درباره سفر به آنتالیا

بهترین زمان برای سفر به آنتالیا چه زمانی است؟

اگر برای شناکردن به آنتالیا سفر می‌کنید بهتر است از می تا اکتبر را برای سفرتان انتخاب کنید. سواحل این شهر در این زمان بهترین آب‌ها را دارند. زمستان‌های آنتالیا چندان سخت نیست اما امکان شنا هم وجود ندارد. هر چند زمستان‌ها ارزان‌ترین قیمت‌ها برای هتلهای این شهر وجود دارد.

هزینه‌های سفر به آنتالیا به چه صورت است؟

معمولا بیشترین تفریحات در آنتالیا مربوط به هتل‌های لوکسی است که تمام وعده‌های غذایی و تفریحات آبی شما را ساپورت می‌کنند. این هتل‌ها در کمترین حالت ۶۰ دلار برای هر شب و در بیشترین حالت ۲۰۰ دلار قیمت دارند. اگر سفر ارزانی برنامه‌ریزی کرده‌اید این قیمت‌ها برای هر شب اقامت به ۷ لیر هم می‌رسد.

راه‌های حمل و نقل در آنتالیا

در آنتالیا وسایل نقلیه‌ای مثل تاکسی و اتوبوس وجود دارند اما معمولا تفریحات داخل هتل‌ها و کنار ساحل است و این وسایل مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. با این حال برای کرایه یک خودرو در طول سفرتان تقریبا ۲۰ لیر بابت هر مسیر و برای مسیرهایی که با قایق طی می‌کنید حدود ۳۰ لیر برای هر بار پرداخت خواهید کرد.

جاذبه‌های گردشگری شهر آنتالیا چیست؟

برای اینکه با تاریخ واقعی این شهر آشنا شوید به موزه آنتالیا، شهر قدیم و بندر تاریخی آن سری بزنید. برج و باروی رومی و شهر باستانی آسپندوس به شما وجه‌هایی از دوران رومی این شهر نشان می‌دهد. به علاوه اینکه در تمام طول سفر می‌توانید از آبی بی‌کران دریا و سواحل زیبا لذت ببرید.

مسافر آنتالیا هستید؟

اگر تصمیم دارید به آنتالیا سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!