هواپیمایی فلای دبی

هواپیمایی فلای دبی

راه حل اقتصادی برای پرواز خارجی

بلیط هواپیمایی فلای دبی

پرواز فلای دبی

جستجوی بیشتر بلیط هواپیمای دبی

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

سوالات درباره بلیط فلای دبی

از ما بپرس

چرا از فلای دبی خرید کنیم؟

هواپیمایی فلای دبی یکی از خطوط هواپیمایی کشور دبی است که کلاس‌های پروازی بیزنس و اکونومی را ارائه می‌دهد و به بیشتر از ۹۰ مقصد در اروپا، آسیا و آفریقا پرواز دارد. Flydubai یکی از پروازهای خارجی اقتصادی برای مسافران است.

فلای دبی به چه مقاصدی پرواز دارد؟

هواپیمایی فلای دبی از شهرهای تهران، لار، شیراز، اصفهان، مشهد، بندرعباس و اهواز از طریق دبی به مقصدهای مختلف جهان پرواز دارد.

قیمت بلیط هواپیمایی فلای دبی چقدر است؟

قیمت بلیط هوایپمایی Flydubai از ایران به دبی در تاریخ خرداد ماه ۱۴۰۲ به طور میانگین بین ۱۰ الی ۱۲ میلیون تومان است.

میزان بار مجاز برای سفر با هواپیمایی فلای دبی چقدر است؟

مسافر در هواپیمایی فلای دبی به طور میانگین برای کلاس‌های پروازی بیزنس و اکونومی مجاز به حمل بار تا ۳۰ کیلوگرم است.

آشنایی با ایرلاین هواپیمایی فلای دبی

هواپیمایی فلای دبی یکی از شناخته‌شده‌ترین خطوط پروازی است که احتمالاً نامش را بارها برای مسیر تهران – دبی شنیده باشید. این ایرلاین پروازهای مختلفی به مقاصد متنوع در جهان از آسیای مرکزی، جنوب شرقی آسیا و خاورمیانه تا آفریقا و اروپا دارد. بیشترین پروازهای این هواپیمایی به مقصدهای تفلیس، پاتایا، میلان، استانبول، کلمبو و ریاض انجام می‌شود.

کلاس‌های پروازی ایرلاین فلای دبی

زمانی که می‌خواهید بلیط Flydubai را بخرید، می‌توانید از دو کلاس بیزینس (تجاری) و اکونومی انتخاب کنید.

در کلاس بیزینس یا همان تجاری صندلی‌های مسافران بسیار پهن و راحت با پوشش چرم است. فاصله تا صندلی مقابل زیاد است و مسافران حتی برای مسیرهای طولانی هم می‌توانند به‌راحتی استراحت کنند. این صندلی‌ها برای افراد قد بلند هم فضا دارد و راحت است.

در کلاس بیزینس مسافران به Wifi داخل هواپیما هم دسترسی داشته و ارتباطشان با اینترنت قطع نخواهد شد. صفحه‌نمایش اختصاصی برای هر مسافر در کلاس تجاری، منوی غذاهای لذیذ و اسنک‌های خوش‌طعم همراه با نوشیدنی‌های سرد و گرم همگی از امکانات مسافرانی است که در کلاس تجاری بلیط Flydubai را تهیه کردند.

کلاس اکونومی یا همان اقتصادی ایرلاین فلای دبی صندلی‌های باکیفیتی دارد که به‌صورت ارگونومی تهیه شده و برای مسافت‌های طولانی در پروازهای مختلف مناسب است. هر مسافر صفحه‌نمایش مخصوص خودش را دارد تا بتواند فیلم‌های مختلف را تماشا کرده یا اخبار بخواند و حتی مشغول بازی شود. این صفحه‌های نمایش بیش از 2000 برنامه سرگرم‌کننده برای مسافران دارند.

برای پذیرایی کلاس اکونومی، هواپیمایی فلای دبی منویی از اسنک‌ها و نوشیدنی‌های گرم را با امکان خرید برای مسافران تدارک دیده، همچنین امکان اتصال به اینترنت وای‌فای هم برای مسافران فراهم است که به‌صورت package on board ارائه می‌شود.

