بلیط هواپیما ژنو

بلیط هواپیما ژنو

راهنمای سفر به ژنو

بهترین قیمت بلیط ژنو

بلیط چارتر ژنو

جستجوی پروازهای بیشتر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

آشنایی با ژنو

پرواز ژنو تهران

شهری محاصره توسط دو رشته کوه‌ آلپ و ژورا واقع در جنوب غربی انتهای دریاچه، ژنو نام دارد. هشتمین شهر گران دنیا تحت تاثیر آب و هوای اقیانوسی و در جنوب غربی انتهای دریاچه ژنو قرار دارد. این شهر بهشتی کوهستانی برای افراد علاقمند به پیاده‌روی در کوه مکان مناسبی است. اگر از این دسته هستید، پس در خرید بلیط هواپیما ژنو تردید نکنید. مردمان ژنو به مانند لقب آن، افرادی ثروتمند با زندگی‌های مجللی هستند.

شهر با استاندارهای بالایی اداره می‌شود. این شهر ۱۲۱ سال قبل از میلاد مسیح در اختیار امپراتوری رم بود. درسال ۱۷۹۸ انقلابیون فرانسه آن را تحت سلطه خود درآوردند و پس از پایان جنگ‌های ناپلئونی در سال ۱۸۱۵ به کنفدراسیون سوئیس پیوست. با توجه به اینکه در این شهر، سازمان‌های بین‌المللی زیادی قرار دارند، ژنو، یک شهر بین‌المللی محسوب می‌شود. یکی از مهم‌ترین سازمان‌هایی که در این شهر قرار دارد، سازمان ملل متحد است. همچنین ژنو، دومین قطب اقتصادی سوئیس، و همچنین نهمین مرکز اقتصادی مهم در جهان است.

بلیط هواپیما ژنو
بلیط هواپیما ژنو
پرواز تهران ژنو
پرواز تهران ژنو
بلیط ژنو از فلایتیو
بلیط ژنو از فلایتیو
خرید پرواز ژنو با پشتیبانی ۲۴ ساعته
خرید پرواز ژنو با پشتیبانی ۲۴ ساعته
بهترین قیمت بلیط هواپیما ژنو از فلایتیو
بهترین قیمت بلیط هواپیما ژنو از فلایتیو

ژنو کجاست؟

ژنو شهری در سوئیس است که آن را به عنوان یکی از بهترین شهرهای زندگی در چند سال اخیر می‌شناسند. شما با خرید بلیط هواپیما ژنو به دومین قطب اقتصادی سوئیس سفر می‌کنید. شهری با اقتصاد خدماتی است و بانکداری خصوصی. از این شهر به عنوان چهارمین شهر گران جهان در سال 2009 و هشتمین شهر گران در سال 2020 نام برده شده است  اگر جزو آن دسته از گردشگرانی هستید که بصورت اقتصادی مسافرت می‌کنید، سفر به این شهر شاید آنچنان باعث لذت شما نشود.  این شهر رویایی با تهران 2 ساعت و نیم اختلاف زمانی دارد.

مردم این شهر با زبان‌های آلمانی، ایتالیایی،‌ فرانسوی و رمانش صحبت می‌کنند. در این سفر پول‌های خود را به فرانک سوئیس تبدیل کنید. ژنو میزبان بیشترین تعداد سازمان های بین المللی در جهان است. جدای از اهمیت اقتصادی این شهر در دنیا، ژنو، شهری فوق‌العاده برای گردشگران است. ژنو، یکی از آن شهرهایی است که قدیم‌ها تصاویر آن کلی روی کارت‌های پستال دست به دست می‌شد. در مرکز شهر قدیم ژنو در نزدیکی عبادتگاه سن پیر، یک میدان وجود دارد که احتمالا قدیمی‌ترین میدان شهر است. گردشگران و هم اهالی شهر در این میدان دور هم جمع می‌شوند و در کافه‌ها و رستوران‌ها به گپ زدن و تفریح کردن می‌پردازند. کلیسایی به سبک رومانسک که در بلندترین نقطه‌ی شهر قدیم ژنو قرار دارد و بخش‌هایی از آن دارای المان‌هایی به سبک گوتیک است.

بلیط هواپیما ژنو

سفر تفریحی برای ژنو

جاذبه‌های دیدنی و گردشگری ژنو تقریبا خیلی زیاد هستند. اما آن‌هایی که در سفر به این شهر را نباید از دست بدهید را برایتان فهرست می‌کنیم تا پیش از خرید بلیط هواپیما ژنو در موردشان اطلاعات بیشتری کسب کنید. ژنو، دارای بیش از ۴۰ موزه است. موزه‌هایی همچون موزه تاریخ و هنر، موزه تاریخ طبیعی و موزه صلیب سرخ. بازدید از موزه‌های ژنو را نباید در سفر خود از دست بدهید. آیا می‌دانستید که به ژنو، شهر پارک‌ها می‌گویند؟ تقریبا ژنو یکی از سبزترین شهرهای اروپاست، و چیزی حدود 20 درصد از مساحت آن‌را جنگل‌ها پوشش داده‌اند. یکی از معروف‌ترین پارک‌های ژنو، پارک باستیون است.

