بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخر ارزان از فلایتیو

لیست قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری داخلی

بلیط لحظه آخری پرواز

مشاهده بلیط هواپیما بیشتر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

لیست قیمت بلیط لحظه آخری هواپیما خارجی

بلیط لحظه آخری پرواز

مشاهده پرواز و بلیط‌های دیگر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

درباره بلیط لحظه آخری هواپیما

از فلایتیو بپرس

بلیط لحظه آخری هواپیما چیست؟

بلیط لحظه آخری به بلیط‌هایی گفته می‌شود که بین یک هفته تا چند ساعت قبل از پرواز خارجی و بین دو روز تا چند ساعت قبل از پرواز داخلی خریداری می‌شود.

چه زمانی می‌توانم بلیط لحظه آخری خریداری کنم؟

معمولا بلیط هواپیما در بازه زمانی 15 تا 60 روز قبل از پرواز و سفر در گران ترین حالت خود قرار دارد و بعد از این زمان بسته به چارتر بودن پرواز و فروش نرفتن بلیط ها، چارترکننده مجبور به پایین آوردن قیمت ها می‌شود و شما می‌توانید بلیط لحظه آخری ارزان تهیه کنید.

بلیط لحظه آخری چه فرقی با بلیط عادی دارد؟

بلیط هواپیما لحظه آخری به جز ارزان بودن، هیچ فرق دیگری با بلیط سیستمی ندارد و بلیط پرواز چارتر از نظر شرایط سفر، صندلی، امکانات، پشتیبانی و ... کاملا مشابه بقیه مسافر ها است. این تصور که پرداخت هزینه کمتر به علت بد بودن شرایط سفر و پرواز است، کاملا اشتباه است.

آیا می‌توانم بلیط لحظه آخری را از فلایتیو استرداد کنم؟

بلیط لحظه آخری چون چارتر محسوب می‌شود، در زمان خرید بلیط حتما قوانین و شرایط چارترکننده را بررسی کنید. برای استرداد لحظه آخری با شماره ۰۲۱۴۱۵۰۱ تماس بگیرید و شرایط را جویا شوید.

بلیط لحظه آخری کیش

لیست بلیط هواپیما کیش

بلیط لحظه آخری کیش
بلیط لحظه آخری کیشلیست بلیط هواپیما کیش
بلیط لحظه آخری پاریس
بلیط لحظه آخری پاریسلیست بلیط لحظه آخری پاریس
بلیط لحظه آخری تورنتو
بلیط لحظه آخری تورنتولیست بلیط هواپیما کانادا
بلیط لحظه آخری شیراز
بلیط لحظه آخری شیرازلیست بلیط هواپیما شیراز
بلیط لحظه آخری اهواز
بلیط لحظه آخری اهوازلیست بلیط هواپیما اهواز
بلیط لحظه آخری دبی
بلیط لحظه آخری دبیلیست بلیط هواپیما دبی
بلیط لحظه آخری مشهد
بلیط لحظه آخری مشهدلیست پرواز مشهد

بلیط هواپیما لحظه آخری فلایتیو

در لحظه آخر بلیط خریداری کنید

بلیط لحظه آخری عموماً به بلیطی گفته می‌شود که تا شروع پرواز آن کم‌تر از ۲۴ ساعت باقی مانده است. بلیط هواپیما لحظه آخری در بسیاری از پروازها به تعداد کم پیدا می‌شود. در عصر تکنولوژی‌های ارتباطی که در آن قرار داریم، مشاهده و مطلع‌شدن از بلیط‌های لحظه‌آخری از همیشه آسان‌تر شده است.خرید و رزرو پرواز لحظه آخری را می‌توانید مثل دیگر پروازها به آسانی از طریق وب‌سایت فلایتیو انجام دهید.

بلیط هواپیما لحظه آخری

قیمت بلیط هواپیما نوسان‌های مختلفی در طول ماه، هفته و حتی روز به خود می‌بیند. به دلیل فعالیت بازیگرانی مثل مسافران، ایرلاین‌ها، سازمان هواپیمایی، شرکت‌های گردشگری و آژانس‌های هواپیمایی، قیمت بلیط هواپیما کاهش و افزایش می‌یابد و جدیدترین قیمت بلیط پرواز را باید برای سفر باخبر باشید.

