درباره سفر به سنگاپور

بهترین زمان برای سفر به سنگاپور چه زمانی است؟

آگوست گرم‌ترین و ژانویه سردترین ماه سال در سنگاپور است. این کشور به دلیل نزدیکی به خط استوا تفاوت ویژه ای در آب و هوای ماه‌های مختلفش ندارد. شما در تمام ماه‌های سال می‌توانید به این کشور سفر کنید و کمتر ماهی در سال وجود دارد که شهرهای سنگاپور از حضور گردشگران خالی باشد.

هزینه‌های سفر به سنگاپور به چه صورت است؟

هزینه‌های اقامت در سنگاپور کمی گران است. برای یک شب اقامت در هاستل باید ۱۵ تا ۳۰ دلار سنگاپور پردازید و اگر در هتل اقامت کنید این رقم تا ۲۰۰ دلار سنگاپور بالا خواهد رفت. برای غذا انواع غذاهای خیابانی و یا ساندویچ‌ها با کمتر از ۶ دلار در دسترس‌اند اما برای غذا در رستوران باید تا ۷۰ دلار هزینه کنید.

راه‌های حمل و نقل در سنگاپور

رفت و آمد در سنگاپور بیشتر با وسایل نقلیه عمومی مانند مترو و اتوبوس انجام می‌شود. این قیمت‌ها بنا بر مسافتی که طی می‌کنید متغیر هستند. شما با حدود ۱۰ دلار سنگاپور می‌توانید یک کارت سفری تهیه کنید و در روز به طور نامحدود از مترو استفاده کنید.

جاذبه‌های گردشگری شهر سنگاپور چیست؟

مارینا بی سندز، باغ‌های خلیج، باغ‌های گیاه‌شناسی، محله‌ی چینی‌ها، محله هند کوچک و خیابان عرب تنها بخشی از جاذبه‌های گردشگری این کشورند. توجه داشته باشید این کشور بسیار گران است و برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها بهتر است مکان‌هایی با ورودیه ارزان‌تر را انتخاب کنید.

مسافر سنگاپور هستید؟

اگر تصمیم دارید به سنگاپور سفر کنید، همین حالا هتل خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!