درباره رزرو بلیط هواپیما

چرا سفر خارجی با هواپیما عقلانی‌تر است

در مسیرهای طولانی مثل مسیرهای خارجی، هواپیما زمان شما را زخیره می‌کند. در این حالت شما مجبور نیستید روزها و ساعت‌های متوالی در قطار یا اتوبوس بنشینید در حالی که تنها یک هفته برای سفرتان زمان دارید. در بعضی مرزهای زمینی این زمان بیشتر کش می‌آید چون معمولا مرزبانان زمان زیادی برای چک گذرنامه شما صرف می‌کنند و بعضی مرزها هم فقط ساعات مشخصی از روز باز هستند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

برای این کار کافی است وارد سامانه فلایتیو شوید و در صفحه پرواز خارجی، مقصد و تاریخ را وارد کنید. سپس وارد صفحه‌ای می‌شوید که می‌توانید بلیط‌های مختلف را ببینید و قیمت‌های هر ایرلاین را بررسی و در نهایت مناسب‌ترین بلیط را خریداری کنید. در طول رزرو و خرید بلیط هواپیما نیز می‌توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید تا راهنمای شما باشد.

رزرو رایگان بلیط هواپیما خارجی

رزرو بلیط هواپیما برعکس چیزی که در ذهن ما شکل گرفته، نیازمند پرداخت هزینه نیست رزرو بلیط هواپیما برای سه دسته از مسافران مناسب است. دسته اول افرادی هستند که برای گرفتن ویزا باید بلیط خود را رزرو کنند و به سفارت تحویل دهند. دسته دوم افرادی‌اند که به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما هستند و برای سفر خود از هفته‌ها قبل برنامه‌ریزی کرده‌انددسته سوم نیز کسانی هستند که منتظر قطعی شدن برنامه سفر خود هستند و قصد دارند بلیط خود را به منظور حفظ قیمت مناسب، از پیش نگه دارند.

مدارک لازم برای پرواز خارجی

در درجه اول باید گذرنامه معتبر به همراه داشته باشید که حداقل 6 ماه تا پایان اعتبار گذرنامه تان (تاریخ انقضا) باقی مانده باشد. برای سفر به بعضی کشورها مانند ترکیه نیازی به ویزا ندارید و برای بعضی کشورها به ویزای معتبر نیاز دارید. یکی دیگر از مدارک مهمی فیش پرداختی عوارض خروج از کشور است. با وجود اینکه شعبه بانک ملی برای پرداخت این هزینه در فرودگاه امام خمینی تهران وجود دارد، پیشنهاد ما به شما این است که چند روز قبل از سفر در یکی از شعبه های بانک ملی مبلغ خروجی پرواز خارجی خود را پرداخت کنید.

مسافر هستید؟

اگر تصمیم دارید با هواپیما سفر کنید، همین حالا بلیط خود را رزرو نمایید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!