بهترین نرخ بلیط فرانکفورت

درباره سفر به فرانکفورت

بهترین زمان برای سفر به فرانکفورت چه زمانی است؟

فرانکفورت تقریبا گرم‌ترین شهر آلمان است اما با این‌حال زمستان‌های سردی تجربه می‌کند. تابستانها در این شهر معتدل و مطبوع است و برای هر گردشگری می‌تواند جذاب باشد. هر چند کمی در فصل‌های گرم تعداد گردشگر بالا و قیمت‌ها افزایش می‌یابد اما دیدن شهر در آن هوای زیبا ارزشش را دارد.

هزینه‌های سفر به فرانکفورت به چه صورت است؟

با ۱۵ تا ۳۰ یورو می‌توانید یک تخت در یک هاستل چند نفره کرایه کنید. اگر می‌خواهید اتاق شخصی داشته باشید این قیمت تا ۷۰ یورو افزایش می‌یابد. شما می‌توانید با با ۷ دلار یک مک‌دونالد بخورید و با حدود ۲ تا ۵ یورو از دستفروشان غذاهای خیابانی بخرید. اما اگر قصد سفری لاکچری دارید این هزینه‌ها چند برابر می‌شوند.

راه‌های حمل و نقل در فرانکفورت

با خرید یک بلیط یک روزه‌ی حمل و نقل عمومی می‌توانید از برای یک روز با ۷ یورو تردد کنید. اگر ۹ یورو پرداخت کنید می‌توانید یک بلیط فرانکفورت بخرید و با آن علاوه بر باقی وسایل از قطار هم استفاده کنید. به غیر از این راه‌ها حمل و نقل عمومی در فرانکفورت بسیار هزینه‌بر است.

جاذبه‌های گردشگری شهر فرانکفورت چیست؟

پل فرانکفورت، کلیسای جامع، موزه استیدل، موزه یودینگاسه، منطقه مسکونی برینهایم از دیدنی‌های مهم فرانکفورت‌اند. اگر از علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی هستید جنگل فرانکفورت برای شما بسیار جذاب خواهد بود و اگر به مطالعه علاقه‌دارید حتما به نمایشگاه دايمی کتاب این شهر سری بزنید.

مسافر فرانکفورت هستید؟

اگر تصمیم دارید به فرانکفورت سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!