بهترین نرخ بلیط مشهد

درباره سفر به مشهد

بهترین زمان برای سفر به مشهد چه زمانی است؟

به دلیل اینکه اغلب مردم برای زیارت به مشهد سفر می‌کنند، فصل نمی‌تواند در انتخاب تاریخ سفر موثر باشد. معمولا مناسبات مذهبی بیشتری تاثیر را در جذب زائر به این شهر دارد. با این حال اگر آب و هوا برای شما مهم است زمستان‌های سرد و تابستان‌های سوزان را برای سفرتان انتخاب نکنید.

هزینه‌های سفر به مشهد به چه صورت است؟

اقامتگاه‌ها در مشهد تنوع زیادی دارند. شما در ارزان‌ترین حالت با شبی ۲۰ هزار تومان و در گران‌ترین هتل‌ّها با سه میلیون در روز می‌توانید اقامت کنید. غذا هم مانند اقامت در مشهد فراوان است و هر سلیقه و بودجه‌ای را پوشش می‌دهد. شما با کمتر از سه هزار تومان و یا بیش از ۳۰۰ هزار تومان می‌توانید در مشهد غذای مورد علاقه‌تان را پیدا کنید.

راه‌های حمل و نقل در مشهد

از آنجایی که قصد اغلب افراد زیارت است، اقامت‌گاه‌های نزدیک به حرم انتخاب و بیشتر زائران پیاده این مسیر را طی می‌کنند. با این وجود تاکسی‌های زیادی در این شهر وجود دارند که با قیمت مناسبی شما را به هر نقطه شهر می‌رسانند. سیستم اتوبوس‌رانی مشهد هم بسیار گسترده و مجهز است.

جاذبه‌های گردشگری شهر مشهد چیست؟

مهمترین جاذبه‌ی مشهد حرم امام رضا است که روزانه صدها و سالانه میلیون‌ّها زائر ایرانی و غیر ایرانی را به خود جذب می‌کند. این حرم در درون خود مسجد زیبای گوهر شاد را هم جای داده که در معماری کم نظیر است. آرامگاه فردوسی و نادر‌شاه افشار، کوه سنگی و طرقبه از دیگر جاذبه‌های این شهرند.

مسافر مشهد هستید؟

اگر تصمیم دارید به مشهد سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!