بهترین نرخ بلیط تورنتو

درباره سفر به تورنتو

بهترین زمان برای سفر به تورنتو چه زمانی است؟

تورنتو آب و هوای مرطوب قاره‌ای دارد. میانگین دما در این شهر ۹ درجه سانتیگراد است که همین نشان می‌دهد روزهای سرد آن بسیار بیشتر از روزهای گرم و معتدل است. برای سفر به تورنتو اواخر بهار تا ماه اول پاییز بهترین زمان است. باقی زمان‌ها مخصوصا زمستان سرمای سختی وجود دارد که برای همه قابل تحمل نیست.

هزینه‌های سفر به تورنتو به چه صورت است؟

هزینه‌ی اقامت در تورنتو از ۲۰ دلار کانادا در یک هاستل شروع می‌شود. این هزینه در هتل‌های پنج ستاره تا ۳۰۰ دلار امریکا هم می‌رسد. اگر خودتان در این شهر آشپزی کنید حدود ۷۰ تا ۹۰ دلار در هفته باید هزینه کنید. اما اگر بیرون را برای غذا انتخاب کنید از ۱۵ تا ۸۰ دلار در هر وعده برای غذا در نظر بگیرید.

راه‌های حمل و نقل در تورنتو

برای کودکان هزینه‌ی حمل و نقل عمومی دو دلار و برای بزگسالان ۳.۲۵ دلار است. اگر قصد دارید روزهای بیشتری در این شهر بمانید خرید کارتهای ماهانه و هفتگی به‌صرفه تر است. اگر اهل دوچرخه سواری هستید می‌توانید با حدود ۳۰ دلار در روز یک دوچرخه خوب کرایه کنید.

جاذبه‌های گردشگری شهر تورنتو چیست؟

برج سی‌ان، موزه سلطنتی اونتاریو، گالری هنری اونتاریو، کاسا لوما، باغ وحش تورنتو، بازار سنت لارنس از مشهورترین دیدن‌های این شهرند. اگر از علاقه‌مندان به خریدید مرکز خرید ایتون شما را برای ساعتهای متوالی سرگرم خواهد کرد.

مسافر تورنتو هستید؟

اگر تصمیم دارید به تورنتو سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!