یکی دیگر از تفریحات تکرار نشدنی در ژنو، گردش روی دریاچه ژنو است. همچنین، فعالیت‌های دیگری همچون اسکی روی آب، غواصی و... نیز لذت‌هایی هستند که می‌توانید در سفر خود به ژنو آن‌ها را تجربه کنید. و در آخر، جت دیو معروف فواره‌ی آبی است که آب دریاچه ژنو را حدود ۱۴۰ متر به بالا می‌پاشد. تقریبا می‌توان گفت که این فواره، اصلی‌ترین جاذبه گردشگری شهر ژنو و جهان است.

سفر کاری در ژنو

سوئیس با اینکه کشور کوچکی است اما حقوق و مزایای کار در شهرهای این کشور در زمره بهترین کشورها در جهان است. ایرانیان بسیاری مشتاق کار و اقامت در این کشور هستند. نیمی از کل درآمد صادراتی این شهر برآمده از مهندسی مکانیک یا الکتریک و بخش مواد شیمیایی است. بنابراین، مشاغل کارگران ماهر در مهندسی و تکنولوژی، داروسازی، مشاوره، بانکداری، بیمه و IT و غیره جزو لیست مشاغل مورد نیاز سوئیس است. یکی از راه‌ها و مهمترین آن برای دریافت ویزای کاری در این شهر دریافت پیشنهاد کار از سوی کارفرمای سوئیسی است.

اما پیش از خرید بلیط هواپیما ژنو و هر اقدامی برای مهاجرت به ژنو برای کار، هر فردی باید به فکر تهیه یک رزومه قوی از خود باشد. چرا که کارفرمایان سوئیسی فرد را صرفا از طریق رزومه شناخته و سپس برای مصاحبه کاری و گزینش نهایی انتخاب می‌کنند. اگر کسی شهروند اروپایی یا مقیم اروپا باشد، می‌تواند برای جستجوی کار از طریق EURES، پورتال تحرک شغلی اروپایی اقدام کرده و رزومه خود را در این پایگاه اینترنتی آپلود کند.

سفر تحصیلی در ژنو

. پیش از اینکه برای تحصیل به ژنو چمدان خود را ببندید و بلیط هواپیما ژنو را بخرید بهتر است که درباره دانشگاه‌های این شهر تحقیق کنید. در سوئیس 11 دانشگاه با رتبه‌بندی‌های جهانی وجود دارد. از نمونه‌های آن می‌توان به دانشگاه ژنو سوئیس رتبه 106 رنکینگ دانشگاه های جهان QS، دانشگاه ژنو سوئیس رتبه 149 رنکینگ آموزش عالی جهان، دانشگاه ژنو سوئیس رتبه 59 اشاره کرد.

این دانشگاه‌ها در 9 دانشکده و در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا پذیرای دانشجویان بین المللی هستند. دانشگاه ژنو سوئیس درخواست های دانشجویان دارای شرایط لازم را در سراسر جهان پذیرا است و هر ساله از دانشجویان جدید الورودی که از 60 کشور مختلف دنیا با فرهنگ‌های متفاوت، سلیقه ها و علاقه های متفاوت در این دانشگاه کلاس های درس را تشکیل می دهند، با آغوش باز استقبال می کند. هیچ تبعیضی بر اساس نژاد یا ملیت برای هیچ یک از دانشجویان قائل نیست.

مقصد محبوب بلیط هواپیما

پیشنهاد فلایتیو

بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما پاریسلیست بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما کیشلیست بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما تورنتولیست بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما دبیلیست بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما مشهدلیست بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما شیراز
بلیط هواپیما شیرازلیست بلیط هواپیما شیراز
بلیط هواپیما استانبول
بلیط هواپیما استانبولپرواز تهران استانبول

سوالات متداول

بلیط هواپیما ژنو سوئیس

قیمت بلیط پرواز ژنو چقدر است؟

در پروازهای ژنو با قیمتی ۹ میلیون تومانی برای بلیط یک طرفه و برای بلیط رفت و برگشت نزدیک به ۲۰ میلیون تومان باید هزینه کنید.

بهترین زمان برای خرید بلیط ژنو چه زمانی است؟

بهترین زمان برای تهیه بلیط هواپیما ژنو در ماه‌های جولای تا آگوست (۱۰ تیر تا ۹ شهریور) و ماه‌های دسامبر تا آوریل (۱۰ آذر تا ۱۰ اردیبهشت) است. اگر می‌خواهید از قیمت‌های بالا اجتناب کنید، در فصل‌های کوتاه بهاری و پاییزی در ماه‌های سپتامبر تا نوامبر (۱۰ شهریور تا ۹ آذر) و می تا ژوئن (۱۱ اردیبهشت تا ۹ تیر)، به ژنو سفر کنید. هرچند بارش‌های زیادی دارد اما حال و هوای شاعرانه‌ای دارد.

برای خرید بلیط ژنو چه مدارکی داشته باشم؟

سیستم فلایتیو تنها اطلاعات مسافرین از جمله شماره پاسپورت را می‌خواهد و با همین اطلاعات امکان رزرو بلیط ژنو را دارید.

چطور بلیطی که برای ژنو خریدم را کنسل کنم؟

وارد وبسایت فلایتیو شوید و با ورود به حساب کاربری به بخش رزروهای من بروید. آنجا می‌توانید بلیط ژنو که خریداری کردید را انتخاب کنید و درخواست پشتیبانی دهید.