بهترین نرخ بلیط لندن

درباره سفر به لندن

بهترین زمان برای سفر به لندن چه زمانی است؟

لندن به هوای همیشه مه‌آلودش شهرت دارد. در اغلب روزهای سال هوا خاکستریست و باران می‌بارد. تابستان‌های لندن نسبتا گرم است و زمستان‌ها هم سرمای هوا آزاردهنده نیست. به ندرت در شهر برف می‌بارد و اگر هم ببارد روزهای زیادی دوام نمی‌آورد. اواخر بهار و اواخر تابستان این شهر بیشترین گردشگر را به خود جذب می‌کند.

هزینه‌های سفر به لندن به چه صورت است؟

لندن به گرانی شهرت دارد. شما برای یک وعده غذای ارزان در این شهر باید دست کم ۱۳ پوند بپردازید. ارزان‌ترین اقامتگاه‌ها حداقل ۲۰ پوند قیمت دارند و اگر به سفر‌های لاکچری علاقه‌مندید این قیمت‌ها سه تا چهار برابر می‌شوند. ارزان‌ترین بخش سفر شما بناهای تاریخی خواهند بود که معمولا ورودیه ندارند.

راه‌های حمل و نقل در لندن

متاسفانه جا‌به‌جایی در لندن بزرگ و پرهیاهو برای بسیاری از مسافران گیج‌کننده و کمی گران است. بهترین راه برای کم کردن هزینه‌ها وسایل نقلیه عمومی است. شما می‌توانید با خرید کارت Oyster هزینه وسایل نقلیه عمومی را پایین‌تر هم بیاورید.

جاذبه‌های گردشگری شهر لندن چیست؟

شاید با شنیدن نام لندن اول از همه نام کاخ باکینهام به ذهنمان بیاید. شما می‌توانید در این شهر قدم بزنید و وارد فضای رمان‌های انگلیسی قدیمی شوید. به تياتر گلوب بروید و خودتان را در حال دیدن یکی از نمایشهای شکسپیر در قرن ۱۶ تصور کنید و یا اصیل‌ترین فیش اند چیپس جهان را تست کنید.

مسافر لندن هستید؟

اگر تصمیم دارید به لندن سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!