عوارض خروج از کشور رایگان!

عوارض خروج از کشور رایگان!

با خرید پرواز خارجی از فلایتیو، عوارض خروج از کشور شما را پرداخت می‌کنیم

فلایتیو عوارض خروج کشور شما را پرداخت می‌کند

در حال برنامه‌ریزی برای یک سفر خارجی هستید؟ پس حتما می‌دانید یکی از اقداماتی که پیش از انجام سفرتان باید انجام دهید، پرداخت عوارض خروج از کشور است. فرقی هم نمی‌کند که در چه رده سنی‌ای هستید یا دلیل سفرتان چیست؛ تمام کسانی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند، باید عوارض سفرشان را بپردازند و هزینه آن با توجه به نوع سفر و تعداد سفرهای خارجی گذشته شما، متفاوت است.

در صورتی که با هواپیمایی امارات، هواپیمایی قطر ایرویز (مقاصد خاص)، هواپیمایی ایران ایر (مقاصد خاص) و هواپیمایی ماهان (مقاصد خاص) پرواز کنید و بلیط پرواز خود را از فلایتیو بخرید، عوارض خروج از کشور شما رایگان خواهد بود. چون فلایتیو تمام هزینه آن را پرداخت می‌کند.

در نظر داشته باشید که عوارض خروج از کشور رایگان، تنها به پروازهایی تعلق می‌گیرد که علاوه بر برچسب"عوارض خروج رایگان"، تاریخ پرواز آن‌ها تا انتهای روز 29 اسفند سال 1402 باشد.
flightio

پرواز به دبی

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

پرواز به تورنتو

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

پرواز به میلان

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

پروازها به مونترال

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

پرواز به پاریس

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

پرواز به دوسلدورف

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

پرواز به بوداپست

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

عوارض خروج از کشور رایگان را چگونه دریافت کنید؟

تنها لازم است که بعد از خرید پرواز از ایرلاین‌های ذکر شده به مقصد مورد نظر خود با پشتیبانی فلایتیو به شماره ۰۲۱۴۱۵۰۱ تماس بگیرید و کد ملی مسافران را اعلام کنید. بعد از آن کارشناس‌های ما در پشتیبانی فلایتیو عوارض خروج شما را پرداخت می‌کنند.

همچنین می‌توانید با ورود به پنل کاربری خود در سایت فلایتیو، در بخش سفرهای من، بلیط پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی آن تیکت پشتیبانی بزنید.

فقط یادتان باشد که زمان پرداخت عوارض خروج از کشور، حداکثر ۳۰ دقیقه قبل از سفر است. پس حتما قبل از رسیدن موعد، برای دریافت عوارض خروج رایگان خود اقدام کنید.

مایلج پرواز خود را دریافت کنید!

با هر خرید پرواز امارات به ازای مشخصات سفر خود، امتیاز مایلج امارات را دریافت می‌کنید. برای این‌کار لازم است که ابتدا در وبسایت امارات یک حساب کاربری ایجاد کرده و سپس با استفاده از کد flybetter جایزه ۲۵۰۰ مایل را دریافت و برای پروازهای بعدی خود از این پیشنهاد استفاده کنید.
همچنین می‌توانید پرواز امارات را از فلایتیو بخرید و از پیشنهادهای ایرلاین امارات روی پرواز خریداری شده خود استفاده کنید.

سوال‌های متداول درباره عوارض خروج از کشور رایگان

با فلایتیو عوارض پرداخت نکن

در چه مسیری می‌توانم از پیشنهاد عوارض خروج امارات استفاده کنم؟

«عوارض خروج رایگان» به تمامی پروازهای هواپیمایی امارات که برچسب «عوارض خروج رایگان» دارند، تعلق می‌گیرد . شما می‌توانید پس از خرید با مراجعه به بخش سفرهای من در پروفایل کاربری خود و انتخاب بلیط مربوطه، درخواست پرداخت عوارض خروج را ثبت کنید. همچنین می‌توانید با فلایتیو تماس بگیرید و به صورت تلفنی درخواست خود را مطرح کنید.

فلایتیو عوارض خروج تا چند نفر را پرداخت می‌کند؟

فلایتیو به تعداد مسافران عوارض خروج را پرداخت خواهد کرد. تنها لازم است که کدملی مسافران را از طریق بخش سفرهای من در پروفایل یا پشتیبانی تلفنی به مشاوران تخصصی فلایتیو ارائه دهید.

آیا امکان استفاده از امتیاز Skyward امارات در خرید از فلایتیو وجود دارد؟

با خرید از فلایتیو و ثبت پرواز در باشگاه مشتریان امارات امکان دریافت Skyward امارات را دارید. می‌توانید در رزروهای بعدی خود از فلایتیو با پشتیبانی ما تماس بگیرید و از امتیازهای خود استفاده کنید.

آیا امکان خرید بار اضافه امارات وجود دارد؟

بله، برای خرید بار اضافه دو راه‌حل دارید. می‌توانید در بخش سفرهای من بر روی پرواز مربوطه درخواست پشتیبانی ثبت کنید یا با شماره 02141501 تماس بگیرید.

آیا می‌توانم بلیط را استرداد کنم؟

بله، برای استرداد یا از پنل کاربری خود در فلایتیو درخواست ثبت کنید یا با پشتیبانی ما تماس بگیرید. مبلغ استرداد شده پس از کسر جریمه ایرلاین و هزینه عوارض خروج از کشور به حساب بانکی یا کاربری شما واریز خواهد شد.

امکان خرید اعتباری پرواز امارات وجود دارد؟

بله، می‌توانید پروازهای امارات را تنها با پرداخت 30 درصد رزرو کنید و مابقی مبلغ را تا چندین روز پیش از پرواز پرداخت کنید.

چه مقاصدی «عوارض خروج رایگان» دارند؟

«عوارض خروج رایگان» به تمامی مقاصدی که برچسب «عوارض خروج رایگان» در قسمت نتایج جستجو دارند، تعلق می‌گیرد.