درباره رزرو هتل خارجی

کدام هتل را انتخاب کنم؟

شما باید بر حسب نیازهای خود گزینه‌های موجود را بررسی کنید. اگر نزدیکی به مراکز اصلی شهر برایتان مهم است و اهل رفت و آمد هستید باید هتلی در مرکز شهر انتخاب کنید. بعضی از افراد محل هتل برایشان اهمیتی ندارد و تنها به کیفیت اهمیت می‌دهند. از سوی دیگر برای برخی ترجیح می‌دهند در جایی ارزان‌قیمت اقامت داشته باشند. به همین خاطر است که مقایسه آسان هتل‌های مختلف به انتخاب شما در رزرو مناسبترین هتل کمک می‌کند.

چگونه آنلاین خرید کنم

همانطور که گفتیم مقایسه امکانات، ویژگی‌ها و قیمت انواع هتل‌های مختلف هنگام رزرو هتل اهمیت بالایی دارد. به همین خاطر شما نیاز به سیستمی دارید که قیمت لحظه لحظه هتل و انواع اتاق‌های آن را به شما نشان دهد. از آنجا که این کار تنها از طریق سیستم‌های آنلاین چون فلایتیو امکان‌پذیر است، شما می‌توانید با مراجعه به سایت ما، مقصد مورد نظر و تاریخ اقامتتان را در سایت وارد کنید تا اطلاعات انواع هتل و هاستل به شما نمایش داده شود.

رزرو هتل خارجی با کارت شتاب

یکی از بزرگترین مشکلات رزرو هتل خارجی، چگونگی پرداخت آن است. از آنجا که هتل‌های خارجی قیمت خود را در سایت‌های مختلف به دلار و یورو اعلام می‌کنند، امکان پرداخت آنها با کارت شتاب نیست و باید کارت‌های اعتباری جهانی داشته باشید تا بتوانید به رزرو آنلاین آن بپردازید. فلایتیو مشکل شما را در پرداخت و رزرو هتل خارجی با کارت شتاب حل کرده و از این پس شما می‌توانید هر کدام از هتل‌های مورد نظرتان را با کارت شتاب پرداخت کنید.

چطور بدون مراجعه به آژانس هتل رزرو کنم

رزرو هتل خارجی برای بسیاری از ایرانیان کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است. به همین خاطر دست به دامن تورهای مسافرتی و آژانس‌های هواپیمایی می‌شوند تا آنها برایشان هتل رزرو کنند یا با تور سفر کنند. فلایتیو این کار را برای شما ساده کرده و شما با یک سرچ ساده می‌توانید به بیش از 270 هزار هتل در جهان دسترسی داشته باشید و با کاهش هزینه‌ی واسط‌ها با بهترین و به‌صرفه‌ترین قیمت به خریدتان را انجام دهید.

مسافر هستید؟

اگر تصمیم دارید سفر کنید، همین حالا هتل خود را رزرو نمایید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!