بلیط هواپیمایی کارون

بلیط هواپیمایی کارون

پرواز به دل کارون

بهترین نرخ پروازهای هواپیمایی کارون

پرواز هواپیمایی کارون

جستجوی پروازهای بیشتر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

سوالات متداول هواپیمایی کارون

هواپیمایی کارون متعلق به چه شرکت و نهادی است؟

شرکت هواپیمایی کارون که در گذشته با نام شرکت هواپیمایی نفت ایران شناخته می‌شد و در حقیقت هواپیمایی سازمانی این نهاد دولتی است. این هواپیمایی شرکت هواپیمایی چارتری است که به مقاصد مختلف ایران پرواز دارد. پروازهای هواپیمایی کارون هم به صورت مسافربری صورت می‌گیرد هم به صورت باربری.

چطور بلیط چارتر هواپیمایی کارون را خریداری کنیم؟

در مسیرهای مورد پرواز این هواپیمایی مثل تهران به آبادان جستجو کنید و فیلتر هواپیمایی کارون را انتخاب کنید.

ناوگان هواپیمایی کارون چیست؟

چند فوکر 50 و چند فوکر 100 از ناوگان این هواپیمایی است. البته که طبق اعلام رسمی این شرکت یک فروند بوئینگ 737 هم در ناوگان این هواپیمایی موجود است.

سفر با هواپیمایی کارون چه مزایایی دارد؟

هواپیمایی کارون عموما ایرلاینی ارزان است که پروازهایی مرتب به مقاصد جنوبی کشور دارد.  

هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی ایران ایرلیست بلیط هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی قطر
هواپیمایی قطرلیست بلیط هواپیمایی قطر
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ماهانلیست بلیط هواپیمایی ماهان
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی آسمانلیست بلیط هواپیمایی آسمان
هواپیمایی ترکیش
هواپیمایی ترکیشلیست بلیط هواپیمایی ترکیش
شرکت هواپیمایی کارون از شرکت‌های قدیمی و باتجربه در زمینه فروش بلیط هواپیما است. همانطور که از نام آن مشخص است، یکی از اصلی‌ترین مبداها و مقاصد این شرکت، سفر به کارون و سفر به اهواز است. این شرکت هواپیمایی، مسیر خرید بلیط اهواز و خرید بلیط کارون را آسان‌تر می‌کند.

خرید بلیط هواپیما کارون

هواپیما کارون همیشه با این نام شناخته نمی‌شد. در حقیقت پیش از این با نام ایرلاین نفت، نفت ایرلاین و هواپیمایی نفت شناخته می‌شد. همانطور که از نام سابق این شرکت مشخص است، کارون متعلق به شرکت نفت ایران است. البته روند عرضه سهام این شرکت باعث شد که نام آن به کارون تغییر پیدا کند.
پرواز هواپیمایی کارون اکثرا با دو کلاس از هواپیماهای بویینگ ۷۲۷، فوکر ۵۰ و هواپیما فوکر ۱۰۰ انجام می‌شود. شما هم می‌توانید برای خرید بلیط ارزان کارون از فلایتیو اقدام کنید و بهترین بلیط با بهترین قیمت و بهترین پشتیبانی را از ما دریافت کنید. هواپیمایی کارون روزانه به مقاصد مختلف ایران پرواز دارد و می‌توانید برای هر کدام از مقاصد داخلی بلیط تهیه کنید. مقاصد هواپیمایی کارون عبارت است از : اهواز، تهران، آبادان، اصفهان، لامرد، جزیره کیش، یزد، بندر ماهشهر، تبریز، شهرکرد، خارک، ساری، بندرعسلویه، لاوان، اردبیل و بسیاری مقاصد دیگر که همگی در داخل کشور قرار دارند.
بلیط ارزان هواپیمایی کارون همیشه یافت خواهد شد. عموما این هواپیمایی نسبت به رقبای خود قیمت بهتری را ارائه می‌دهد. خدمات ارائه شده نسبت به قیمت ارزش بالایی دارد. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که به فکر خرید بلیط هواپیمایی کارون باشید و اگر بین انتخاب‌های مختلف گیر کرده‌اید حتما این هواپیمایی را انتخاب کنید.

مرکز هواپیمایی کارون

این شرکت مسافربری دو مرکز کلی در سطح کشور دارد و در هر دو مرکز فعالیت خود را ادامه می‌دهد. اصلی‌ترین مرکز فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی در اهواز است. مرکز بعدی هم فرودگاه مهرآباد واقع در پایتخت و شهر تهران است.