بلیط هواپیما کانادا

بلیط هواپیما کانادا

قیمت پرواز کانادا

بهترین قیمت بلیط کانادا

بلیط چارتر کانادا

جستجوی پروازهای بیشتر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

آشنایی با کانادا

پرواز تورنتو تهران

به دنبال بلیط تهران تورنتو هستید؟‌ فلایتیو بهترین خدمات را در زمینه بلیط کانادا ارائه می‌دهد. می‌توانید با اطمینان خاطر از ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته پرواز تهران تورنتو یا بلیط تورنتو به تهران را خریداری کنید. بلیط هواپیما کانادا همیشه یکی از جذاب‌ترین پروازها است. اما چرا؟ کانادا، دومین کشور بزرگ جهان پس از روسیه است که زندگی در قسمت شمالی آن به ۲۶هزار و ۵۰۰ سال پیش و در جنوبی‌ترین قسمت به ۹۵۰۰ سال پیش برمی‌گردد؛ یعنی دوره ورود اولین سرخپوستان به آمریکای شمالی. نام این کشور هم از یک واژه سرخپوستی Kanata به معنای دهکده یا سرپناه گرفته شه است. بزرگ‌ترین مرز بین‌المللی جهان مرز بین کانادا و آمریکا است که طولی به امتداد ۸ هزار و ۸۹۱ کیلومتر دارد. با این حال فرهنگ این دو کشور از هر نظری متفاوت است. کانادا یکی از مهاجرترین پذیرای کشورها در دنیا است و از همین‌رو در این کشور شاهد فرهنگ‌ها، نژادها و مذهب‌های گوناگون خواهید بود. به کانادا که سفر کردید، پس از دیدن از آبشار نیاگارا و یخچال‌ها و بزرگترین پیست‌های اسکی در اروپا، حتما لذت تماشای طولانی‌ترین بزرگراه ترنس کانادا را هم از دست ندهید. کانادا یکی از مودب‌ترین و مهربانترین مردمان را دارد.

پارلمان بریتیش کلمبیا
پارلمان بریتیش کلمبیا
آبشار نیاگارا
آبشار نیاگارا
ساختمان فلت آیرون تورنتو
ساختمان فلت آیرون تورنتو
آبشار نیاگارا
آبشار نیاگارا
شهر تورنتو
شهر تورنتو

کانادا کجاست؟

کانادا دارای ۱۰ استان و سه قلمرو ربی، نوناووت و یوکان در شمال آن است. این کشور در همجوای سه اقیانوس آرام در غرب، اطلس در شرق و منجمد شمالی در شمال است. کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا است و به تحصیلکرده‌ترین کشور در دنیا معروف است. جالب است بدانید که حدود ۹۰ درصد از خاک کانادا بدون ساکن است. دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان در دنیا پس از پاریس مونترال است. به کانادا سرزمین دریاچه‌ها هم می‌گویند زیرا که در این کشور بیش از هر چیزی دریاچه وجود دارد. در سال ۱۸۵۷، ملکه ویکتوریا انگلیس اتاوا را پایتخت کانادا اعلام کرد و در طول تاریخ این شهر به یکی از مهم‌ترین مرکز تجاری مهم بوده است. 

پرجمیعت‌ترین شهر کانادا تورنتو است که نیمی از جمعیت آن را مهاجران تشکیل داده‌اند. در ادمنتون یکی دیگر از شهرهای کانادا بزرگترین مرکز خریدها را پیدا می‌کنید. در سفر به تورنتو و کانادا ونکوور شهری رویایی با کالسکه‌های اسبی و خانه‌ ورزش زمستانی ویسلر را از دست ندهید. در آلبرتا هم شاهد فرهنگ گاوچرانی جشنواره کلگری استمپید خواهید بود. همچنین گردشگران برای دیدن شفق قطبی و تماشای خورشید در نیمه شب و سورتمه سواری با سگ‌ها به شهر یوکان می‌روند. این کشور مناسب سفر است. پس از خرید بلیط تهران تورنتو حتما سری به هتل‌های فلایتیو هم بزنید و بهترین گزینه میان هتل های تورنتو را رزرو کنید.