میزان بار مجاز در پروازهای ایرلاین فلای دبی

مسافران در پروازهای ایرلاین فلای دبی دو نوع بار می‌توانند همراه داشته باشند. بار اول همان بار دستی مسافران است که قابل‌حمل تا داخل هواپیما و کابین است. بار دوم هم شامل چمدان‌هایی می‌شود که در هنگام دریافت کارت پرواز باید به مسئول مربوطه تحویل دهید.

در کلاس تجاری مسافران می‌توانند دو بار دستی تا وزن 14 کیلوگرم همراه ببرند. البته ابعاد این بار باید حتماً 55 در 35 در 20 سانتی متر باشد. در کلاس اقتصادی هم مسافران تنها اجازه همراه بردن یک بار نهایتاً 7 کیلویی دارند که ابعاد آن مشابه مورد قبلی است. بار دستی شما می‌تواند به‌صورت کیف کار، کیف مخصوص زنانه، کیف لپ‌تاپ، کیف آرایشی و... باشد.

میزان بار مجاز برای تحویل دادن در هواپیمایی فلای دبی برای کلاس تجاری نهایتاً 40 کیلوگرم است منتها این بارها و چمدان‌ها باید حتماً در ابعاد 75 در 55 در 35 سانتی متر باشند. همچنین میزان بار مجاز برای کلاس اقتصادی در همین ابعاد منتها با وزن 30 کیلوگرم برای هر نفر است. در ضمن یادتان باشد که هرگونه اضافه‌بار هم مشمول پرداخت جریمه خواهد بود.

پیشنهاد می‌شود که در بار چمدان هرگونه وسیله ارزشمند، گران‌، شکستنی، پول نقد و جواهرات، لپ‌تاپ و سایر وسایل الکترونیکی، مدارک کاری و مهم مانند ویزا و پاسپورت را قرار ندهید.

دریافت کارت پرواز

بعد از خرید بلیط و رزرو هتل دبی، باید آماده سفر شوید. در ضمن پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. به این ترتیب اگر باری ندارید و می‌خواهید کیف یا کوله کوچکتان را داخل پرواز ببرید، باید برای تحویل کارت پرواز، پاسپورت چک و بررسی مدارک حداقل سه ساعت قبل پرواز در فرودگاه حاضر باشید. فراموش نکنید که دریافت کارت پرواز یک ساعت قبل از پرواز بسته شده و امکان دارد پروازتان را از دست بدهید.

در صورتی هم که بار داشته باشید، باید از چهار الی سه ساعت زودتر در فرودگاه حضور داشته باشید تا در صورت اضافه‌بار هزینه آن را پرداخت کرده و بارهایتان بررسی شود. در صورتی هم که نیاز به خرید برای بار اضافه یا همان pre-buy a baggage را داشته باشید، بهتر است 4 ساعت زودتر به فرودگاه بروید. امکان خرید بار به مقدار بیشتر برای هر دو کلاس پروازی اقتصادی و تجاری وجود دارد.

برای خرید بلیط Flydubai به شهرهای مختلف از مبدأ تهران، فرودگاه امام خمینی می‌توانید با تیم پشتیبانی بلیط خارجی فلایتیو تماس بگیرید.

چگونه بلیط Flydubai  تهیه کنیم؟

برای خرید بلیط Flydubai به سایت فلایتیو رفته و گزینه خرید بلیط خارجی را انتخاب کنید. در این قسمت باید مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کرده و سپس تعداد مسافران را وارد کنید. وقتی روی گزینه جستجو بزنید به مرحله بعدی می‌روید و می‌توانید پروازهای مختلف به مقصد موردنظرتان را ببینید. در این قسمت می‌توانید بلیط Flydubai را پیدا کرده و یا کارتان را با کمک فیلترها راحت کنید. از ستون سمت راست فقط ایرلاین فلای دبی را انتخاب کرده و کلاس پروازی‌ موردنظرتان را هم تیک بزنید تا جستجوی دقیق‌تری داشته باشید. بعد از انتخاب بلیط نگران پرداخت دلاری هم نباشید زیرا از طریق وب‌سایت فلایتیو می‌توانید هزینه بلیط را به ریال بپردازید.