بلیط هواپیمایی معراج

بلیط هواپیمایی معراج

پرواز با ایرلاین معراج

بهترین نرخ پروازهای هواپیمایی معراج

پرواز هواپیمایی معراج

جستجوی پروازهای بیشتر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

درباره هواپیمایی معراج

از فلایتیو بپرسید

درباره هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج یکی از ایرلاین‌های معتبر ایرانی است که به سراسر ایران پرواز دارد. این شرکت هواپیمایی پروازهای خارجی هم انجام می‌دهد و حتی به عنوان ایرلاین دیپلماتیک از آن استفاده شده است. هواپیمایی معراج یکی از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی کشور ایران است که در سال ۱۳۸۹ با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری تأسیس شد. دفتر اصلی این شرکت در تهران قرار دارد.

چه زمانی برای خرید بلیط مناسب‌تر است؟

به طور کلی فرمول مشخصی برای تمام مقاصد وجود ندارد. اما معمولا بلیط‌ها در بازه زمانی 15 تا 60 روز پیش از سفر در گران‌ترین حالت خود هستند. بعد از این زمان‌ چنانچه بلیط‌های زیادی به‌ فروش‌ نرفته باشد بلیط‌های چارتری ارزان‌تر خواهند شد. اما در مورد بلیط‌های سیستمی معمولا خرید آن‌ها قبل از ۶۰ روز مانده به‌ سفر به صرفه‌تر است.

هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی ایران ایرلیست بلیط هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی قطر
هواپیمایی قطرلیست بلیط هواپیمایی قطر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی آسمانلیست بلیط هواپیمایی آسمان
هواپیمایی ترکیش
هواپیمایی ترکیشلیست بلیط هواپیمایی ترکیش
بلیط هواپیمایی اتریش
بلیط هواپیمایی اتریشلیست بلیط هواپیمایی اتریش
قیمت بلیط هواپیما
قیمت بلیط هواپیمااطلاع از آخرین قیمت بلیت هواپیما

پرواز با هواپیمایی معراج

بر فراز آسمان

شرکت هواپیمایی معراج یکی از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی ایران است که در سال 1389 با مجوز سازمان هواپیمایی کشور تأسیس شد. این شرکت هواپیمایی با استفاده از تجربه مدیران و کارکنان خود، خدمات‌رسانی به مشتریان را با استانداردهای بالای فنی و عملیاتی، مد نظر قرار داده است. در حال حاضر هواپیمایی معراج در شهرهای مهم کشور از جمله تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کیش، کرمانشاه و همچنین کشورهای ترکیه، مالزی، عراق، کویت و امارات دارای ایستگاه فعال است و در حال ارائه خدمات و سرویس‌دهی به مسافران و مشتریان خود است.

این شرکت هوایی در سال ۱۳۹۲ موفق به کسب گواهینامه مدیریت تداوم صلاحیت پروازی، به دلیل تدوین ساختارها و افزایش توانمندی در تعمیر و نگهداری شد. طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری در سال ۱۳۹۳، این شرکت با میانگین زمان تأخیر ۷ دقیقه‌، کمترین تأخیر پروازی را در میان شرکت‌‌های هواپیمایی دیگر داشت. لوگوی این شرکت متشکل از دایره‌ای با دو بال به رنگ‌های قرمز و آبی است که نماد پرواز،‌ حرکت،‌ کمال و یکپارچگی هستند. برای خرید اینترنتی بلیط این شرکت هواپیمایی می‌توانید به سایت فلایتیو، صفحه پروازهای داخلی مراجعه کنید.

مقاصد هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج در حال حاضر دارای 52 مسیر داخلی و خارجی است. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر به اکثر شهرهای ایران و به کشورهایی نظیر بلغارستان،‌ تایلند، هند، روسیه،‌ گرجستان، ترکیه،‌ عراق،‌ کویت و امارات پرواز دارد. بندرعباس، دزفول، اصفهان، کرمانشاه، کیش، مشهد، قشم، شیراز، تبریز و تهران مقصدهای داخلی شرکت هواپیمایی معراج، و بغداد، دهلی، دبی، اسپارتا، استانبول، ازمیر، جایپور، قونیه، کویت، مسکو، نجف، سن پترزبورگ، سوفی، تفلیس، مارنا و ایروان مقصدهای خارجی آن هستند. مسیرهای آینده این ایرلاین آنکارا، آنتالیا، بحرین و بانکوک خواهد بود.

ناوگان هواپیمایی معراج

این شرکت هواپیمایی 11 فروند هواپیما دارد که شامل 2 فروند ایرباس-۳۰۰و 3 فروند ایرباس-۳۲۰ برای مسیرهای مسافربری و یک فروند هواپیمای ایرباس-۳۲۱، 2 فروند بوئینگ ۷۰۷، یک فروند بوئینگ ۷۳۷و همچنین دو فروند فالکن ۵۰برای استفاده دولتی است. تمام پروازهای داخلی این شرکت هواپیمایی با هواپیماهای خانواده ایرباس ای۳۲۰انجام می‌ شود.

به این ترتیب ناوگان هوایی معراج در بخش مسافربری، تنها دارای 5 فروند هواپیما است که هر 5 هواپیما از نوع پیشرفته هستند و با توجه به میانگین سنی پائین آنها، در شرایط پروازی مطلوبی به سر می برند. علاوه بر خرید بلیط هواپیما، از طریق سایت خرید بلیط هواپیما آنلاین فلایتیو می توانید قیمت بلیط های این شرکت هواپیمایی به مقصدهای مختلف را با دیگر شرکت های هواپیمایی مقایسه کنید.

کلاس‌های پروازی هواپیمایی معراج

  فرست کلاس معراج

در حال حاضر تعداد محدودی از هواپیماهای شرکت هواپیماهایی معراج دارای صندلی فرست کلاس هستند. این صندلی‌ها مدرن و راحت هستند.

  بیزینس کلاس معراج

صندلی‌های این کلاس پروازی جدید و مدرن هستند. به طوریکه امکان تنظیم و تغییر صندلی‌ها در چندین جهت و تبدیل آن‌ها به تخت خواب وجود دارد.

  اکونومی کلاس معراج

در این کلاس پروازی نیز هواپیمایی معراج سعی کرده است تا با افزایش فاصله صندلی‌ها، راحتی بیشتری برای مسافران به وجود بیاورد.