درباره سفر به برلین

بهترین زمان برای سفر به برلین چه زمانی است؟

برای سفر به برلین بهترین انتخاب آوریل تا سپتامبر است. پس از آن هوا کمی سرد می‌شود با این حال در ژانویه به دلیل جشن‌هایی که در شهر برپا می‌شود و تفریحات زمستانی که در نظر گرفته شده می‌توان برنامه‌ی سفر هیجان‌انگیزی ریخت.

هزینه‌های سفر به برلین به چه صورت است؟

برلین مقصد خوبی برای کوله‌گردان است. شما با دست کم ۱۰ یورو می‌توانید اتاقی را در یک هاستل رزرو کنید. اگر اقامتگاه‌های لاکچری مد نظر دارید باید بیش از ۱۵۰ یورو هزینه کنید. در مورد غذا هم این تنوع وجود دارد. شما با یک یورو می‌توانید شام سبکی بخورید. در حالی که یک شام لاکچری بیش از صد یورو قیمت دارد.

راه‌های حمل و نقل در برلین

در برلین حمل و نقل عمومی بسیار گسترده است. هر بلیط تک سفره برای مترو و اتوبوس حدود ۳ یورو است. اگر بلیط روزانه تهیه کنید با ۷ دلار تمام رفت و آمد روزتان را پوشش می‌دهید. بلیطهای هفتگی هم موجود است که ۳۰ یورو قیمت دارند. اگر اهل ورزشید، دوچرخه هم برای شما گزینه‌ی به‌صرفه‌ای خواهد بود.

جاذبه‌های گردشگری شهر برلین چیست؟

با شنیدن نام برلین همه ما یاد دیوار بزرگ آن می‌افتیم. این دیوار امروزه تبدیل به مکانی برای هنرنمایی هنرمندان گرافیتی شده. دروازه‌ی براندنبرگ، جزیره موزه، پارک و کاخ شارلوتنبورگ، ساختمان رایشس‌تاگ، کلیسای یادبود قیصر ویلهلم، کلیسای جامع برلین و محله‌ی نیکولای از دیگر جاذبه‌های این شهرند.

مسافر برلین هستید؟

اگر تصمیم دارید به برلین سفر کنید، همین حالا هتل خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!