فلایتیو جدیدترین قیمت بلیط هواپیما را به دلیل دسترسی مستقیم به آخرین نرخ پروازهای کلیه‌ی خطوط هوایی، در اختیار کاربران خود می‌گذارد. با استفاده از فلایتیو همیشه از قیمت بلیط هواپیما زودتر از دیگران باخبر می‌شوید.

مقایسه قیمت بلیط هواپیمای لحظه آخری

خرید بلیط ارزان لحظه آخری نیاز بسیاری از ماست. فلایتیو (Flightio) به‌عنوان مرجع بلیط هواپیما و پرواز، اطلاع‌رسانی و فروش بلیط‌های لحظه آخری را نیز انجام می‌دهد. فلایتیو به دلیل دارابودن متنوع‌ترین پروازها از بیشترین ایرلاین‌ها، بلیط لحظه آخری را با پشتیبانی حین سفر و اقامت شما مسافر گرامی فراهم می‌کند.

در برخی مسیرهای پروازی به دلیل تعداد بیشتر خطوط هوایی (ایرلاین) و هم‌چنین تعداد بیشتر پرواز، بلیط هواپیما لحظه آخری (Lastsecond flight ticket) بیشتری پیدا می‌شود.

تفاوت بلیط لحظه آخری هواپیما با بلیط چارتر

بلیط لحظه آخری هواپیما به زبان ساده همان بلیط هواپیما چارتر است که به دلیل نزدیک‌شدن به زمان پرواز، از چارتر هم می‌تواند ارزان‌تر به فروش برسد. سوال این است که چطور چنین بلیطی وجود دارد؟ در حالتی که آژانس چارترکننده همه‌ی بلیط‌های یک پرواز را از پیش اجاره کرده است، ولی در ساعات باقی‌مانده به پرواز هنوز تعدادی بلیط فروخته نشده‌اند، برای جلوگیری از ضرردهی آژانس، بلیط لحظه آخری با قیمت پایین‌تر از چارتر عرضه می‌شود.

قیمت بلیط لحظه آخری در بسیاری از مواقع از باقی بلیط‌ها ارزان‌تر است و این نکته را هم خوب است بدانید که هر چه به زمان نهایی پرواز نزدیک‌تر می‌شوید، لحظه آخری معمولاً با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسد.

بلیط لحظه آخری استانبول به تهران

قابلیت بلیط هواپیما لحظه آخری فلایتیو به شما این امکان را می‌دهد تا بلیط هواپیما استانبول لحظه آخری به تهران را پیدا کنید و آن را رزرو کنید. فلایتیو قابلیت مرتب‌کردن پروازها مبتنی بر لحظه آخری، چارتر یا قیمت را ارائه می‌دهد.

بلیط استانبول به تهران لحظه آخری در حالت عادی مناسب‌ترین قیمت پرواز استانبول به تهران را داراست. نرخ بلیط لحظه آخری استانبول به تهران را - که نوعی بلیط چارتر استانبول به تهران است - آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌کنند. ما در فلایتیو تلاش می‌کنیم از طریق شبکه‌ی تعاملی‌مان با عرضه‌کنندگان، قیمت‌های مناسب لحظه آخری استانبول به تهران را نمایش دهیم.

به نقل از مجله فلایتیو، استانبول شهری تاریخی و پرجمعیت‌ترین شهر ترکیه است. این شهر در قاره‌های اروپا و آسیا قرار گرفته و تنگه‌ی بُسفُر یا بوسفور این دو قاره را از هم جدا می‌کند. سفر به استانبول می‌تواند تجربه‌ی مهمی در میان تجارب سفرتان باشد. به همین دلیل، بسیاری از شهروندان کشورمان به این شهر سفر می‌کنند و یا از آن‌جا به ایران بازمی‌گردند. بلیط لحظه آخری استانبول به تهران برای این گروه از مسافران مناسب است.

