بهترین نرخ بلیط پوکت

درباره سفر به پوکت

بهترین زمان برای سفر به پوکت چه زمانی است؟

پوکت آب و هوایی گرم دارد. در این شهر از ماه نوامبر تا آوریل بارندگی کمتر است اما از می تا اکتبر بارش‌های زیادی وجود دارد که سفر را برای آن دسته افراد که علاقه‌ی زیادی به قدم زدن زیر باران ندارند سخت می‌کند. بیشترین گردشگر از سراسر دنیا هم در فصل کم بارش به پوکت سفر می‌کنند.

هزینه‌های سفر به پوکت به چه صورت است؟

در پوکت برای یک شب هاستل ارزان‌قیمت بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ بات و برای هتل‌های پنج ستاره تا ۳۰۰۰۰ بات باید بپردازید. برای خوردن غذا بین ۵۰ تا ۵۰۰ بات هزینه خواهید داشت. اگر شما از علاقه‌مندان به قواصی یا تفریحات آبی نیستید در پوکت خرج چندانی ندارید.

راه‌های حمل و نقل در پوکت

آنقدر سواحل و جاذبه‌های پوکت به هم نزدیکند که برای رسیدن به بیشتر آنها را می‌توانید پیاده روی کنید. با این حال توک‌توک‌های زیادی با قیمت مناسب اطراف هتل‌ها وجود دارند که می‌توانید ازشان استفاده کنید. اگر علاقه دارید با تاکسی رفت‌آمد کنید قیمت آنها بین ۲۵۰ تا ۱۰۰۰ بات است.

جاذبه‌های گردشگری شهر پوکت چیست؟

اولین چیزی که در پوکت توجهتان را جلب می‌کند مجسمه‌ی بودای بزگ است که از بسیاری نقاط شهر دیده می‌شود. می‌توانید روز اولتان را با سر زدن به آن شروع کنید. برای روزهای بعدی می‌توانید به جزیره‌ی فانگ انگا و یا جزیره فی‌فی بروید. به جز این‌ها هر جای این شهر قدم بگذارید ساحل زیبایی در انتظار شماست.

مسافر پوکت هستید؟

اگر تصمیم دارید به پوکت سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!