی در زمان شما خواهد شد. اما این تنها مزیت خرید بلیط اتوبوس از طریق سامانه فلایتیو نیست. برخی از ویژگی‌هایی که فلایتیو به کاربران خود ارایه می دهد عبارتند از: امکان خرید بلیط زودتر از موعد سفر، امکان خرید و رزرو بلیط اتوبوس بدون نیاز بحضور در ترمینا، تعیین دقیق ساعت حرکت اتوبوس، مشاهده قیمت دقیق بلیط اتوبوس در مسیرهای متفاوت، پرداخت آنلاین و خرید آسان در زمان های پر سفر از مهمترین دلایلی است که می تواند شما را به خرید بلیط اتوبوس از فلایتیو ترقیب کند.

شرکت های اتوبوسرانی

فلایتیو امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برای کلیه مقاصد داخلی را از میان تمام شرکت‌های اتوبوسرانی فراهم کرده است. برخی از شرکت‌های اتوبوسرانی که با فلایتیو همکاری دارند عبارتند از: ایران پیما، همسفر، سیر و سفر، گیتی پیما، تک سفر ایرانیان، رویال سفر ایرانیان، پیک صبا، آسیا سفر، ماهان سفر هستند.

خرید بلیط اتوبوس VIP

بسیاری از مسافران برای راحتی بیشتر و قرار از خستگی سفر با اتوبوس به سراغ خرید بلیط اتوبوس VIP می روند. اتوبوس‌های VIP دارای امکانات بسیار مناسبی مانند: صندلی‌های تختخوابشو، پذیرایی سرد و گرم، سیستم سرمایش و گرمایش استاندارد و همچنین امکان تماشای فیلم در طول مسیر دارند. اگر قصد خرید آنلاین بلیط اتوبوس را دارید هم اکنون از خدمات فلایتیو استفاده کنید.

قیمت بلیط اتوبوس

قیمت بلیط اتوبوس در مقایسه با بلیط هواپیما و قطار، مناسب تر است. به همین دلیل است که بسیاری برای سفرهای بین شهری ترجیح می دهند از این وسیله نقلیه استفاده کنند. ما در فلایتیو با ارایه تمام مسیرها و قیمت مناسب شما را در داشتن یک سفر ارزان یاری خواهیم کرد.

مسافر هستید؟

اگر تصمیم دارید با اتوبوس سفر کنید، همین حالا بلیط خود را رزرو نمایید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!