هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین دومین شرکت هواپیمایی خصوصی در ایران است که سال 1372 با 4 فروند هواپیمای یاک 42، فعالیت خود را در عرصه ارائه خدمات مسافربری آغاز کرد.

این شرکت که با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌ کند، مرکز اصلی اش در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران است و در هفته بیش از ۱۰۰پرواز داخلی و خارجی دارد.

کاسپین از سال 1379 با خرید پنج فروند هواپیمای ملکی توپولوف 154، برای توسعه ناوگان خود قدم برداشته است. از جمله موفقیت‌ های شرکت هواپیمایی کاسپین می‌ توان به توسعه ناوگان هوایی کشور در تایپ جدید بوئینگ 737 و اخذ مجوزهای لازم در این زمینه اشاره کرد. به گونه‌ ای که شرکت هواپیمایی کاسپین اولین دارنده هواپیمای بوئینگ 737 ملکی عملیاتی در کشور، تنها مرکز نگهداری و تعمیرات بومی تایپ هواپیمای بوئینگ 737 و اولین مرکز آموزش این تایپ در سطوح خلبان، مهماندار و تکنسین‌ های فنی است.

شرکت کاسپین با تغییرات جدید مدیریتی در سطح مدیر عامل و معاونت بازرگانی استراتژی توسعه ناوگان را در پیش گرفته و هم اکنون ناوگان اش به را ۱۰فروند رسانده است و پیش بینی می‌ شود این عدد تا پایان سال ۲۰۱۷به ۱۶فروند برسد.

مقاصد هواپیمایی کاسپین

مقصدهای داخلی شرکت هواپیمایی کاسپین شامل مشهد، اهواز، کیش، تبریز، کرمانشاه، چابهار، زاهدان، دزفول، بندرعباس و قشم، و مقصدهای خارجی آن شامل شهرهای استانبول، ازمیر، اسپارتا، اربیل، سلیمانیه، بغداد، نجف و دبی می شود.

با عضویت در خبرنامه فلایتیو از تخفیف­ های شگفت­ انگیز ما با خبر شوید