سوالات متداول

۱- اگر هنگام خرید پیامی مبنی بر تماس با تیم پشتیبانی وب سایت فلایتیو نمایش داده شد باید چه کاری انجام دهم؟

کاربران میتوانند در صورت مواجه شدن با این موارد در خرید بلیط پرواز داخلی و خارجی، از خرید مجدد خودداری فرموده و جهت بررسی صدور یا عدم صدور بلیط و بررسی خطای دریافت شده با پشتیبانی سایت فلایتیو به شماره ۰۲۱۴۱۵۰۱ تماس حاصل فرمایند.

۲- اگر هنگام خرید وارد درگاه پرداخت شدم و مبلغ بلیط ازحساب کسر شد ولی بلیط نمایش داده نشد چه کاری انجام دهم؟

تیم پشتیبانی سایت فلایتیو کلیه خطاهای عدم صدور بلیط در خرید کاربران را بررسی نموده و در اسرع وقت با شماره ثبت نامی حساب کاربری تماس حاصل می نمایند. همچنین کاربران میتوانند در صورت مواجه شدن با این موارد در خرید بلیط پرواز داخلی و خارجی، از خرید مجدد خودداری فرموده و جهت بررسی صدور یا عدم صدور بلیط و بررسی خطای دریافت شده با پشتیبانی سایت فلایتیو به شماره ۰۲۱۴۱۵۰۱ تماس حاصل فرمایند.

۳- هنگام خرید، خطایی مبنی برانقضای مدت زمان خرید دریافت کردم در صورتی که کمتر از۵ دقیقه پرداخت را انجام دادم و پول از حسابم کسر شد ولی متاسفانه بلیط نمایش داده نمی‌شود.

مدت زمان اعتبار رزرو در سایت فلایتیو اعلام گردیده و مبنای محاسبات زمانی، اعتبار اعلامی رزرو در سایت بوده و زمان اعلامی در درگاه بانک غالبا طولانی تر از اعتبار رزرو و حدود ۱۰ دقیقه می باشد. در صورت برخورد با چنین خطایی، کاربر می تواند فرآیند رزرو و خرید را از ابتدا انجام داده و این مرتبه اسامی مسافرین را که در حساب کاربری بصورت پیش فرض ثبت گردیده، سریعا انتخاب و جهت پرداخت به درگاه بانکی متصل گردد. کاربران همواره می توانند در صورت وجود هرگونه سوال یا خطا با پشتیبانی فلایتیو با شماره ۰۲۱۴۱۵۰۱ تماس حاصل فرمایند.