اطلاعیه فلایتیومشتری گرامی
سلام


با آرزوی سلامتی برای شما و خانواده محترمتان، همانطور که مطلع هستید پیرو مسائل متعدد پیش آمده بر اثر شیوع ویروس کرونا و ایجاد مشکلات بسیار برای صنعت گردشگری در تمام دنیا، بر خود لازم دیدیم تا شما را در جریان پیشبرد فرایند استرداد وجوه قرار دهیم.


از تاریخ ۴ اسفند ماه ۹۸ و همزمان با اعلام رسمی شیوع ویروس کرونا در کشور و پس از دریافت دیرهنگام و ناقص بخش‌نامه‌های ابلاغی از سازمان‌ها و شرکت‌های مرتبط، ما در فلایتیو مطابق وظیفه خود تصمیم گرفتیم با توجه به شرایط تعیین شده از طرف شرکت‌های هواپیمایی، حمل و نقل ریلی و هتل‌ها تمام تلاش خود را برای محقق کردن تعهدات مالی مان به کار گیریم.


بدین ترتیب با وجود اینکه بازپرداخت وجوه قابل استرداد از طرف شرکت‌های مذکور به چندین ماه آینده موکول شده است، تابحال بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال از این تعهدات را از منابع داخلی خود تامین و به مشتریان گرامی پرداخت کرده‌ایم.


ازاین رو به جهت جبر شرایط موجود و همچنین کم کاری صورت گرفته از جانب شرکت‌های ذی‌ربط و عدم پاسخگویی آنها، بازپرداخت وجوه از زمان ثبت درخواست استرداد توسط کاربر و تایید کنسلی توسط شرکت ها، بین ۱۵ تا ۳۰ روز کاری به درازا خواهد انجامید.


تیم پشتیبانی حرفه‌ای و دلسوز فلایتیو، ضمن وجود سختی‌های فراوان، جهت جلب رضایت شما همچنان به‌صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شماست.


قدردان بردباری و همراهی شما عزیزان هستیم، و امیدواریم که به‌زودی این دوران سختی و آشفتگی را در کنار یکدیگر، به سلامت پشت سر بگذاریم.