خرید اینترنتی بلیط هواپیما

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

 

 

این روزها خرید اینترنتی به یکی از شیوه های اصلی خرید کردن در بین ایرانی ها تبدیل شده است. خرید اینترنتی هم در زمان شما صرفه جویی می کند، هم فرصت زیادی برای انتخاب درست و آشنایی با کالای مورد نظرتان به شما می دهد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی

یکی از راه‌هایی که در خرید بهترین گزینه پرواز خارجی به شما کمک می‌کند این است که بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

برای این کار کافی است وارد سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما، فلایتیو شوید، ایمیل خودتان را وارد کنید و در صفحه پرواز خارجی، مقصد و تاریخ دقیق رفت و برگشت سفرتان را وارد کنید.

پس از وارد کردن این اطلاعات وارد صفحه‌ای می‌شوید که اطلاعات دقیق بلیط‌ و ایرلاین‌های مختلف؛ به همراه زمان و قوانین بلیط مورد نظرتان به شما نمایش داده می‌شود.

در این مرحله شما می‌توانید بلیط ایرلاین‌های مختلف را ببینید و بررسی کنید، تاریخ پروازها را مشاهده کنید، قیمت‌ها و نحوه ارائه خدمات هر ایرلاین را بررسی کنید و در نهایت مناسب‌ترین بلیط را برای مقصد مورد نظر خود رزرو یا خریداری کنید.

از آنجا که پشتیبانی شبانه‌روزی فلایتیو در تمام مراحل کنار شماست، در طول رزرو و خرید بلیط هواپیما نیز می‌توانید با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید تا پاسخگو و راهنمای شما باشد.

علاوه بر این با یک تماس ساده با ما می‌توانید بلیط خود را کنسل و هزینه آن را دریافت کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی

همانطور که می‌دانید یکی از راه‌های کاهش هزینه سفرهای خارجی، رزرو بلیط هواپیما است. رزرو بلیط هواپیما برعکس چیزی که در ذهن ما شکل گرفته، نیازمند پرداخت هزینه نیست و با خرید قطعی بلیط هواپیما متفاوت است.

اما رزرو بلیط پروازهای خارجی مناسب چه افرادی است و چه فایده‌ای دارد؟ رزرو بلیط هواپیما برای سه دسته از مسافران مناسب است. دسته اول افرادی هستند که از زمان دقیق آماده شدن ویزای خود اطلاع ندارند و برای گرفتن ویزا باید بلیط خود را رزرو کنند و به سفارت تحویل دهند.

دسته دوم افرادی‌اند که به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما هستند و برای سفر خود از هفته‌ها قبل برنامه‌ریزی کرده‌اند.

دسته سوم نیز کسانی هستند که منتظر قطعی شدن برنامه سفر خود هستند و قصد دارند بلیط خود را به منظور حفظ قیمت مناسب، از پیش نگه دارند.

لازم است بدانید رزرو بلیط خارجی از طریق فلایتیو با توجه به اینکه نماینده رسمی کلیه خطوط هواپیمایی است هزینه‌ای ندارد و صندلی پرواز شما براساس قوانین ایرلاین از چند ساعت تا چند هفته قابل رزرو شدن است، که یک امکان فوق العاده برای تهیه بلیط با قیمت مناسب برای مسافران است.

البته توجه داشته باشید که برای مطلع شدن از مدت زمان رزرو بلیط هواپیما باید به حساب کاربری خود در فلایتیو مراجعه کنید و این زمان را مشاهده کنید. معمولا این اطلاع رسانی بین یک تا یک ساعت و نیم بعد از زمان رزرو در پروفایل شما قابل مشاهده است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، علاوه بر داشتن تمام این مزایا، سفر کردن را به میزان قابل توجهی برای شما راحت می کند. چون به جای رفتن به آژانس های هواپیمایی یا مراکز فروش بلیط می توانید با مراجعه به سامانه فلایتیو، به راحتی قیمت، زمان پرواز و قوانین مربوط به بلیط هواپیما تمامی ایرلاین های خارجی و داخلی را مشاهده کنید و بلیط مورد نظر خود را رزرو و خریداری کنید.

اما یکی از مشکلاتی که باعث می شود افراد به خرید اینترنتی اعتماد نداشته باشند، موانع و مشکلاتی مثل پایین بودن سرعت اینترنت، مناسب نبودن خدمات سایت ها و برنامه های خرید اینترنتی و مشکلات پرداخت آنلاین در فرایند خرید اینترنتی بلیط هواپیما است. 

جالب است بدانید که سامانه فلاتیو با وجود به حداقل رساندن این مشکلات، یک تیم پشتیبانی شبانه روزی دارد که در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سؤالات و مشکلات مشتریان و کاربران است و در فرایند خرید یا رزرو اینترنتی بلیط هواپیما قدم به قدم کاربر را راهنمایی و همراهی می کند. خرید اینترنتی بلیط هواپیما شما را از بیرون رفتن از خانه و صرف وقت، انرژی و هزینه زیاد بی نیاز می کند و بهترین انتخاب را برایتان به ارمغان می آورد.

فلایتیو مشکلات شما در خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به حداقل رسانده و بهترین خدمات را به شما ارائه می کند.

با عضویت در خبرنامه فلایتیو از تخفیف­ های شگفت­ انگیز ما با خبر شوید