بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما ارزان

بلیط پرواز ارزان از فلایتیو

ارزانترین بلیط هواپیما

بلیط ارزان داخلی و خارجی

بلیط هواپیما

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

چگونه بلیط هواپیما ارزان تهیه کنیم؟

بلیط هواپیما ارزان قیمت در انواع: بلیط هواپیما خارجی و بلیط هواپیما داخلی در فلایتیو قابل خریداری است. جهت رزرو پرواز‌های ارزان به مقصد مورد نظر، باید در نظر داشته باشید که بلیط‌های چارتری و لحظه آخری، نرخ پایین تری از نظر هزینه دارند. فلایتیو با طیف گسترده‌ای از خطوط هوایی و ایرلاین‌های متنوع، سعی بر ارائه ارزان ترین بلیط هواپیما به شما مسافران گرامی در بازه‌های ممکن را دارد.

با استفاده از تقویم پروازی فلایتیو، می‌توانید قیمت دقیق بلیط‌ها را در بازه‌های مختلف ماه مشاهده کنید و ارزان ترین قیمت را برای سفر خود رزرو نمایید.

خرید بلیط هواپیما ارزان از فلایتیو
خرید بلیط هواپیما ارزان از فلایتیو
ارزان ترین قیمت بلیط
ارزان ترین قیمت بلیط

یکی از روش‌های مدیریت هزینه سفر، تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما است. بر اساس قیمت و چگونگی به فروش رسیدن بلیت، به دو دسته سیستمی و چارتری تقسیم می‌شود که بسته به شرایط می‌توانیم از آنها استفاده کنیم.

رزرو بلیط هواپیما سیستمی ارزان

مزیت بلیط‌های سیستمی این است که بر خلاف بلیط‌های چارتر که تنها در مسیرهای پرتردد هوایی به فروش می‌رسند، به صورت منظم برای تمامی مسیرهای پروازی موجود هستند. بلیط سیستمی را می‌توانید به مستقیم از فلایتیو خریداری نمایید.

بلیط هواپیما چارتر ارزان

 آژانس های هواپیمایی معمولا برای مسیرهای پرتردد، تعدادی از صندلی های هواپیما را از قبل با قیمتی ارزان، از شرکت های هواپیمایی رزرو می کنند و خودشان به صورت مستقیم به مسافران می فروشند. این موضوع باعث می شود زمانی که شرکت هواپیمایی بلیط هایش از قبل به فروش رفته و ظرفیتش تکمیل شده، شما با مراجعه به آژانس هواپیمایی بتوانید بلیط مورد نظرتان را خریداری کنید.

مهمترین مزیت خرید بليط هواپيمای چارتر ارزان برای مسافران عمومی قيمت ارزان آن نسبت به قيمت واقعیشان در بلیط‌های سیستمی است. اما بلیط چارتر معایبی هم دارد که قبل از خرید بهتر است به آن توجه کنید. اول از همه اینکه بلیط‌های چارتری را نمی‌توان کنسل کرد و در صورت از دست دادن پرواز هم پولی به شما بازگردانده نمی‌شود. دومین مشکل بلیط چارتر هواپیما این است که نرخ بلیط خردسال مانند قیمت بلیط بزرگسال محاسبه می شود. در صورتی که پروازهای سیستمی برای بلیط هواپیما ارزان برای خردسالان نرخ کمتری را عرضه می کنند. در نتیجه بهتر است تنها زمانی از بلیط های چارتری استفاده کنید که کودکی همراهتان نیست و از انجام سفر خود اطمینان دارید.

در بلیط‌های چارتر و سیستمی، از چه راهی می‌توان به خرید بلیط ارزان هواپیما پرداخت؟

اولین راه برای خرید بلیط هواپیما ارزان این است که قیمت بلیط مورد نظرتان را زود و پیوسته چک کنید. بهترین راه این است که از چند ماه قبل از سفر، به صورت پیوسته قیمت بلیط هواپیمای مورد نظرتان را چک کنید تا اگر یک شرکت هواپیمایی آفر ویژه‌ای برای آن بلیط در نظر گرفته فرصت را از دست ندهید.

چون شرکت‌های هواپیمایی از طریق سیستم‌های پیچیده کامپیوتری برای تنظیم کردن نرخ بلیط ها، گاهی آفرهای ویژه‌ای برای بلیط در نظر می‌گیرند و قیمت آن را پایین می‌آورند. از آنجایی که این موضوع قاعده و قانون خاصی در شرکت های هواپیمایی ندارد، با چک کردن مداوم قیمت بلیط می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 

بر اساس یک قانون نانوشته، شما اگر بلیط خود را خیلی زود (حدود 5 ماه قبل) و یا خیلی دیر (از یک هفته مانده به پرواز) تهیه کنید، احتمال اینکه بتوانید بلیط خود را با قیمتی ارازن‌تر خریداری کنید بالا می‌رود. از سوی دیگر، همانطور که می‌دانید قیمت بلیط با توجه به تعطیلات و مناسبت‌ها متغیر است و در زمان‌های پیک سفر قیمت بالاتری دارد. از آنجا که مهم‌ترین فاکتور تعیین کننده قیمت برای سفر و کشف یک دنیای جدید، میزان تقاضا برای آن است، خرید ملزومات مورد نیاز یک سفر جذاب و به یاد ماندنی برای تعطیلات و مناسبت‌های خاص چون عید نوروز، تعطیلات تابستانی و ...، سخت‌تر و گران‌تر از بقیه زمان‌ها است. اگر محدودیت خاصی برای سفر نداشته باشید، با انتخاب زمان‌هایی که پیک سفر نیستند می‌توانید بلیطی بسیار ارزان‌تر از زمان‌های پیک سفر خریداری کنید.

