بلیط هواپیما مسقط

بلیط هواپیما مسقط

راهنمای سفر به مسقط

بهترین قیمت بلیط مسقط

بلیط چارتر مسقط

جستجوی پروازهای بیشتر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

آشنایی با مسقط

پرواز مسقط تهران

شهر مسقط مقصدی جذاب برای گردشگران ایرانی است. طبعا پتانسیل اقتصادی، ریال عمان و همچنین نزدیکی به سواحل ایران تاثیر فراوانی بر این محبوبیت داشته. اما چگونه باید به مسقط پرواز کرد؟ عمان ایر از هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی است که به صورت مرتب بین شهرهای ایران و عمان پرواز دارد.

می‌توانید از فلایتیو پرواز عمان را خریداری کنید. در کنار عمان ایر چندین ایرلاین مختلف دیگر هم در بازه‌های مختلف سال این پرواز را انجام می‌دهند.

در هنگام خرید حتما جزئیات بلیط هواپیما مسقط را مشاهده کنید. این جزئیات شامل قوانین استرداد، چارتر یا سیستمی بودن، ساعت پرواز و همچنین بار مجازی است که امکان حمل آن را دارید. دقت در جزئیات، امنیت سفر شما را تضمین خواهد کرد. همچنین در وارد کردن نام و نام خانوادگی خود دقت کامل را خرج کنید. این موارد در استرداد بلیط شما تاثیرگذار خواهد بود.

پرواز تهران مسقط از فلایتیو
پرواز تهران مسقط از فلایتیو
خرید امن و مطمئن پرواز مسقط
خرید امن و مطمئن پرواز مسقط
سفر به عمان
سفر به عمان
پشتیبانی شبانه روزی در سفر
پشتیبانی شبانه روزی در سفر
خرید بلیط هواپیما مسقط
خرید بلیط هواپیما مسقط

مسقط کجاست؟

شهری میان اقیانوس و کوه‌ها

کمی آن‌سوتر از دهانه خلیج‌فارس شهری جادویی قرار گرفته. شهری که میان اقیانوس‌های آزاد و کوه‌های مرتفع مخفی شده. شهری که همه خانه‌هایش به سفیدی برف هستند و مردمی خون‌گرم و بی‌آلایش در آن سکونت دارند. مسقط پایتخت کشور عمان و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور پادشاهی است.

مسقط به دلیل جایگاه جغرافیایی خود همیشه یک شاهراهی مهم میان ارتباط غرب و شرق بوده. در روزگاران دور هم سلسله‌ها و سلطنت‌های مختلفی بر این شهر و کشور حکمرانی کردند. زبان رسمی مسقط، زبان عربی است و دین رسمی تعداد کثیری از جمعیت اسلام است. از لحاظ ارز کشور، ریال عمان ارز رسمی کشور است و یکی از ارزهای قدرتمند بازار است.

از لحاظ فرهنگی می‌توان عمان را در کنار همسایگان عرب خود قرار داد. با این حال، فرهنگ عمانی فرهنگی تک‌صدا نیست. نزدیکی به ایران، هند و همچنین فرهنگ سواحلی، باعث شده که یک تنوع گسترده در میان جمعیت و فرنگ و هنر این منطقه شکل بگیرد. اگر قصد رزرو هتل مسقط را دارید اینجا کلیک کنید.

مسقط یک فرودگاه بین‌المللی دارد. تمامی پروازهای مسقط در همین فرودگاه به زمین می‌نشینند. به صورت زمینی می‌توانید سفری به کل کشور عمان داشته باشید. همچنین لنج‌‍سواری و سوار شدن روی کروزهای سواحل مسقط هم از جذابیت‌های دیگر این شهر است.

رزرو پرواز مسقط

سفر تفریحی به مسقط

مسقط همیشه شهری بی‌سر‌و‌صدا بوده. شهری ساکت که در آن بنا کردن آسمان‌خراش ممنوع است. شهری که سواحل آن مملو از صدف‌ها و شن‌های گرم است. شن‌هایی که کمی آنورتر و دور از آب رنگ زیبای قرمز دارند. کمی که در این شهر ارتفاع بگیریم و به سمت دیگر شهرهای عمان برویم، بیشتر با مزرعه‌های انار و هلو آشنا خواهیم شد.

