فلایتیو در رسانه

فلایتیو از یک همفکری پویا و خلاقانه در سال 1393 جوانه زد و طی سال 1394 زیر ساخت های آن بال و پر گرفت، این روند چنان به سرعت پیش رفت که دربهمن ماه سال 1394 نسخه اولیه فلایتیو راه اندازی شد.

در جامعه امروز ایران دسترسی گسترده و آسان به اینترنت هر روز بیش از پیش قوت می گیرد، به طوری که ارائه خدمات آنلاین و فروش کالای آنلاین یکی از مهمترین عرصه های تجارت در ایران را تشکیل داده است.در تمام کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه جهان، سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار مدت هاست که وجود دارد، اکنون نیز زمان ورود ایران به این عرصه فرا رسیده است، چرا که استفاده گسترده از اینترنت، افراد جامعه را به سوی خرید آنلاین و استفاده از خدمات آنلاین سوق داده است. بنابراین فلایتیو به وجود آمد تا جای خالی یک سامانه قدرتمند آنلاین خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار را پر کند.

لوگوی فلایتیو

چنانچه تصمیم دارید از لوگوی فلایتیو استفاده نمایید، لوگوی مورد نظر خود را در اندازه دلخواه در زیر بیابید. اگر به اندازه‌ بزرگ‌تری از لوگو احتیاج داشتید، لطفا با همکاران ما تماس بگیرید.

فلایتیو در رسانه‌ها

«خبرگزاری تابناک» در یک مطلب تحلیلی می‌نویسد که مسافرت بر شخصیت و رشد فردی انسان چه تاثیراتی دارد. سپس در رابطه با اینکه برای سفر رفتن چه چیزهایی لازم است توضیح داده؛ و در نهایت یک راهنمای مرحله به مرحله برای برنامه ریزی یک سفر خاطره انگیز را طرح نموده است.

لینک منبع

«خبرگزاری مهر» در مقاله‌ای تحت عنوان «همین امروز بلیط هواپیما را رزرو کنید» درباره دغدغه‌هایی که رزرو یا خرید بلیط هواپیما برای مسافران دارد صحبت کرده، و راه‌حل‌هایی برای ساده‌تر شدن این فرایند برای مخاطبین خود بیان کرده است.

لینک منبع

«خبرگزاری ایسنا» در یک مطلب ویژه به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز ۱۳۹۶، خوانندگان خود را با مزایای سفر با قطار آشنا کرده، و همچنین مراحل تهیه بلیط قطار و برنامه ریزی برای سفر با قطار را به مخاطبین خودش معرفی نموده است.

لینک منبع

«خبرگزاری خبر آنلاین» در مطلبی با عنوان ۴ دلیل برای سفر به رویایی‌ترین جزیره ایران، دلایلی را برشمرده که چرا باید به جزیره رویایی کیش سفر کنیم؟ این خبرگزاری در این مطلب مواردی همچون دریای کیش، تفریحات کیش، و مراکز خرید کیش را بررسی کرده است.

لینک منبع

«خبرگزاری گردشگری سلامت ایران» در مصاحبه‌ای که با علی کشفی هم‌بنیانگزار فلایتیو داشته است، داستان خلق این استارتاپ و تبدیل شدنش به یکی از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای صنعت گردشگری در ایران را روایت می‌کند.

لینک منبع