قیمت پروازهایی که برای اروپا، در ماه‌های فوریه و مارچ هستند به دلیل اینکه قبل از تعطیلات تابستانی هستند، بسیار مناسب است. در ایران هم قبل از تعطیلات نوروز و تعطیلات تابستانی، قیمت بلیط هواپیما پایین‌تر از دیگر زمان‌های سال است. راه دیگر برای خرید بلیط هواپیما این است که بلیط شرکت‌های مختلف هواپیمایی را چک کنید و به یک ایرلاین اکتفا نکنید. اگر می‌خواهید بلیط ارزان برای سفر خود تهیه کنید، با چک کردن و مقایسه قیمت بلیط شرکت‌های مختلف هواپیمایی می‌توانید به بهترین گزینه برسید.

فلایتیو با ایجاد سیستم خرید آنلاین سفر و تمامی چیزهایی که نیاز دارید، این کار را برای شما راحت کرده است. برای این کار کافی است با مشاهده و مقایسه بلیط‌ هواپیما ارزان از شرکت‌های هواپیمایی مختلف، ارزان‌ترین و مناسب‌ترین آن را خریداری کنید. یادتان باشد در شرایطی که بین بلیط‌های هواپیمایی شرکت‎های مختلف اختلاف قیمت زیادی وجود دارد، خرید بلیط مناسب و ارزان برای پرواز، نیاز به جستجو و بررسی زیادی دارد.

 

درباره بلیط ارزان هواپیما

از فلایتیو بپرس

بلیط ارزان هواپیما برای چه مقاصدی بیشتر است؟

مقاصدی که در روزهای خاص و زمان های مشخص تعداد زیادی مسافر دارند، شما می‌توانید در زمان‌هایی که پیک سفر به اون مقاصد نیست، اقدام به خرید بلیط کنید تا ارزان ترین بلیط پرواز را خریداری کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که تمام پروازها برای یک مقصد در تمام روزها و دوره‌های زمانی ثابت نیست. به طور مثال مقاصد داخلی کیش ، مشهد و... و مقاصد خارجی استانبول ، دبی و...

چه زمانی برای خرید بلیط ارزان هواپیما مناسب است؟

بلیط ارزان هواپیما زمانی پدیدار می‌شود که پرواز کافی برای مقصد مورد نظر وجود داشته باشد اما تقاضا برای سفر به اون مقصد کم باشد. چارترکننده هرچه به زمان پرواز نزدیک شود و بلیط های پرواز را نفروخته باشد، مجبور به پایین آوردن قیمت در لحظه های آخر کرده که در نتیجه شما می‌توانید بلیت هواپیما ارزان تهیه کنید.

امکانات و شرایط بلیط ارزان با بلیط عادی تفاوتی دارد؟

صندلی‌هایی که ارزان تر از بقیه بلیط های پرواز فروخته می‌شوند، هیچ فرقی با صندلی‌های دیگر ندارند و تمام امکانات و شرایط پرواز برای بلیط های سیستمی کاملا مشابه بلیط های چارتر و لحظه آخر است. این تصور که نرخ پایین بلیط به دلیل بد بودن شرایط سفر است، کاملا اشتباه است.

بلیط هواپیما ارزان همیشه انتخاب خوبی است؟

بلیط ارزان هواپیما با بلیط قیمت عادی از نظر شرایط سفر هیچ تفاوتی ندارد اما اگر با کودک بین 2 تا 12 سال سفر می‌کنید یا از برنامه سفر خود اطمینان ندارید، بلیط ارزان و چارتر انتخاب خوبی نیست چون هم قابلیت استرداد این نوع بلیط مثل بلیط سیستمی نیست و هم قیمت بلیط کودک و بزرگسال تفاوتی ندارد.

بلیط هواپیما ارزان مقاصد محبوب

از فلایتیو خرید کنید

بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما کیشلیست بلیط کیش
بلیط هواپیما استانبول
بلیط هواپیما استانبوللیست بلیط پرواز استانبول
بلیط هواپیما مسقط
بلیط هواپیما مسقطلیست بلیط هواپیما مسقط
بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما دبیلیست پروازهای دبی
بلیط هواپیما اهواز
بلیط هواپیما اهوازلیست بلیط هواپیما اهواز
بلیط هواپیما شیراز
بلیط هواپیما شیرازلیست بلیط شیراز
بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما مشهدلیست پرواز به مشهد