بهترین نرخ بلیط پکن

درباره سفر به چین

بهترین زمان برای سفر به چین چه زمانی است؟

چین تابستان‌های گرمی‌ دارد. با این حال اگر قصد سفر به مناطق کوهستانی آن را دارید این فصل بهترین زمان ممکن است. البته نباید بارش‌های موسمی که در ماه ژوئن به اوج می‌رسند را فراموش کرد. در بهار این کشور به اوج زیبایی می‌رسد و در اغلب شهر‌هایش هوا مطبوع و دلپذیر است.

هزینه‌های سفر به چین به چه صورت است؟

اگر اقامت ارزان در هاستل را ترجیح می‌دهید از ۳۰ تا ۶۰ یوان هزینه‌ی هر شب خواهد بود. در مورد هتل‌ها این قیمت دست کم ۲۰۰ یوان خواهد بود. غذا از ارزان‌ترین چیزهاییست که در چین خواهید یافت. شما با یک دلار می‌توانید غذای کاملی از دستفروش‌ها بخرید که این قیمت در رستوران‌ها بسیار بیشتر است.

راه‌های حمل و نقل در چین

بسته به اینکه به کدام شهر سفر می‌کنید معادلات حمل و نقل شما متفاوت خواهد بود. در اکثر شهر‌ها مردم از اتوبوس برای رفت و آمد استفاده می‌کنند و حدود ۳ یوان برای هر مسیر می‌پردازند. اگر بین شهرها تردد می‌کنید بهترین راه قطار سریع ‌السیر است که در مسیر پکن شانگهای ۸۰ دلار هزینه دارد.

جاذبه‌های گردشگری شهر چین چیست؟

چین کشور پهناوریست و در هر شهر آن جاذبه‌ای انتظارتان را می‌کشد. این جاذبه‌ها در پکن و شانگهای بیشتر مدرن و صنعتی‌ و در برخی استان‌های غربی بیشتر باستانی و محلی‌اند. بهترین ایده برای پیدا کردن جاذبه‌ی گردشگری در هر شهری از چین مراجعه به سایت‌های راهنمای گردشگری به تفکیک شهرهاست.

مسافر چین هستید؟

اگر تصمیم دارید به چین سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!