کانادا دارای ۱۰ استان و سه قلمرو ربی، نوناووت و یوکان در شمال آن است. این کشور در همجوای سه اقیانوس آرام در غرب، اطلس در شرق و منجمد شمالی در شمال است. کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا است و به تحصیلکرده‌ترین کشور در دنیا معروف است. جالب است بدانید که حدود ۹۰ درصد از خاک کانادا بدون ساکن است. دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان در دنیا پس از پاریس مونترال است. به کانادا سرزمین دریاچه‌ها هم می‌گویند زیرا که در این کشور بیش از هر چیزی دریاچه وجود دارد. در سال ۱۸۵۷، ملکه ویکتوریا انگلیس اتاوا را پایتخت کانادا اعلام کرد و در طول تاریخ این شهر به یکی از مهم‌ترین مرکز تجاری مهم بوده است. 

پرجمیعت‌ترین شهر کانادا تورنتو است که نیمی از جمعیت آن را مهاجران تشکیل داده‌اند. در ادمنتون یکی دیگر از شهرهای کانادا بزرگترین مرکز خریدها را پیدا می‌کنید. در سفر به کانادا ونکوور شهری رویایی با کالسکه‌های اسبی و خانه‌ ورزش زمستانی ویسلر را از دست ندهید. در آلبرتا هم شاهد فرهنگ گاوچرانی جشنواره کلگری استمپید خواهید بود. همچنین گردشگران برای دیدن شفق قطبی و تماشای خورشید در نیمه شب و سورتمه سواری با سگ‌ها به شهر یوکان می‌روند. این کشور مناسب سفر است.

مقصد محبوب بلیط هواپیما

پیشنهاد فلایتیو

بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما پاریسلیست پروازهای پاریس
بلیط پرواز کیش
بلیط پرواز کیشلیست بلیط پرواز کیش
بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما تورنتولیست بلیط هواپیما تورنتو کانادا
بلیت هواپیما دبی
بلیت هواپیما دبیلیست بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما مشهدلیست قیمت پرواز مشهد
بلیط هواپیما شیراز
بلیط هواپیما شیرازلیست بلیط هواپیما شیراز

سوالات متداول

بلیط هواپیما تورنتو کانادا

چگونه بلیط هواپیما کانادا تهیه کنیم؟

اولین اقدام پس از انتخاب مقصد، خرید بلیط هواپیما کانادا است که با توجه به نوع سیستم سفر و ایرلاینی که انتخاب می‌کنید، قیمت‌های متفاوتی دارد. برای مثال اگر انتخاب شما سرویس فرست کلاس یا بیزنس کلاس باشد باید قیمت بیشتری پرداخت کنید و در صورتی که از سرویس اکونومی استفاده کنید، هزینه برای شما از دو گزینه قبلی ارزان‌تر است.

برای سفر به کانادا کدام ایرلاین را انتخاب کنیم؟

قبل از خرید بلیط هواپیما به کانادا از ایرلاین‌ها، حتما درباره خدمات ایرلاین و میزان رضایت مشتریان و توقف‌هایی که تا کانادا خواهند داشت، تحقیق کنید تا هم سفر بهتری در این ساعت طولانی به این کشور داشته باشید هم اینکه قیمت مناسب و ارزان‌تری را انتخاب کنید. انتخاب ایرلاین مناسب برای سفر به کانادا به اندازه خرید بلیط کانادا و اخذ ویزای کانادا مهم است و باید همه گزینه‌ها را بررسی کرده و بهترین آن‌ها را برای سفرتان انتخاب کنید.

ایرلاین‌های ترکیش ایرلاینز (Turkish Airlines)، لوفت‌هانزا (Lufthansa)، هواپیمایی اتریش (Austrian Airlines) و هواپیمایی قطر (Qatar Airways) از ایرلاین‌هایی هستند که خدمات خوبی به مسافران خود می‌دهند.

