درباره سفر به ارمنستان

بهترین زمان برای سفر به ارمنستان چه زمانی است؟

به دلیل کوهستانی بودن ارمنستان بهتر است فصل‌های گرم مثل اواخر بهار و تابستان را برای سفر به این کشور انتخاب کنید. مخصوصا اگر زمینی به این کشور سفر می‌کنید باید توجه داشته باشید که جاده‌های صعب‌العبور و پر پیچ و خم در زمستان کمی خطرناک و نا‌امن می‌شوند.

هزینه‌های سفر به ارمنستان به چه صورت است؟

ارمنستان کشور گرانی نیست. شما با ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ درام می‌توانید غذای خوبی در رستوران میل کنید. البته در رستوران‌هّای لاکچری این قیمت تا ۱۳۰۰۰ درام هم بالا می‌رود. هتل‌های سه ستاره در این کشور بین ۵ تا ۵۰ هزار درام قیمت دارند. این قیمت در مورد پنج ستاره‌ها تا ۶۰۰ هزار درام هم می‌رسد.

راه‌های حمل و نقل در ارمنستان

بی شک مترو بهترین و ارزانترین راه برای حمل و نقل در این کشور است. در ایران قیمت یک بلیط مترو تنها ۱۰۰ درام است. در مورد اتوبوس هم قیمت‌ها از ۵۰ تا ۱۰۰ درام است. شما می‌توانید در بعضی مسیرها از تاکسی هم استفاده کنید که البته حتما از راننده بخواهید از تاکسی‌متر استفاده کند.

جاذبه‌های گردشگری ارمنستان چیست؟

در ارمنستان جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی زیادی در انتظار شماست. بنا بر اینکه کدام یک از این جاذبه‌ها مد نظرتان است باید شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. به طور کلی گردشگران به ایروان علاقه بیشتری دارند و زمانشان را در این شهر می‌گذرانند.

مسافر ارمنستان هستید؟

اگر تصمیم دارید به ارمنستان سفر کنید، همین حالا هتل خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!