درباره سفر به صربستان

بهترین زمان برای سفر به صربستانچه زمانی است؟

صربستان زمستان‌های سرد و تابستانه‌هّای نسبتا معتدلی دارد. بهترین زمان برای سفر به این کشور ماه می تا سپتامبر است. این کشور به دلیل قرار گیری در محدوده حرکت رود دانوب معمولا سرسبز و پر طراوت و اگر در زمستان‌ها هم به آن سفر کنید باز هم مناظر زیبایی در انتظارتان است.

هزینه‌های سفر به صربستان به چه صورت است؟

به نسبت قاره اروپا صربستان کشور ارزانی است. شما با ۱۰۰۰ دینار می‌توانید در یک هاستل اقامت کنید. اما اگر هتل‌ها را ترجیح می‌دهید این قیمت به ۵۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ دینار می‌رسد. غذا در صربستان بسیار ارزان است. شما با تنها ۲۰۰ دینار می‌توانید فست‌فود با کیفیتی تهیه کنید این قیمت در رستوران ها گاهی یه ۲۵۰۰ دینار می‌رسد.

راه‌های حمل و نقل در صربستان

در سفر صربستان به دلیل کوچکی شهرها بهتر است از پیاده‌روی استفاده کنید. با این روش هم زیبایی‌های شهر را می‌بینید و هم از در هزینه‌های صرفه‌جویی می‌کنید. بلیط اتوبوس و مترو در این کشور بین ۷۰ تا ۱۵۰ دینار و هزینه‌ی تاکسی‌ها به طور میانگین ۴۰۰ دینار است.

جاذبه‌های گردشگری شهر صربستان چیست؟

برج آوالا، موزه نیکولا تسلا، برج گاردوس، کلیسای جامع سنت مارک، ساحل آدا و شهر قدیمی اسکادارلیجای از جاذبه‌های بلگرادند. شما دیدنی‌های زیادی در شهرهای نوی‌ساد و نیس هم می‌توانید تجربه کنید که هر کدام از بلگراد دو تا سه ساعت فاصله دارند.

مسافر صربستان هستید؟

اگر تصمیم دارید به صربستان سفر کنید، همین حالا هتل خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!