در نظر داشته باشید خرید بلیط رفت و برگشت استانبول باعث رفع نگرانی‌های شما حین سفرتان می‌شود و خیال‌تان بابت برگشت راحت است. اما معمولا گزینه‌های لحظه آخری را می‌توانید در فلایتیو برای بازگشت به کشور پیدا کنید و خریداری نمایید.

بلیط استانبول به تهران قابل خریداری از خطوط هوایی خارجی و داخلی است. بلیط استانبول به تهران را شرکت‌های هواپیمایی ایرانی با نرخ پایین‌تری عرضه می‌کنند. خوب است همیشه، مثل زمان خرید بلیط لحظه آخری استانبول به تهران، به نام برند عرضه‌کننده‌ی پرواز مورد نظر خود توجه کنید.

بلیط لحظه آخری کیش

جهت رفتن به کیش، جزیره‌ی زیبا و پرطرفدار ایران می‌توانید بلیط لحظه آخری کیش را از فلایتیو تهیه کنید. اگر از مسئله‌ی هزینه‌ی سفر با هواپیما صرف‌نظر کنیم، پرواز بهترین و آسان‌ترین روش سفر به کیش است. برای کاهش هزینه‌های این کار می‌توانید تا یکی دو روز منتهی به روز سفر صبر کنید و بلیط لحظه آخری کیش را از فلایتیو تهیه کنید. این بلیط که از پردرخواست‌ترین بلیط‌های لحظه آخری مسافران داخلی و خارجی است، در لحظات نزدیک سفر به کیش ارائه می‌شود. البته همیشه هم بلیط لحظه آخری پایین‌تر از قیمت عادی در روزهای دیگر نیست و به شرایط بازه‌ی زمانی سفرتان بستگی دارد.

بلیط لحظه آخری استانبول

به دلیل هم‌مرز بودن ترکیه و ایران، مسافران گرامی می‌توانند از روش‌های مختلفی برای سفر به استانبول استفاده کنند. سریع‌ترین و آسان‌ترین راه سفر به استانبول، پرواز تهران استانبول است و بلیط لحظه آخری استانبول در شرایطی که روزها و ساعات اندکی به شروع سفرتان باقی مانده، گزینه‌ی مناسبی برای سفر به این شهر است. البته این را بدانید که همیشه هم بلیط لحظه آخری استانبول ارزان نیست و ممکن است مزیتش برای شما، این باشد که تمامی پروازها تکمیل ظرفیت شده‌اند و شما فقط گزینه‌ی بلیط لحظه آخری استانبول را دارید.

بلیط لحظه آخری تبریز استانبول

تبریز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران، به دلیل نزدیکی‌اش به استانبول به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای ترکیه و اروپا، مسافران زیادی را به سمت استانبول روانه می‌کند. پروازهای تبریز به استانبول همواره برقرار هستند و خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تبریز به استانبول نیز متقاضیان بالایی دارد.

بلیط لحظه آخری خارجی

مناسب‌ترین وقت برای تهیه بلیط لحظه آخری خارجی وقتی است که تعداد سفرهای خارجی کم باشد یا به عبارتی، در های‌سیزن نباشیم. در ماه‌هایی که سفرهای زیادی به خارج انجام می‌شود، بسیاری از بلیط‌ها پیشاپیش رزرو یا فروخته می‌شوند و ممکن است بلیط لحظه آخری در این ماه‌ها برای سفر خارجی پیدا نکنید. ما در فلایتیو همواره در تلاشیم متنوع‌ترین پروازها را از طریق جستجوگر سریع فلایتیو به کاربران گرامی نمایش دهیم.

بلیط لحظه آخری چارتر

بلیط لحظه آخری یک نوع بلیط چارتر است که به آن چارتر لحظه آخری نیز می‌گویند. اگر شرکت یا آژانس چارترکننده موفق به فروش تمام صندلی‌های پرواز خاصی نشود، آن را به‌صورت لحظه آخری ارائه می‌کند. اگر بلیط لحظه آخری چارتر را سرچ کرده‌اید و به این صفحه رسیده‌اید، خوب است بدانید که جستجوی پرواز چارتری برای مقصد موردنظرتان نیز می‌تواند به شما در انتخاب پرواز مناسب سفرتان کمک کند. بلیط چارتر ارزان لحظه آخری را باید با مدام چک‌کردنِ سایت فلایتیو پیدا کنید و خریداری نمایید.

