بهترین نرخ بلیط آمستردام

درباره سفر به آمستردام

بهترین زمان برای سفر به آمستردام چه زمانی است؟

همان‌طور که برف در آمستردام کمیاب است، گرمای سوزان و آزاردهنده هم وجود ندارد؛ بنابراین این شهر در اغلب روزهای سال هوایی معتدل دارد. تابستان‌ها این شهر مملو از توریست می‌شود و همین جمعیت قیمت‌ها را هم افزایش می‌دهد. اگر طالب سفری ارزان هستید پاییز و زمستان بهترین انتخاب برای شماست.

هزینه‌های سفر به آمستردام به چه صورت است؟

در آمستردام برای یک هاستل ارزان هر شب ۲۰ تا ۵۰ یورو باید هزینه کنید. این قیمت در هتل‌های پنج ستاره به ۴۰۰ یورو برای هر شب می‌رسد. متوسط هزینه غذا در آمستردام بین ۳ تا ۱۵ یورو است. شما می‌توانید هر مک‌دونالد را با سه یورو تهیه کنید؛ و البته غذاهای خیابانی زیادی هم وجود دارند که به مراتب ارزان‌ترند.

راه‌های حمل و نقل در آمستردام

بهترین راه برای پایین آوردن هزینه‌ی رفت و آمد در آمستردام خریدن ‌Amesterdam pass است. شما می‌توانید علاوه بر حمل و نقل رایگان از امکانات دیگری مانند ورود رایگان به بناهای تاریخی هم بهره‌‌مند شوید. به جای کشی‌های کروز گران‌قیمت هم بهترین راه اجاره‌ی قایق اشتراکی است.

جاذبه‌های گردشگری شهر آمستردام چیست؟

کانال پرنس، موزه ونگوگ، میدان لیدن، بازار گل، کاخ سلطنتی و خانه‌ی آن فرانک تنها بخشی از صدها جاذبه‌ی آمستردام است. شما می‌توانید ساعت‌ها در محله‌های شهر راه بروید و از دیدن آسیاب‌های بادی، کانال‌های زیبا و بازارهای محلی گل و پنیر لذت ببرید.

مسافر آمستردام هستید؟

اگر تصمیم دارید به آمستردام سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!