بهترین نرخ بلیط مقاصد خارجی

درباره بلیط هواپیما خارجی

خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

برای این کار کافی است وارد سامانه فلایتیو شوید و در صفحه پرواز خارجی، مقصد و تاریخ را وارد کنید. سپس وارد صفحه‌ای می‌شوید که می‌توانید بلیط‌های مختلف را ببینید و قیمت‌های هر ایرلاین را بررسی و در نهایت مناسب‌ترین بلیط را خریداری کنید. در طول رزرو و خرید بلیط هواپیما نیز می‌توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید تا راهنمای شما باشد.

چه زمانی برای خرید بلیط مناسب‌تر است

اگر شما زودتر از 60 روز برای سفرهای خارجی اقدام به رزرو بلیط هواپیما کنید، بلیطی گران تر از حد معمول نصیبتان می شود. چون شرکت های هواپیمایی محدودیت هایی در سامانه رزرو خود دارند که از 6 تا 8 هفته قبل از پرواز برداشته می شود و باعث پایین آمدن قیمت بلیط می‌شود.البته اگر می خواهید بلیط خود را برای زمان های پیک سفر بخرید، به علت تقاضای بالا باید هر چه زودتر اقدام به رزرو بلیط هواپیمای خود کنید.

بلیط چارتری بخریم و یا سیستمی؟

بلیط چارتر مشکلاتی دارد. اول از همه اینکه بلیط چارتری را نمی توان کنسل کرد و نرخ بلیط کودک (2 تا 12 سال) مانند قیمت بلیط بزرگسال محاسبه می‌شود. فلایتیو برای اولین بار در ایران اقدام به ضمانت بلیط چارتر کرده است و چنانچه پرواز از سوی ایرلاین کنسل شود، فلایتیو در اولین پرواز ممکن، بلیط را برای مسافر تهیه کرده و مابه التفاوت هزینه های بلیط را خود متقبل می‌شود.

میزان بار قابل حمل در پرواز خارجی

مقدار بار مجاز در هر پرواز، متفاوت است. این میزان بین 20 تا 50 کیلوگرم برای هر چمدان است که بسته به نوع هواپیما، شرکت هواپیمایی، مسیر پروازی و نوع بلیط (اکونومی یا بیزینس) تعیین می شود. این میزان معمولا روی بلیط شما درج شده و می‌توانید طبق آن نسبت به بستن چمدانتان اقدام کنید. هنگام پرواز خارجی به این نکته توجه کنید که بار دستی شما هم (باری که با خود به هواپیما می برید) باید وزن مشخصی داشته باشد.

مسافر هستید؟

اگر تصمیم دارید با هواپیما سفر کنید، همین حالا بلیط خود را رزرو نمایید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!