بلیط لحظه آخری عمان

مسقط پایتخت سیاسی عمان محسوب شده و در حاشیه خلیج عمان با کوه‌ها و صحرایی زیبا احاطه شده است. عمان با تاریخی غنی، تجربه خرید لذت‌بخش و طبیعت زیبا، کشوری ارزشمند برای کاوش است. چندین ساحل بکر و مخفی اطراف مسقط را احاطه کرده‌اند و ساحل قروم محبوب‌ترین آن‌ها، با رستوران‌ها و کافه‌های متعدد، است. گردشگران همچنین می‌توانند از مناطق دورافتاده دیدن کرده و به‌تنهایی یا همراه با تورهای گردشگری به سراغ کشف دیگر سواحل منطقه بروند. در همین صفحه می‌توانید با انتخاب عمان یا مسقط به‌عنوان مقصد، به فهرست بلیط لحظه آخری عمان دسترسی داشته باشید.

بلیط لحظه آخری ایلام تهران

شهر ایلام،‌ مرکز استان به همین نام است که در مجاورت کشور عراق قرار دارد. این استان چیزی حدود ۲۰ هزار کیلومتر مساحتش است و حدود نیم میلیون نفر از هم‌وطنان‌مان در آن زندگی می‌کنند. تنوع فرهنگی در این شهر بالاست چون مردمانی از لر، کرد و لک در آن زندگی می‌کنند. ذخیره‌های نفت و گاز موجود در ایلام این استان را به استان مهمی تبدیل کرده که سفرهای متعددی در ماه به این شهر انجام می‌شود. بلیط لحظه آخری ایلام تهران را می‌توانید در فلایتیو تهیه کنید.

بلیط لحظه آخری کانادا

بسیاری به دنبال تور لحظه آخری کانادا و یا بلیط لحظه آخری کانادا هستند. برای داشتن پروازی اقتصادی به کانادا می‌توانید به فکر تهیه بلیط لحظه آخری کانادا باشید. تورنتو، ونکوور، مونترال، کبک سیتی، وینیپگ و هلیفکس از شهرهای پرگردشگر کانادا هستند. برای تهیه بلیط لحظه آخری کانادا از خدمات وب‌سایت فلایتیو استفاده کنید.

در برخی مسیرهای پروازی به دلیل تعداد بیشتر خطوط هوایی (ایرلاین) و هم‌چنین تعداد بیشتر پرواز، لیط هواپیما لحظه آخری (Lastsecond flight ticket) بیشتری پیدا می‌شود.

بلیط لحظه آخری استکهلم

استکهلم از مهم‌ترین شهرهای سوئد و پایتخت این کشور است. سوئد که در منطقه‌ی اسکاندیناوی اروپا واقع شده است، کشوری نسبتاً گران برای سفر به شمار می‌رود. در مناطقی از این کشور، شش ماه سال شب است و ۶ ماه روز! یا به عبارتی نسبت ساعات شب و روز با مناطق نزدیک‌تر به خط استوا تفاوت زیادی دارد. در این کشور ایرانیان نسبتاً زیادی نیز زندگی می‌کنند که عمدتاً برای کار و تحصیل در آن‌جا حضور دارند و به کشورمان در رفت‌وآمد اند. بلیط لحظه آخری استکهلم سوئد گزینه‌ی مناسبی برای سفر به این کشور است تا در هزینه‌های سفرتان صرفه‌جویی نمایید.

بلیط لحظه آخری هواپیما را در بازه‌های مناسب خریداری کنید

تهیه بلیط هواپیما در بازه‌ی زمانی درست می‌تواند قیمت بلیط شما را به میزان خوبی کاهش دهد، اما این زمان مناسب لزوما به معنای زمانی خیلی زودتر از تاریخ پروازتان نیست. چرا که در بعضی مواقع شما می‌توانید با خرید بلیط هواپیما لحظه آخری نیز بلیطی با قیمت مناسب پیدا کنید و هزینه‌های پرواز و سفر خود را کم‌تر کنید.