بهترین نرخ بلیط ژنو

درباره سفر به ژنو

بهترین زمان برای سفر به ژنو چه زمانی است؟

ژنو آب و هوایی مرطوب دارد. رطوبت از آیتم‌هاییست که در هیچ فصلی از هوای این شهر رخت برنمی‌بندد. در زمستان این رطوبت با یخبندان و در تابستان با آفتابی مطبوع و زیبا همراه می‌شود. با این حساب بهار و تابستان بهترین فصل برای سفر به ژنو است و پاییز هم هرچند بارش‌های زیادی دارد اما حال و هوای شاعرانه‌ای دارد.

هزینه‌های سفر به ژنو به چه صورت است؟

حداقل هزینه اقامت در ژنو شبی ۴۰ فرانک است. اگر هتل‌های لاکچری را ترجیح می‌دهید بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ فرانک باید هزینه کنید. در مورد غذا بهترین حالت این است که مواد اولیه را تهیه و خودتان آشپزی کنید. در این صورت بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ فرانک در هفته هزینه خواهید کرد.

راه‌های حمل و نقل در ژنو

در ژنو این امکان برای کسانی‌که در هتل‌ها اقامت می‌کنند وجود دارد که یک کارت توریستی دریافت کنند و با آن به‌طور رایگان از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند. در غیر این صورت شما می‌توانید بلیطهای ۹ و ۱۰ فرانکی که به صورت ۱۲ و ۲۴ ساعته فعال هستند را خریداری کنید و با آنها حمل‌ونقل ارزانی داشته باشید.

جاذبه‌های گردشگری شهر ژنو چیست؟

سازمان‌های جهانی بزرگی واقع در ژنو مانند صلیب سرخ به این شهر یک وجهه بین‌المللی داده است. دیدن این شهر همیشه مه‌آلود مخصوصا قدم زدن در کنار دریاچه زیبایش برای هر کسی می‌تواند شبیه قدم زدن در رویاها باشد. اسکله‌ی مون بلان، موزه آریانا و موزه هنر و تاریخ از دیگر جاذبه‌های این شهرند.

مسافر ژنو هستید؟

اگر تصمیم دارید به ژنو سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!