زمان پرواز تهران تورنتو چقدر است؟

همه چیز به پرواز خریداری شده برمی‌گردد. وابسته به این‌که پرواز تهران تورنتو را از کدام ایرلاین بخرید زمان متفاوت است. اما برای یک پرواز میانگین 19 ساعته آماده شوید. این زمان ممکن است 12 ساعت باشد و تا 35 ساعت هم طول می‌کشد.

بهترین فصل برای خرید بلیط هواپیما کانادا

بهترین فصل برای بازدید از تورنتو و کانادا فصل بهار و تابستان است. پائیز و زمستان هوای سردی را تجربه خواهید کرد. البته با خرید بلیط تهران تورنتو تا حدی باید با سرما کنار آماده باشید.

راه‌های حمل و نقل در کانادا به چه صورت است؟

با توجه به زمان‌بندی که برای سفر خود در کانادا در نظر گرفتید می‌توانید از وسایل نقلیه موجود در کانادا از جمبه اتوبوس و مترو استفاده کنید. استفاده از اتوبوس، یک روش ارزان برای سفر است. شرایط مترو هم در هر شهری از کانادا متفاوت است و در برخی از شهرها مانند تورنتو تراموای برقی استفاده می‌شود.
همچنین تاکسی در کانادا متناسب با فاصله و محدوده سفر و تعداد مسافرین محاسبه می‌شود و معمولا هم از تاکسیمتر استفاده می‌کنند.

رفتار مردم کانادا چگونه است؟

به کانادا که سفر کردید، به یاد داشته باشید که کانادا مودب‌ترین مردمان را دارد. آن‌ها تا زمانی که با فردی رابطه دوستانه برقرار نکنند او را با اسم صدا نمی‌زنند. در مهمانی‌های کانادایی اجازه دهید میزبان صندلی شما را انتخاب کند. یکی از روش‌های کانادایی‌ها بری فهماندن منظورشان به دیگران، استفاده از حرکات بدن است.

اگر یکی از دوستان کانادایی شما را به خانه خود دعوت کرد، حتما به رسم یادگار برای او چند شاخه گل یا یک جعبه شکلات بخرید. بسیاری از آن‌ها چند ساعت پیش از شروع مهمانی گل را برای میزبان می‌فرستند.

بلیط کانادا را از فلایتیو بخرید

چرا باید بلیط کانادا را فلایتیو خرید؟ فلایتیو کیفیت را به شما تضمین می‌دهد. این بیانیه بر این اساس است که فلایتیو با کیفیت بالای خود و دسترسی به بزرگ‌ترین منابع فروش بلیط در جهان تبدیل به بزرگ‌ترین فروشنده پرواز خارجی در ایران شده. این مسئله در مورد فضای هتل هم مصداق دارد و می‌توانید در تمامی شهرهای کانادا بهترین فضاهای اقامتی را رزرو کنید. همچنین سیستم فلایتیو اطلاعات دقیقی در مورد بلیط به کانادا ارائه می‌دهد. به عنوان مثال اطلاعات کاملی در بلیط تهران به کانادا از جمله زمان پرواز، حجم بار یا قوانین استرداد را می‌توانید از فلایتیو ببینید. به همین خاطر حتما پیشنهاد می‌کنیم که بلیط رفت و برگشت تهران کانادا خود را از ما خریداری کنید و از کیفیت بالا و خدمات پشتیبانی شبانه‌روزی ما استفاده کنید. 

بلیط تهران تورنتو

بهترین راه برای سفر به کانادا خرید یک جفت بلیط تهران تورنتو و بستن کوله‌بار سفر است. کانادا و شهر زیبای تورنتو جاذبه های فراوانی برای کشف دارد. تورنتو یکی از پر رفت‌و‌آمدترین مقاصد برای ایرانیان مهاجر است. احتمالا در میان آشنایان خود خانواده‌ای یا عضوی از خانواده را در این منطقه کانادا داشته باشید. اگر بلیط تهران تورنتو را خریداری کنید احتمال دارد که حداقل 12 ساعت و حداکثر 35 ساعت در پرواز باشید. آن دسته بلیط تورنتو به تهران و بالعکس که طولانی است، از آن دسته‌ای است ترانزیت طولانی دارد.