اگر به فکر به این هستید که همین امروز بلیط هواپیما مسقط بخرید و راهی یک سفر تازه شوید، در انتخاب خود شک نکنید. این شهر پذیرای گردشگران در هر ماهی از سال است. این شهر مردمی مهمان‌نواز دارد. فرقی ندارد که داخل هتل‌های پنج ستاره بین‌المللی باشید یا اینکه در یک کوچه قدیمی با مردم عادی شهر روبرو شوید. همیشه با برخورد خوب مردم مسقط روبرو خواهید شد.

مجموعه‌ای از این زیبایی‌ها و همچنین فرصت فعالیت‌های تفریحی مثل کروزگردی، لنج‌سواری، بازدید از بناهای تاریخی و جذاب و طبیعت متنوع، مسقط به تبدیل به مقصد تفریحی فوق‌العاده‌ای می‌کند.

سفر کاری به مسقط

اقتصاد عمان، از لحاظ اندازه، در حد و حدود اقتصادی همچون عمان یا ایران نیست. با این حال، استاندارد زندگی مردم عمان و مسقط به مراتب بالا است. ساختار اقتصادی این کشور به شکل قابل‌توجهی سالم است. ذخایر نفت و گاز عمان فراوان نیست، همین باعث شده که دولت این کشور، به فکر راه‌های مختلف برای کسب درآمد و ایجاد سرمایه باشد.

یکی از راه‌ها جذب سرمایه خارجی است. دولت عمان در چند سال اخیر مسیر را برای ورود سرمایه خارجی هموار کرده. اگر به فکر یک سفری کاری و تجاری به مسقط هستید، مطمئنا با دریایی از پیشنهادات و امکانات تجاری روبرو خواهید شد. از گسترش در زمینه گردشگری گرفته تا راه‌اندازی فروشگاه‌های خدماتی مختلف.

سفر تحصیلی به مسقط

مسقط به عنوان پایتخت کشور عمان، تبدیل به قطبی تحصیلی برای آموزش عالی این کشور شده. تحصیلات ابتدایی و عالی در این کشور رایگان است. دولت عمان سرمایه‌گذاری گسترده‌ای انجام داده و همچنین اجازه داده که موسسات خصوصی که عمومی بر پایه موسسات آموزشی و دانشگاه‌های آمریکایی و انگلیسی هستند هم رشد کنند.

دانشجویان داخلی عمان رو به رشد و افزایش است. همین باعث شده که شاید فضای چندانی برای جذب دانشجوی خارجی وجود نداشته باشد. با این حال فرصت‌هایی هر چند محدود برای تحصیلات ابتدایی و عالی در عمان و شهر مسقط وجود دارد.

مقصد محبوب بلیط هواپیما

پیشنهاد فلایتیو

بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما پاریسلیست بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما کیشلیست بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما تورنتولیست بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما دبیلیست بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما مشهدلیست بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما شیراز
بلیط هواپیما شیرازلیست بلیط هواپیما شیراز
بلیط تهران استانبول
بلیط تهران استانبولبلیط هواپیما استانبول

سوالات متداول

بلیط هواپیما مسقط عمان

قیمت بلیط پرواز تهران به مسقط عمان چقدر است؟

بلیط رفت و برگشت عمان نزدیک به ۷ میلیون تومان است. همچنین می‌توان تنها بلیط رفت را با قیمت ۳/۵ میلیون تومان خریداری کنید. 

برای پرواز عمان بهترین ایرلاین کدام است؟

پرواز عمان ایر پرواز اختصاصی مسیر تهران به مسقط است. این پرواز ترانزیت ندارد و مستقیم به مقصد می‌رسد.

چطور ارزانترین بلیط عمان را پیدا کنیم؟

در روزهای مختلف هفته سایت فلایتیو را چک کنید و در صفحه پرواز عمان گزینه مرتب سازی بر اساس ارزانترین را انتخاب کنید.

چقدر بار مجاز می‌توانم در پرواز عمان همراه داشته باشیم؟

همیشه امکان حمل ۲۰ کیلو بار و ۵ کیلو ساک دستی را دارید. با این حال هنگام خرید بلیط قسمت بار مجاز ایرلاین را چک کنید.