درباره سفر به بدروم

بهترین زمان برای سفر به بدروم چه زمانی است؟

بدروم آب و هوایی مدیترانه‌ای دارد. تابستان‌هایش گرم و طولانی، بهار و پاییزش مطبوع و زمستان‌ّهایش ملایم است. با این اوصاف سلیقه شما و نوع تفریحاتی که در سفر مد نظر دارید می‌تواند معیار خوبی برای سنجش بهترین فصل سفر باشد. بیشترین گردشگران در ماه جولای به این شهر می‌آیند و قیمت‌ها هم کمی بالاتر است.

هزینه‌های سفر به بدروم به چه صورت است؟

اگر سفرتان باجت باشد با ۷ تا ۲۵ لیر می‌توانید در هاستل اقامت کنید. در سفرهای لاکچری هزینه‌ی اقامت بیش از ۳۰۰ لیر و هزینه‌های غذا بیش از ۴۰ لیر برای هر وعده است. هزینه‌ی کروزها یکی از آن هزینه‌های مهم در سفر بدروم است. برای این بخش سفر باید روزانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ لیر در نظر بگیرید.

راه‌های حمل و نقل در بدروم

برای یک سفر باجت حدودا باید ۴۰ لیر برای رفت و آمد روزانه با اتوبوس در نظر بگیرید. در سفرهای میان‌رده این قیمت به علاوه حدودا ۱۰۰ لیر هزینه‌ی قایق و برای سفرهای لوکس به علاوه ۲۰ لیر کرایه تاکسی و ۳۰۰ لیر کرایه کروز خواهد شد.

جاذبه‌های گردشگری شهر بدروم چیست؟

آرامگاه هالیکارناسوس، موزه‌ی دریایی بدروم، کارخانه کشتی‌سازی عثمانی، دروازه‌ی میندوس، تئاتر باستانی بدروم، مسجد تورکویوسو، مسجد تپه چیک، بازار تورگوتریس و سواحل زیبای این شهر تنها بخشی از جاذبه‌های گردشگری در بدروم هستند. می‌توانید یک سافاری یا حمام ترکی هم به این جاذبه‌های اضافه کنید.

مسافر بدروم هستید؟

اگر تصمیم دارید به بدروم سفر کنید، همین حالا هتل خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!