بهترین نرخ بلیط مسکو

درباره سفر به مسکو

بهترین زمان برای سفر به مسکو چه زمانی است؟

مسکو از کشورهای سردسیری جهان است؛ بنابراین تنها زمانی که می‌توانید سفری در شرایط مساعد آب و هوایی را تجربه کنید سه ماه تابستان است. البته فصل‌های دیگر سال هم برای کسانی که به تفریحات زمستانی علاقه‌مندند می‌تواند مناسب باشد.

هزینه‌های سفر به مسکو به چه صورت است؟

مسکو از گران‌ترین شهرهای جهان است. با این حال سفر ارزان‌قیمت به این شهر غیر ممکن نیست. شما می‌توانید با حدود ششصد روبل اتاق ارزان‌قیمتی در هاستل کرایه کنید. در عین حال هتل‌های گرانقیمت گاهی تا ده هزار روبل هم قیمت دارند. قیمت غذا در مسکو بین ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ روبل است.

راه‌های حمل و نقل در مسکو

سیستم متروی مسکو از بهترین و کامل‌ترین مترو‌های جهان است. کمتر جایی در شهر خواهید یافت که ایستگاه مترویی در نزدیکی آن وجود نداشته باشد؛ بنابراین بهترین راه برای حمل و نقل ارزان خرید یک کارت مترو است. با این حال تاکسی‌ّ‌های آن‌لاین و اتوبوس هم به راحتی قابل دسترسی‌اند.

جاذبه‌های گردشگری شهر مسکو چیست؟

مهم‌ترین نماد مسکو میدان سرخ است. این میدان بیش از ۵۰۰ سال است که شاهد حوادث تاریخی و جریان‌سازی برای مسکو بوده است. از مهمترین بناهای داخل میدان، کلیسای سنت بازیل و کاخ کرملین است. جز اینها مسکو هزاران گالری و موزه در دل خود جای داده و از این نظر بهشت دوست‌داران هنر است.

مسافر مسکو هستید؟

اگر تصمیم دارید به مسکو سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!