بهترین نرخ بلیط اصفهان

درباره سفر به اصفهان

بهترین زمان برای سفر به اصفهان چه زمانی است؟

بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به اصفهان است. این شهر تابستانهایی گرم و زمستان‌های نسبتا سردی دارد. هر چند در هیچ‌یک از این فصل‌ها سفر نمی‌تواند آزاردهنده باشد و حتی در تابستان به دلیل تعطیلی مدارس بیشترین گردشگر را در این شهر زیبا می‌بینیم.

هزینه‌های سفر به اصفهان به چه صورت است؟

اگر در اصفهان هتل‌های لاکچری مثل شاه‌عباسی و اتاق‌های لوکس آن مانند اتاق صفوی را انتخاب کنید بی شک سفرتان بسیار گران و برای هر شب حدود دو تا سه میلیون تومان باید هزینه کنید. در این شهر اقامت‌های ارزان‌تری هم وجود دارد. شما با کمتر از پنجاه هزار تومان می‌توانید در مسافرخانه‌ها اقامت کنید.

راه‌های حمل و نقل در اصفهان

در اصفهان تاکسی به راحتی در دسترس است. شما می‌توانید این تاکسی‌ها را به صورت بی‌سیم، آن‌لاین و یا اشتراکی استفاده کنید. برای اغلب نقاط شهر مخصوصا بناهای تاریخی هم اتوبوس‌هایی وجود دارد که از تمام نقاط شهر در دسترس‌اند. دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه سنتی در اصفهان هنوز هم کاربرد زیادی دارد.

جاذبه‌های گردشگری شهر اصفهان چیست؟

دشوار است از میان این همه جاذبه تعدادی را برگزینیم. اما شاید میدان نقش جهان و بناهای اطرافش بهترین‌های این لیست باشند. مسجد شیخ‌لطف‌الله، مسجد امام، عالی‌قاپو، بازار بزرگ اصفهان، مسجد جامع، هشت بهشت، سی و سه پل و پل خواجو تعدادی از این همه زیبایی‌اند.

مسافر اصفهان هستید؟

اگر تصمیم دارید به اصفهان سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!